All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kolica za starije i mlađe djete

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Empty
PostajNaslov: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:24 pm

First topic message reminder :

Osim standardnih vlakića za blizance koji su i teški i veliki kad se sklope ne nudi se puno rješenja za starije imlađe djete - bugy pod koji je jedini zaista dobro rješenje košta 160E pa mnogima zbog toga otpada.

Evo šta sam našla jutros na netu - čini mi se vrlo interesantno a moguće je koristiti od rođenja sa AS a k tome nije ni preskupo mig trenutno na akciji 199E inače oko 370E
Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Chiplinoeuforija

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Chiplinoeuforija2

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Chiplinoeuforija1
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimesub oľu 26, 2011 11:45 am

Alex moze jos jednom malo pripomoci sory

Svidjela mi se ova http://www.baby-walz.de/dmc_mb3_search_pi1.num/10000/dmc_mb3_search_pi1.page/2/dmc_mb3_search_pi1.searchstring/Geschwisterwagen/product/1834867/L/0/Geschwisterwagen-Duo-Star.a930.0.html

Izgledom a i cijenom jos vise.. ipak su puno jeftinija i do baby jogger (oko 300E) a tek od TFK da i ne pricamo..

Cini mi se da su to ista kolica kao i Huck Roadster SL Duo.. samo Esprit dizajn..
Sto velis za njih ? Ako su ista kvalitetna uopce kupila bi ih bez omisljanja.. ipak mi se ne daje 300-500E vise kad ih necemo sigurno tako dugo voziti..

Eh , jos nesto - klinac ima vec 15 kg - podnose li ona toliko opterecenje po strani?

hvala puno unaprijed dragi
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimepon oľu 28, 2011 3:44 pm

da to je Hauck pod Esprit maskom mig
uzmi ih, odlično će te poslužiti.
Zbog razlike u težini na 2 strane malo se može desiti da ti "zanose" u jednu stranu ali to je slučaj sa svakim duplim nejednako opterećenim kolicima
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimened srp 17, 2011 12:43 am

eo da se i ja napokon javim..
rodila, oporavila se, kupila kolica .. Hauck roadster Sl duo.. i zadovoljna sam.. stariji se rado vozi s bratom, nije ljubomoran, kad mu dosadi pjesaciti lijepo se zavali i idemo.. mladji se isto ne buni.. superista.. nisu mi ni teska za upravljati, nit zanose na tezu stranu, stanu nam u prtljaznik.. uglavnom moje potrebe zadovoljavaju totalno.. imam ih pod kontrolom obadvojicu i super nam je..

ali da napomenem.. prvo sam bila kupila hauck duett .. prekrasna kolica, lagana, okretna, dizajn... ma prekrasna ali moj veliki frajer se nije htio voziti od pozada.. tj prakticki dodje ispod brata i njegove kosare i vise da lezi nego da sjedi.. pa se plasio.. da mu ovaj ne oadne na glavu i nije htio sjesti..

bilo mi zao jer su kolica krasna ali ajde.. ne bi ga na to silila.. pa smo ih prodali i kupili ova prvobitno zeljena.. i pun su pogodak..

hvala Aleks kiss
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitimened srp 17, 2011 7:24 am

Čestitamo na prinovi i čekamo slikicu iz šetnje mig
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kolica za starije i mlađe djete
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kolica za starije i mlađe djete - za 2 do 4 djece raznih dobi
» active200 kolica ?
» Kolica CAM MB X6 TRIS
» recaro kolica
» Kišobran kolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: