All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
moja lu
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
Netty
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
Branka
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
LuLu
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
boyd
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
Maja
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
Daisy
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
aneris
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
vejanka
gubitak kilograma nakon poroda Vtblef11gubitak kilograma nakon poroda Vtbcen10gubitak kilograma nakon poroda Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 gubitak kilograma nakon poroda

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

gubitak kilograma nakon poroda Empty
PostajNaslov: gubitak kilograma nakon poroda   gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimeuto stu 24, 2009 7:49 pm

Još uvijek je nejasno da li prehrana bogata proteinima potiče gubitak kilograma u usporedi s prehranom siromašnom proteinima. Stoga su znanstvenici procijenili učinak prehrane s visokim udjelom proteina na gubitak kilograma nakon poroda.


U studiji je sudjelovalo 430 novopečenih majki dobi 18 do 45 godina čije su prehrambene navike praćene upitnikom o učestalosti unosa hrane kroz period od 6 mjeseci nakon poroda.

Iako su žene koje su unosile više proteina unosile i više energije od onih sa niskim unosom proteina, rezultati su pokazali veći gubitak kilograma u prvoj skupini.

Sljedeći je korak istražiti dugotrajne posljedice prehrane bogate proteinima na organizam, zaključuju autori studije.

Izvor: Nutriton
[Vrh] Go down
luda mala
Početnik
Početnik



Join date : 11.01.2010
Lokacija : zg

gubitak kilograma nakon poroda Empty
PostajNaslov: Re: gubitak kilograma nakon poroda   gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimeuto sij 12, 2010 1:36 am

ja sam nakon poroda izgubila dosta kg.... od prije trudnoce sam na minus 10 kg, a stvarno jedem... svi kazu da ce se kile vratit kad prestanem dojit. sto mislite o tome?
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

gubitak kilograma nakon poroda Empty
PostajNaslov: Re: gubitak kilograma nakon poroda   gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimeuto sij 12, 2010 12:47 pm

na kg najviše utječu prehrambene navike u svakom razdoblju života. ne vjerujem da će ti se vratit kg, barem ne u toj mjeri da će ti smetat ukoliko ne počneš jesti baš puno više.
ja sam naprotiv za vrijeme dojenja još dobila više kg, al ne čudnim čudom, nego zato jer sam stalno imala osjećaj gladi, malecki nešto pojede a ja trk u frižider.... on je jeo u početku 8 puta dnevno a i ja pssst
[Vrh] Go down
ivana zagreb
Početnik
Početnik
ivana zagreb


Join date : 03.05.2010
Age : 34
Lokacija : Zagreb

gubitak kilograma nakon poroda Empty
PostajNaslov: Re: gubitak kilograma nakon poroda   gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepet svi 07, 2010 3:42 pm

Ja sam u trudnoći dobila 20 kg i sve izgubila sada imam manje nego što sam imala prije trudnoće a ne dojim tako da nemora značiti da če kile doči.
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

gubitak kilograma nakon poroda Empty
PostajNaslov: Re: gubitak kilograma nakon poroda   gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitimepet svi 07, 2010 4:35 pm

Stvarno ne znam šta utječe na gubitak kilograma osim definitivno pojačana akrivnost. Ponekad sam više gladna nego sita pa kg stoje... ponekad jedem kao vuk , a tjedan iza 2 kg lakša...
Definitivno je jedno da česte dijete i promjene u prehrani (koje i nisu uvijek na bolje) utječu na poremećaj rada metabolizma i dolazi do kontra efekta gdje se odjedno sve počne lovit!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





gubitak kilograma nakon poroda Empty
PostajNaslov: Re: gubitak kilograma nakon poroda   gubitak kilograma nakon poroda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gubitak kilograma nakon poroda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» moje iskustvo vaginalnog poroda 16 mjeseci nakon carskog :)
» POČETAK PORODA
» PRIČE S PORODA
» trajne posljedice preranog poroda
» SEX NAKON TRUDNOĆE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Porod-
Forum(o)Bir: