All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS

Go down 
+35
LuLu
deedee
maya
valac
Poljakinja
nileda
Branka
alekvin
Phar-lap
meštrovica
Zgodni znakić
Reni
Dea_22
astra42
osma putnica
Nenich
boyd
Tina-Tina
ira...
nice
Tara
meri
lavinia
Maria
magaly
Blondi
tinny
anka
*Nina*
lilith
anaqxy
kekezvrk
vanja
mišek
Aleksandra
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:50 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano uz autosjedalice

Ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model Autosjedalice onda ga molim postavite u podforumu autosjedalice sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Poljakinja
Početnik
Početnik
Poljakinja


Join date : 07.04.2011
Age : 44
Lokacija : Kraków,PL

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimeuto sij 24, 2012 12:04 pm

tako sam si i mislila, al glupo mi je bilo sta komentirati o da tko sam ja da im sudim (a on je sudac, hahaha) o da nije ni nasa sjedalica idealna...
meni je nezamislivo da mi Jan visi kad spava u autu, sigurno mu je puno neudobnije nego kad mu malo izvucem sjedalicu. kad idemo u hr, putujemo 10h (min) i onda spava 2-3 h. i ne prigovara da ga bilo sta boli!

hvala ti na savjetu! odmah sam poslala muzu link sa sjedalicom pa cemo u potragu smile al mislim da imamo jos vremena-bar dva/tri mjeseca, jer je Janu za sada dobro u ovoj koju imamo. dosta je sitan i polako se "deblja" o da a jede ko zmaj... vise se zivcira moj muz jer mu je nezgodno stavljati Jana u sjedalicu, kaze da se svaki put lupi glavom o vrata ili krov auta dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimeuto sij 24, 2012 12:05 pm

dok god stane u ovu (prema remenima i/ili kilaži - ako remeni nevaljaju nije važna kilaža) sigurniji je vezan u 5 točaka. A AS 15-36 jesu od 15 kg ali bolje da ima bar 16 da pojas reagira, 15 je donja granica.. dakle nije ti hića.. debljaj ga još malo mig
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 9:45 am

molim savjet Alex
maleni ima 23mj 12kg
trebamo sjedalicu u drugi auto,razmišljali smo o Romer king plus polovnoj
koliko je sigurno kupiti polovnu i na što trebamo pripaziti ako ju kupujemo
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 11:25 am

a da kupiš rađe Romer ( Britax) evolvu 1,2,3 makar polovnu - zašto zato što si na miru od sada pa do kraja sa tom as za drugi auto, ILI kupi takvu novu za prvi auto a ovu koju imate prebaci u drugi. To je as 9-36 pa ti je do 18 kg vezan u 5 točaka a nakon toga ostaje buster s naslonom do kraja.

Ili već 1000 puta spomenuti Recaro/STM u istoj kategoriji.
[You must be registered and logged in to see this link.]
jer ćeš polovnu platiti 100E
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kupovati još jednu u 9-18 za godinu dana korištenja.. neznam dali ti se isplati, no ako kupješ polovnu obavezno provjeri iza datum proizvodnje - AS ima rok trajanja 5 g ( ta kategorijia) i ako ju je netko koristio npr 3g ti možeš još tu 1 ili 2, ali ako je 4 onda je već granična.
Ja bi skoro radije kupila novu a povoljniju za drugi auto. Nania ima sad jedan vrlo solidan model po nekih 60tak E sa dobrim bočnim zaštitama.

Evo tu imaš 9-36 nešto i na akciji, ove Britaxice sam spominjala, ove jeftrine na akciji su ok za drugi auto a isto služe dugo ili na dnu ti je BBC na akciji no kod nje se ne podiže visina naslona ali je isto ok sjedalica
[You must be registered and logged in to see this link.]

A ovo je 9-18 koja je vrlo solidna, sad je 70 na akciji bude oko 60
[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 11:55 am

hvala ti puno
kada bolje razmislim,možda ipek kupimo novu evolvu i kao što kažeš iskoristiva je dulje vrijeme
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 11:59 am

još malo pitanja,gdje ju kupiti
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 2:41 pm

BC, još ako je na akciji je obično 199E.

kod nas ima ju Tintilinić ali je 1800 kn
[You must be registered and logged in to see this link.]
osim ako neideš večeras u šoping imaju popust mig
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 6:20 pm

hvala Alex
u šoping bi drage volje ali kod nas pada snijeg i vjerojatno bi se pogubili kao Ivica i Marica
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened vel 12, 2012 8:59 pm

ako ideš na korak 2 razmisli o Recaru ima za 1150kn a odlična je. i kod nas.
[Vrh] Go down
maya
Početnik
Početnik
maya


Join date : 06.08.2010
Age : 41
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 11:35 am

Hej Aleks, savjet i pomoć trebam...
Moja Ema sad konačno ima preko 16 kg (16,1 kg da budem preciznija) i stara je 3g i 8mj, i počela sam pratiti akcije jer joj želim kupiti novu autosjedalicu grupe 2/3 (15-36kg)...znam da ti uvijek savjetuješ Recaro/STM ili Romer Evolva i ja se slažem da su te najbolje jer su 9-36 i da je najbolje što duže da bude vezana u pet točaka....ali financijski su mi te opcije sad nemoguće, a ne želim ni slučajno polovnu...a nova je cijena ups

koliko vidim sad je Baby centru u Slo u tijeku nekakva akcija 20 godina, pa je na akciji (neki modeli) Solution X-Cybex=119,99 Eur.
Pitanje je da li je ta sjedalica dobra i da li je to isplativa kupovina?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 10:19 pm

u kojoj AS je sada?
Ako ju nije prerasla ( a kilažom nije) ostanite u njoj još dok god može.

Cybex solution x je odlična AS, najbolja po meni u katergoriji 15-36 i ovo na akciji je dobra cijena. Ako ti je treba dobaviti javi se. Ako ti auto ima isofix savjetujem isti model sa isofixom - zove se x-fix ili x2-fix.
[Vrh] Go down
maya
Početnik
Početnik
maya


Join date : 06.08.2010
Age : 41
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepet oľu 02, 2012 4:11 pm

još uvijek smo u Brevi grand prix silverline-0-18, remenčići su još uvijek u granici dozvoljenog, premda je sad već dugo nisam premjravala...

Cybex solution x-fix i ova druga x2-fix su mi jako primamljive možda da se strpim još malo, možda i ta bude na nekakvoj akciji....inače ako mi bude trebala dobaviti svakako ću se javiti ako ne uspijem nekim drugim rodbinskim kanalima...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepet oľu 02, 2012 5:52 pm

ok onda još budite u njoj, a ove prati akcije stalno se izmjenjuju ta tri modela tako da je to relativno često.
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 20, 2012 8:05 pm

Evo mojih dilema....Mi znači imamo za sina u našem autu STM 9-36, a kćer je još uvijek u Gracovoj o-13 kg, a u autu od svekra imamo Romericu 9-18 kg...

Sin ima 16 kila, a kćer 9kg.

pošto svekar i svekrva sina voze rijetko i na kratke relacije, tipa iz vrtića k sebi ili od njih do nas, a to je sve nekih 5 minuta vožnje, razmišljam da bi njemu za njihov auto uzeli samo buster, a Romericu bi uzeli u svoj auto za kćer ....

Eh ,sad, kolko je to pametno i dal on uopće smije samo u busteru biti sa 16 kila??
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 20, 2012 8:51 pm

smije ali ja to nebi napravila.
Kupi mu za njihov auto ovo [You must be registered and logged in to see this link.]
s povratom te dođe 350kn a u slučaju da moraju malenu negdje prevesti ona može u tu As uskoro isto.
Ili ako ne tu onda ovu [You must be registered and logged in to see this link.] ali ja bi radije prvu zbog male a i za njega je sigurnije
ili barem ovu sve je bolje od samo bustera pod guzu, on je za to premali i prezvrkasti
[You must be registered and logged in to see this link.]
samo buster je 29E


ILI investiraj u ovu [You must be registered and logged in to see this link.] pa ćeš nju imati kao glavnu za njega kad ti mala pređe u Recaro a kod bake Romer i buster rezerve.. ali ok to je dvogodišnji plan
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimesri oľu 21, 2012 11:08 am

ok, budem malo proučila...u biti moram prvo naći na ovoj Romerici datum proizvodnje i provjeriti kolko dugo ju još možemo koristiti, jer moja djeca sporo rastu...tak da ovo mi je bila privremena opcija, jer sina nebi micali iz STM-a dokle god stane u nju ( ili dok joj istekne rok trajanja, kaj god dođe prvo), a maloj bi htjela za naš auto uzeti isto Romericu 9-18 , jer ona bude do 18 kila došla tek za 3-4 godine, al opet to mi trenutno malo skupo....
uh,kombiniram...srećom, pa se ona hoće još voziti u ovoj 0-13, on je u toj dobi vrištal kad bi ga stavili u nju pa je u STM išl čim je napunil 9 kg, ona ostaje u njoj dokle god se ne buni....
Hvala! Zagnjavim te sigurno još kad malo proučim i skombiniram1

Kaj se tiče datuma proizvodnje-gdi bi se to na Romerici trebalo nalaziti??
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimesri oľu 21, 2012 2:12 pm

na svima je iza negdje u blizini naranđaste naljepnice utisnuto u plastiku, kružići kao "sat" sa strelicama
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimesub tra 07, 2012 10:37 am

jesi vidjela ovo šta kažeš na to?

AEROSLEEP UNIVERZALNI UMETAK PROTIV ZNOJENJA ZA AUTOSJEDALICE(od 15 to 36 kg ili cca. 3 do 12 godina)-nova u ambalaži-AeroSleep anti-transpiracijski umetak je najnaprednija pomoć ikada razvijena za smanjenje i prevenciju znojenja beba i djece u autosjedalicama i kolicima.Kada bebina leđa dođu u kontakt sa sintetičkom tkaninom površine autosjedalice, njena tjelesna toplina ostaje zarobljena zbog oblika sjedalice koji je,iz sigurnosnih razloga osmišljen da 'grli' tijelo djeteta. Zarobljeni zrak se sve više zagrijava,što uzrokuje znojenje djeteta,a najviše na leđima. Koristeći patentiranu 3D strukturu saća, vaše dijete je izdignuto na sloj zraka iznad površine autosjedalice što omogućuje bijeg ugrijanog i maksimalnu cirkulaciju hladnog zraka.Aerosleep neće propasti pod površinom djetetovih leđa i njegovom tjelesnom težinom. Kako bi se uvjerili u to, jednostavno stavite umetak na stol i pritisnite ga dlanom. Izrađen je od anti-alergijskih materijala, ima certifikat Oeko-Tex Standarda 100 ® i zadovoljava europske sigurnosne zahtjeve (TUV Njemačka).Prikladan je za sve marke i modele autosjedalica i kolica.Izrađen je izuzetno kvalitetno za višegodišnju svakodnevnu uporabu .Može se prati u perilici na 40 stupnjeva i jako brzo se suši.

na faceu se prodaje za 150 kn
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened tra 08, 2012 5:29 pm

Evo napokon sam sliknula te kružiće, ali ja to niš ne kužim...ali našla sam i račun-kupljena je u 12 mj. 2007., eh sad kolki je njoj rok trajanja 5 ili 6 godina?

Ali mi je sad sinulo tek, a vidim da si mi i ti predložila pa uopće nisam skužila, da jednostavno tu izignoriram za sad i da mala ide u STM, a junioru da kupimo 15-36-za naš auto....

A za od bake i dede neznam, moram onda iskombinirat nekaj drugo, al to nije hitno....

I da, kolki je rok trajanja STM 9-36? scratch


Gledala sam pod temu 9-36 da je najbolja Cybexica, pa bi onda nju uzeli, za sad još mogu biti u ovima ( dokle god se mala ne vrišti u jajetu), pa budem probala uloviti neku akciju, pošto si ti u tome pliz javi ak čuješ za koju thanks

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened tra 08, 2012 8:29 pm

lulu - ne kažem ništa jer nisam opipala uživo ali ako se dijete jako znoji a neka djeca su tome sklona zvuči dobro.

ispalo bi da je proizvedena u 40tjednu 2003 što ni je maaalo čudno, daj sliku AS da vidim dezen pa ću ti reći koje je godište. Rok takvima je 5 g

9-36 rok je 7 godina recaru, cybexu... a ovima slabijima 5 ili 6
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened tra 08, 2012 8:47 pm

Ovakva je [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimened tra 08, 2012 11:44 pm

Aleksandra je napisao/la:
lulu - ne kažem ništa jer nisam opipala uživo ali ako se dijete jako znoji a neka djeca su tome sklona zvuči dobro.

ispalo bi da je proizvedena u 40tjednu 2003 što ni je maaalo čudno, daj sliku AS da vidim dezen pa ću ti reći koje je godište. Rok takvima je 5 g

9-36 rok je 7 godina recaru, cybexu... a ovima slabijima 5 ili 6
Neka moja logika mi kaže da je proizvedena u 43. tjednu 2007 (strelica na br 3 prolazi kroz broj 07).....no ne mora biti točna...
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepon tra 09, 2012 10:07 am

evo našla sam na ovom linku sličan "sat"-ovaj skroz zadnji-prema ovome bi trebala biti u 3. mjesecu 2007.

[You must be registered and logged in to see this link.]

al mi nije jasno kaj onda ovi ostal satovi znače scratch
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepon tra 09, 2012 10:20 am

da i prema katalogu je dezen 2007 dakle u svakom slučaju rok trajanja joj je istekao tako da.. neznam ja osobno nebi koristila mada sigurna sam izgleda odlično.. možda kao kakva baš rezerva.. ali..
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitimepon tra 09, 2012 10:34 am

hmm, da, moramo to čim prije rješiti...Niš onda je odluka, za naš auto za Erika cybexica 15-36 ( vagala ga jučer ima 16.7 kg)-ima nje za kupiti u Hrvatskoj?
Emily ide u STM, a za auto od bake i dede budemo čim prije kupili isto neku 15-36 za njega, a nju oni ionak ne voze....
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: