All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS

Go down 
+35
LuLu
deedee
maya
valac
Poljakinja
nileda
Branka
alekvin
Phar-lap
meštrovica
Zgodni znakić
Reni
Dea_22
astra42
osma putnica
Nenich
boyd
Tina-Tina
ira...
nice
Tara
meri
lavinia
Maria
magaly
Blondi
tinny
anka
*Nina*
lilith
anaqxy
kekezvrk
vanja
mišek
Aleksandra
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:50 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano uz autosjedalice

Ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model Autosjedalice onda ga molim postavite u podforumu autosjedalice sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet kol 20, 2010 3:25 pm

AJde super, djeluje vrlo solidno
[Vrh] Go down
Nenich
Početnik
Početnik
Nenich


Join date : 22.04.2010
Age : 37
Lokacija : Pula

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet kol 20, 2010 7:01 pm

Aleksandra je napisao/la:
kako ne može ? pritiskom na gumbić iznad trakice koja ide između nogu otpušta se remen ? AKo neide tako možda se negdje prekrižio ili zapeo iza, neka skine as i pogleda putanje remena

Probala je sve i baš ne ide nikako scratch
[Vrh] Go down
Nenich
Početnik
Početnik
Nenich


Join date : 22.04.2010
Age : 37
Lokacija : Pula

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet kol 20, 2010 7:12 pm

stavila bi sliku ali mi šteka ovaj Host an image...otvori mi se prazan prozorčić
[Vrh] Go down
osma putnica
Početnik
Početnik
osma putnica


Join date : 21.08.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesub kol 21, 2010 6:03 pm

pozdrav
nova sam ovdje i naravno imam pitanje vezano za as
malisa nam ima 8mj i oko 10kg,duzinu neznamo,sa 6mj. bilo 69cm
za koji dan krecemo u potragu za novom as za njega...u "jaju" je lud..ja ga vezem a on pocme kricat,plakat,uzas...malenioce vidit i sjedit normano..
e sad..koju sjedalicu uzeti 0-18 ili 9-18kg..
evo par kojih sam vidila na netu
MC priori sbs i tobi (draza mi zbog jastucica za glavu)
jane exo i racing
brevi grand prix silverline (brine me postolje metalno)
chicco key1
planiramo izdvojit oko 1000kn za as
svaki prijedlog i savjet dobrodosao!!
i koja je semasa crvenom kopcom..gdje se to nalazi i jel mora to imati..

hvala unaprijed!
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepon kol 23, 2010 12:13 pm

osma putnica je napisao/la:
pozdrav
nova sam ovdje i naravno imam pitanje vezano za as
malisa nam ima 8mj i oko 10kg,duzinu neznamo,sa 6mj. bilo 69cm
za koji dan krecemo u potragu za novom as za njega...u "jaju" je lud..ja ga vezem a on pocme kricat,plakat,uzas...malenioce vidit i sjedit normano..
e sad..koju sjedalicu uzeti 0-18 ili 9-18kg..
evo par kojih sam vidila na netu
MC priori sbs i tobi (draza mi zbog jastucica za glavu)
jane exo i racing
brevi grand prix silverline (brine me postolje metalno)
chicco key1
planiramo izdvojit oko 1000kn za as
svaki prijedlog i savjet dobrodosao!!
i koja je semasa crvenom kopcom..gdje se to nalazi i jel mora to imati..

hvala unaprijed!

Aleks nema, ja nisam stručnjak, ali znam da u AS 9-18kg može ići samo ako samostalno može hodati minimalno par koraka, ako ne hoda onda bolje u AS 0-18 kg i voziti dijete u suprotnom smjeru vožnje kao i do sada.

što se tiče koj je AS bolja, morat ćeš pričekati Aleks. smile:
[Vrh] Go down
osma putnica
Početnik
Početnik
osma putnica


Join date : 21.08.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepon kol 23, 2010 10:19 pm

nehoda jos...moze on napravit 2-3 koraka ako ga mi drzimo za rukice ili se on drzi za nesto..jedina as koja moze ici u smjeru suprotnom voznji 0-18 dugo je od besafe i van naseg cjenovnog ranga je..nazalost..a jaje nam stvarno vise nije opcija...
danas smo bili do adax-a i vidili sjedalicu koja mi se cini ok..
[You must be registered and logged in to see this link.]
bellelli tiziano 9-18kg
mom muzicu se nesvidja to sta su ov bocni ovako veliki,kao to ce malome smetat opet nece nista vidit...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 12:01 pm

[quote="osma putnica"]pozdrav
nova sam ovdje i naravno imam pitanje vezano za as
malisa nam ima 8mj i oko 10kg,duzinu neznamo,sa 6mj. bilo 69cm
za koji dan krecemo u potragu za novom as za njega...u "jaju" je lud..ja ga vezem a on pocme kricat,plakat,uzas...malenioce vidit i sjedit normano..
e sad..koju sjedalicu uzeti 0-18 ili 9-18kg..
evo par kojih sam vidila na netu
MC priori sbs i tobi (draza mi zbog jastucica za glavu)
jane exo i racing
brevi grand prix silverline (brine me postolje metalno)
chicco key1
planiramo izdvojit oko 1000kn za as
svaki prijedlog i savjet dobrodosao!!
i koja je semasa crvenom kopcom..gdje se to nalazi i jel mora to imati..

hvala unaprijed![/quote]

sve as koje si navela osim Brevija koštaju više od 1000kn
Brevi - NEMA crvenu kopču i da ona je važna no može se kupiti u adućanima autoopreme za 30tak kn pa to nije problem.

AKO djete samostalno ustaje u krevetiću i radi par koraka po krevetu ili uz stol ali bez da ga ti držiš dakle da samo korača uz pridržavanje može u smjeru vožnje ako ne ona nebih preporučila.
Inače 0-18 osim Besafe As ima još, Brevi koju si navela, Jane Racing, Chicco Proxima...

od ovih 9-18 moj glas za MC Priori ( NE za Tobi)
Chicco preskoči nije dobro prošla na crash testu, a Brevi je ok ali MC je bolja.
AKo ste blizu gran epogledajte i preko u BC-u isplati se
[Vrh] Go down
osma putnica
Početnik
Početnik
osma putnica


Join date : 21.08.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 3:07 pm

nismo..daleko smo od granice..split :)
jucer smo bili u adax-a i vidjeli sjedalicu bellelli tiziano..dobru bocnu zastitu..stavila sam i sliku u postu prije..
asto se tice cjene nemora biti do 1000kn..
sta se tice as 0-18 ili 9-18..dodje mi na isto..on sad vec ima 10kg pa ga svakako moramo staviti u smjeru voznje...danas budemo jos isli u baby media shop pogledati pa budemo odlucili...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 3:19 pm

u smjer vožnje NE MORAŠ ga staviti zato što ima 10 kg nego ga SMIJEŠ staviti tek onda kada korača sam.

Vidjela sam Beleli i uživo i moj je savjet uzmi rađe MC Priori neupsoredivo bolja a ni ova Beleli nije baš takojeftina a nisu ista klasa sigurnosti.
[Vrh] Go down
osma putnica
Početnik
Početnik
osma putnica


Join date : 21.08.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 3:33 pm

kako nemoram ako tako pise u uputama scratch smile
budemo danas pogledali i priori..mora i tatek dat blagoslov iako je reka da ja odlucim jer am ja to prostudirala...a razlika u 200-300kn nas nece ubit...valjda o da
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 4:02 pm

piše u uputama da se od 9 kg može okrenuti u smjeru vožnje ali to su marketinške fore ako ćeš poslušati ispravno onda taman da hoda sa 7 kg NE smiješ ga staviti u smjer vožnje prije nego ima 9kg, isto tako nakon 18 kg nebi se više smijelo djetet voziti u as do 18 kg jer pojasevi nisu atestirani za više.
Isto je kod as 15-36 kg - u njih nesmije djete lakše od 15 kg makar bio visoko 120cm zato što pojasevi NEĆE sazdžati djete u slučaju sudara ako je prelagano...

da skratim, u smjer vožnje može kad samostalno korača uz držanje za stol, krevetić i ima više od 9 kg - OBA uvjeta moraju biti zadovoljena
[Vrh] Go down
osma putnica
Početnik
Početnik
osma putnica


Join date : 21.08.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 4:20 pm

hvala :mig:
budem vidila jos sta dragi kaze...
jos samo jedno pitanjce..sestra mi je dobila as 9-25kg baby guard exobe..misljenje?
[Vrh] Go down
astra42
Početnik
Početnik



Join date : 01.04.2010
Lokacija : Slavonija ravna

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 6:37 pm

Trebam mišljenje za ove dvije AS-jesu li čemu?KOju uzeti..
Obzirom da su sada na nekoj akciji u Sparu,kolegici se žuri! :mig:
[You must be registered and logged in to see this image.]

ImageShack.us[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 9:41 pm

neptun djeljuje puno bolje i sigurnije, Belini inače drži Adax i ok su ali ništa posebno.
Neznam čija je ova Neptun, no za te pare već može preko kupiti bolju u 5 točaka
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:03 pm

Alex help opet. Kupili smo za nonin auto As 0-18 nania cosmo luxe za do vrtića dobro dođe. Kada sam je montirala činilo mi se da malo pleše čak ju je i moj muž probao stisnuti i sa blokiranim pojasm vezati ima lufta malo lijevo-desno ali za naprijed ne pa mi se čini da ne postoji način da je fiksiram da ne mrda niti milimetra kao moja MC.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:33 pm

Evo to je ta. Činila mi se solidna kao rezervna AS a i cjena mi je bila solidna u BC na akciji za 50e. Čak ima kopča zvučni signal kada se odkopča ( kao da je moje dijete od 13 mjeseci dovoljno bistro da se odkopča.)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 8:12 am

Postoji. Vjerojatno ti kopča od pojasa dira AS - a to nesmije kod nijedne as, pa ju probaj pojas utaknuti u susjednu kopču i onda nategnuti jako pojas. Ti klekni u as a tm neka nategne.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 9:04 am

Aleks imam pitanjce, kako znam da mi je Elena prerasla AS? Imamo AS 0-18kg i gornji rub AS joj je na rubu sa uhom (gornjim rubom, ne ušnom resicom). Jel' mi vrijeme za drugu AS ili je ova još uvijek dobra?
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 11:46 am

Kopča dira AS ali i strednja kopča dira jer su jedna do druge. I to sam probala. Kad je mamin saxo mali. Možda je jedina varijanta staviti na lijevu stranu i vezati strednjom kopčom ali onda se pola zadnjega sjedala zauzima. Mislim da će mama i sestra zamjeniti aute pa će možda u getz-u bolje stajati. Sada za "vražju silu" sestra ima AS 0-13 u getz-u. (znam da ćeš negodovati ali ta je stvarno kada nema niti jedne druge varijante pa da bar može sa mojom malom do trgovine dok stane u nju) pssst bolje ta nego niti jedna.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 1:12 pm

ukopčaj pojas u skroz desnu kopču. Pojas će zauzimati malo mjesta ali ne toliko da ne može normalno još jedna osoba sjesti iza a as če čvrsto stajati

Boyd - koliko ti Elena ima kg ? ako ima manje od 18 i remeni na ramenu joj izlaze iz as u razini ili iznad razine ramena još kratko je ok ali ako su ispod razine, nije ok više. Što se tiče uhića ako sredina uha prelazi vrh naslona AS također je as premala, jer ne štitti glavu tj ugrožava ju.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 1:38 pm

Aleksandra je napisao/la:

Boyd - koliko ti Elena ima kg ? ako ima manje od 18 i remeni na ramenu joj izlaze iz as u razini ili iznad razine ramena još kratko je ok ali ako su ispod razine, nije ok više. Što se tiče uhića ako sredina uha prelazi vrh naslona AS također je as premala, jer ne štitti glavu tj ugrožava ju.

Zadnji put kad sam ju vagala imala je 14,5 kg (prije 2 mjeseca), morat ću je sad vagati da provjerim, ali mislim da nije prešla 18kg.

Remeni su joj u razini ramena (najviši prorez), idu ravno preko ramena, ne prema gore niti prema dolje (valjda si me skužila dum, dum .

Znači za sad je OK, ali ne za dugo.

Šta mi je onda najpametnije kupiti, tj. najsigurnije za nju i najpovoljnije za mene?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 5:35 pm

9-36 svakako jer do 18 neće još bar godinu i pol..

e sad koju, ja bi uvjek rekla Recaro/STM/Britax ali evo najnoviji M&B koji izlazi za koji dan pokriva baš tu klasu, a ja ti pošaljem test na mail ;) pa vidi

kad dođe na red, viči nešto ćemo naći
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 8:22 pm

Aleksandra je napisao/la:
9-36 svakako jer do 18 neće još bar godinu i pol..

e sad koju, ja bi uvjek rekla Recaro/STM/Britax ali evo najnoviji M&B koji izlazi za koji dan pokriva baš tu klasu, a ja ti pošaljem test na mail mig pa vidi

kad dođe na red, viči nešto ćemo naći


thanks thanks
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet lis 01, 2010 10:44 am

Aleks.... Luka mi ima STM 9-36.... Ana je jos u Pebble. Uskoro bi nju stavila u drugu AS. E sad.... ja sam mislila kupiti Luki Cybex a Anu staviti u STM, ili je mozda bolje uzeti Ani neku 9-18 a Luku pustit u STM....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitimepet lis 01, 2010 11:41 am

Bolje je Anu u 9-18 a Luku pusti u 5 točaka što je dulje moguće. A mislim da on neće do 18 kg još bar godinu dana pa pusti tako, sigurije je za oboje

MC Priori ti je u Sparu u SLO na akciji za 119E pa još -20% ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: