All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
moja lu
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
Netty
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
Branka
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
LuLu
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
boyd
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
Maja
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
Daisy
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
aneris
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
vejanka
Kolica za starije i mlađe djete Vtblef11Kolica za starije i mlađe djete Vtbcen10Kolica za starije i mlađe djete Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kolica za starije i mlađe djete

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:24 pm

Osim standardnih vlakića za blizance koji su i teški i veliki kad se sklope ne nudi se puno rješenja za starije imlađe djete - bugy pod koji je jedini zaista dobro rješenje košta 160E pa mnogima zbog toga otpada.

Evo šta sam našla jutros na netu - čini mi se vrlo interesantno a moguće je koristiti od rođenja sa AS a k tome nije ni preskupo mig trenutno na akciji 199E inače oko 370E
Kolica za starije i mlađe djete Chiplinoeuforija

Kolica za starije i mlađe djete Chiplinoeuforija2

Kolica za starije i mlađe djete Chiplinoeuforija1
[Vrh] Go down
Danijela22
Početnik
Početnik



Join date : 03.11.2009

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimeuto stu 03, 2009 7:53 pm

bok alex, ja svojima pokazala i oni blago rečeno oduševljeni...
nije mi jasno to na njihovi strani - nešto kao spletna cijena 200 eura a dučanska 370 eura, tako nekako???

i ako možda znaš kako ide naručivanje ako ide preko granice?
znači da preko neta naručimo?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesri stu 04, 2009 12:16 am

Nemože dostava u hr.
Oni imaju dućan negdje na Bledu a netom može dostava samo unutar slo na bilo čiju adresu e sad mooožda bi htjeli poslati na najbližu poštu granici kao što www.bob.si šalje Recaro autosjedalice ali to ih treba pitati. Imaš koga poznatog u slo ili rodbinu ili ???
Imali smo Ivanu na T nekada mama od Svena i ??male curke ali nije se dugo javljala - ona živi u Brežicama

Spletna cjena je cijena preko online naruđbe.
[Vrh] Go down
Danijela22
Početnik
Početnik



Join date : 03.11.2009

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesri stu 04, 2009 8:35 pm

imam u sloveniji dosta njih, živjela sam tam.
u bemti, tek na bledu.....
zasad smo jako zapeli za to... budemo vidjeli.
alex tebi puno hvala na trudu svaka čast
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:29 pm

ima li još nešto?i gdje? hitno trebam jer ćemo poluditi u kući svo troje tužan
šef 16 mj. , mazonja 2 mj i mama antikvitet
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:34 pm

imaš vlakić od Graca - no TL propada trenutno
ima od Jane- skup jako
ima od ABC-a oo 2500kn
imaš od Cama

u biti ti bi vlakić ili paralelku ?
imaš koga vani da ti donese kolica ? u tom slučaju kišobran vlakić bi bio idealan ?
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:37 pm

vlakić radije,.....ali dućani su prazni,...od ABC nigdje tog tandema,....a CAM mi se čini preskup za ono što daje i malo preglomazan
nažalost nikog do ljeta da bi donio
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:41 pm

da to je problem što su dućani prazni

kod nas bojim se samo nabrojano

Di si ti koji kraj HR ?

jedino ako hoćeš preko moje veze, dobava iz Slo ako ima nešto povoljno pa ti pošaljemo HP-om
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:43 pm

može svakako..ja sam u tisnom, blizu šibenika
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:51 pm

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170258 - po meni odlična kolica

ili nabaviš ovo za kolica koja imaš

http://www.soncek.si/si/buggypod-dodatni-sedez-za-starejsega-otroka-i15120.shtml

od vlakića ništa ni kod njih trenutno

ovo možda
http://www.soncek.si/si/peg-perego-aria-twin-tropical-i13066.shtml

ili kod nas
http://djecja-kolica.webyshop.com/hr/kolica-za-blizance/easy-go-g200.shtml
http://djecja-kolica.webyshop.com/hr/djecja-kolica-za-blizance-patron-atlas-duplex-i1283.shtml
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:54 pm

a tebi bi idealno bilo ovako nešto
http://www.epinions.com/review/Safety_1st_Tandem_SF_Stroller/content_227325677188

zadnje sjedalo ide u ležeći za bebu a prednje za starije djete, sklapaju se u kipobran, teška su oko 10 kg i zakon su ja sam svoje furala do 3 g u takvima
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepet sij 21, 2011 5:55 pm

http://www.shopwiki.co.uk/Cosatto+Duet+Lite+Tandem+Twin+Stroller+Pushchair
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesub sij 22, 2011 11:20 am

hvala puno...idem viti ima li dostava za vlakiće...čini mi najpraktičnije
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesub sij 22, 2011 12:46 pm

ako nađeš neka takva koja bi poslali u Hr daj pliz napiši info da znamo, trebat će još nekom
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 12:00 am

Ovako, da ne otvaram bezveze novu temu , ubaciti cu svoje pitanje ovdje mig

Trebamo kolica za dvoje znaci, starije i mladje..
Trebam roditi sredinom lipnja ali bi ipak voljela to obaviti sto prije moguce jer mi se cini da bas necu biti u stanju jos pred kraj kolica traziti..

Konkretno pitanje je :

Koja kolica bi mi vi preporucile? Bitna mi je kvaliteta, koliko toliko lakoca samih kolica, upravljivost i naravno sklapanje.. ipak bi da nam stanu u bunker smile

Imala bih 2 uvjeta : da mi klinci budu paralelno, znaci ne vlakic i da mogu uzeti i kosaru.. zanci da se moze kombinirati jedan sportski dio i kosara..

Eh sad, ono sto sam ja gledala i sto mi se donekle svidjelo su ova http://www.preissuchmaschine.de/in-Baby-Mobil/Geschwisterwagen/Hauck-Roadster-Duo-SL.html
-cijena prihvatljiva, izgledaju mi dobro i komotno, ali nikako ne mogu naci moze li se na njih montirati i kosara..

ova su me osvojila u svakom pogledu http://www.babyjoe.ch/shop/hersteller/tfk/tfk-twinner-twist-duo/tfk-twinner-twist-duo-carbo-schlamm.html

ALI su i jako skupa.. 700 E bi mi trebalo za kolica + kosaru.. a nisam sigurna koliko cu ih dugo koristiti..

i jos sam pronasla jedino ova da ide kosara ali posto za tu marku nisam niti kad cula niti imam pojma o njima voljela bih cuti ako tko zna
http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artikel-DE-de-BB/7000-7011-(31832,48769,43752)/Hoco-Zwillings--und-Geschwisterwagen--43752.htm
Sasula sam svoja pitanja mig

pa ako mi tko bude mogao odgovoriti bila bih jako zahvalna kiss
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 12:45 am

Hauc nema čvrstu košaru, možeš umetnuti mekanu košaru -inače sukolica super okretna,lagana ipovoljna

twiner twist - odlična i skupa to vidiš i sama

a HOCO jesolidna marka, kod nas ih j edržala Kika u Zg alinema već neko vrijeme, a i nije bio ovajmodel, već model za mekim košarama.
Cjena je 300E za sama kolica, košara se dokupljuje posebno.

u biti jaako malo paralelnih kolica prima košaru.
Tu su još first wheels ali je vjena isto paprena + par modela nama nepoznatih i teško dobavljivih.

Ja bi uzela Hauck ili hoco na tvom mjestu.

Zašto je uvjet da su paralelna ?
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 12:58 am

Hvala ti.. brza si kiss

Da, TFK su mi se bas ovako na "oko" ucinila savrsenim .. da mi trebaju kolica od rodjenja , za blizice, ne bi se mislila definitivno.. a gdje god pogledam cijena ista, inace se da iscackati povoljno na netu svasta sto je u trgovinama dosta skuplje..

Zasto paralelna? Hmm.. dobro pitanje , konkretan bas razlog nemam ups
ne znam, voljela bih da su jedno kraj drugog , da se mogu zabavljati i obadvojica razgledati okolo a ne da jednom bude dosadno gledajuci drugom u ledja.. stariji bas ni ne bi na to pristao.. poznajuci ga - tesko da bi ga se na to uvjerilo..
Vlakic sam probala voziti i sama mi dodju nekako tako ogromna i teska za upravljati.. naspram mojih chicco trio for me mi dodju kao oklopnjak..

Sto se tice Hoco, ako ista valjaju ja mogu naruciti konkretno ta sa linka ili ih tu potraziti po trgovinama ( u CH sam a i Njemacka je na 15min od mene mig )..

Hauck mi se vise svidjaju, uzela bih onda i tu mekanu nosiljku ( iako su mi tvrde kosare draze , ali ocito se to sad ne moze sve sastaviti).. jedino me brine to sto pise da su do 15kg (pretpostavljam po svakoj strani) a stariji vec ima 14,5kg.. kasno se sjetila na to gledati , nije mi bilo ni na kraj pameti.. ufff..
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 9:03 am

da do 15x2 kg pa neka te to ne brine. Sva ona voze i do 20x2 mig

a jesi razmišljala o dodatnom sjedalu za ta chicco trio koja imaš ? i to je opcija

vlakići lakše prođu svuda a ima ih koji imaju povešeno zadnje sjedalo i mogu gledati jedan prema drugome.


S obzirom da si vani interesantna opcija su ti i kišobran vlakić kolica pa kombiniraš u početku chicco i njih akasnije ćeš imati samo njih
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 10:57 am

Jutro mig

Joj ..sinoc sam surfala do ponoci o kolicima, OPET! iznenađenje

Gledam i te vlakice.. mozda sam ja ipak naletjela na neka glomazna sama po sebi, mozda nije do vlakica.. ako bas imas neka dobra - pucaj mig
ma znam da sto vise trazim da sam sve zbunjenija..

i sinoc nadjoh jos ova http://www.kidsroom.de/epages/Kidsroom.sf/sec14971d7a79/?ObjectPath=/Shops/Kidsroom/Products/87175
ne izgledaju mi lose uopce .. ono sto me iznenadilo , i to ugodno , je sto dolje pise da su tek 10 kg teska ( sto je manje i od mojih sadasnjih a ona su, meni bar, lagana) i to sto podnose opterecenje do 45 kg.. pa skoro se ja mogu voziti u njima iznenađenje

sta velis o njima?



[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 1:48 pm

ovo su vrlo dobra kolica, no ne primaju košaru tvrdu.

lagani vlakić ti je Jane twin two ima samo 9,5 kg.Prednji sic je za starijeg iza ide košara i kasnije sportski dio. Napomena da je ta košara iza matrix i nije baš nešto kao AS dakle računaj da je to samo košara za kolica mig
Nemoj uzeti trokolicu power tiwin - iako je okretnija za vožnju djetetu od 2 g nogica lako pada pod kotač a i 2 kg je teža, dakle varijanta na 4 kotača

puno ovisi i o tvom ukusu naravno mig
nisi rekla koji auto imaš, tj u koji bunker to treba stati ?
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 4:51 pm

Ova kolica s linka- ok , nemaju kosaru ali mogu proci proci znaci i za novorodjence ili ne?
Svidjela su mi se poprilicno.. 500E, nije malo ali ih na kraju bar za nesto mogu prodati na eBay ili ricardo pa ajde.. ne budu me toliko skupo ni dosla..

gledam sinoc model od TFK , koristen 3,5 godine i proda se za 300CHF iznenađenje

Nego.. bunker, kad vec spomenu. Imamo Volvo S80 mig s tim da cemo vjerovatno skoro morati mijenjati auto, alid obro.. tad budemo pazili na buker vise nego kad smo bili bez klinaca smile

Sto se tice Jane , sad sam pogledala.. nisu losa.. mami me tih 9,5kg... budem ih pogledala u prodavnici.. a trokolica i nisam bas ljubitelj..
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 5:08 pm

hm, onda probaj prije nego kupuješ. mm je vozio taj auto i znam da nismo mogli u njega podeblji kofer ugurati, jer bunker mu je ogroman ali je otvor uzak kao i na svim autima sa 4 vrata . a neki modeli duplih kolica su zaista pozamašni. No debji su vlakići to je činjenica


Inaće baby joger je deklariran da ima = položaj da, no opet ako možeš provjeriti provjeri jer ta deklaracija nije baš često točna.
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 5:41 pm

Tu bi se mm slozio s tobom.. on uvijek gura kofere kad idemo u Bosnu i slomi se o da

Vidim spomenu ti i sjedalicu.. to mi nije bitno. Ne mislim kupovati jer imamo od prvog sina , Chiccovu , koristenu 10mj u stvarno super stanju, s bazom.. mig
tako da ni u kom slucaju ne bi tu kosaru ni koristila kao AS..

Budem si onda veceras napravila tu neku listu pa da malo prodiskutiram s mm.
Mogli bi pogledati onda ta Jane, hauck i baby joger ( ona su mi se najvise svidjela pa sad budem jos vidjela sta mogu naci na netu o konkretnom modelu)..

i jos jedno pitanjce... ako bas ne uspijem naci kolica ( ako mi nesto od ovih na kraju mozda ne mogne stati u auto ili sta ja znam..) ovaj dodatak za kolica, za sjedenje- jel on pase na sva kolica ili?
Ne izgleda mi lose, a kako nisam fan daske/poda ( frendica je imala za chicco kolica i jako je losa, otkacivala joj se stalno) onda bi mozda i to uzela kao opciju smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimepon vel 14, 2011 6:15 pm

bagy pod ide na večinu kolica (ima popis na netu na koja ide) a na Chicco znam da ide. On je fora zato što je sjedalo a opet kad ti ne treba sklapa se i priljubi uz kolica i ne smeta. Ima čak ipcija i da ima krović i kišnu navlaku to sjedalo
[Vrh] Go down
atinaa
Početnik
Početnik



Join date : 14.12.2010

Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitimesub vel 19, 2011 5:07 pm

Evo da se javim.. isla sam u izvidnicu mig

Pogledali u zivo TFK i Baby Jogger City Mini, Phil & Teds i vlakic od ABC Design..

TFK ..prelijepa mi jesu , izgledaju jako udobno, o kvaliteti ne dvojim ali su preoooogromna..
kotaci , ma cijela.. i to u nase auto ne ide.. niti su mi za upravljati nesto..nije tesko ali se osjeti ta njihova tezina.. mozda jer sam prethodno probala baby jogger.. pojma nemam🇳🇴

baby jogger su me iznenadila lakocom.. doslovce su mi ko perce.. dizajnom mi nisu tako legla kao tfk ali radije biram lakocu.. ne svidja mi se princip spustanja u lezeci polozaj.. nekako puno onog platna se razvuce..ali opet i to je samo estetika.. nisu mi losa..lakoca me je osvojila pa ak bi uzimali uzeti cemo njih..
ABC izgleda lijepo ali rucka je prenisko za mene a za mm pogotovo i to im je osnovna mana .. vlakic su i poteska i nekako dugacka.. meni nezgrapna.. prelijepa kosara ali otpali su cim sam se primila rucke..

tako da.. baby jogger za sad vodi..

alex ak mu imas kakvu veliku manu ili nest sto trebam znati vici.. Kolica za starije i mlađe djete 21637

Jane nisam nigdje vidjela da imaju Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kolica za starije i mlađe djete Empty
PostajNaslov: Re: Kolica za starije i mlađe djete   Kolica za starije i mlađe djete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kolica za starije i mlađe djete
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kolica za starije i mlađe djete - za 2 do 4 djece raznih dobi
» active200 kolica ?
» Kolica CAM MB X6 TRIS
» recaro kolica
» Kišobran kolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: