All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
moja lu
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
Netty
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
Branka
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
LuLu
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
boyd
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
Maja
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
Daisy
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
aneris
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
vejanka
Pokloni za tete u vrtiću  Vtblef11Pokloni za tete u vrtiću  Vtbcen10Pokloni za tete u vrtiću  Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Pokloni za tete u vrtiću

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepet svi 04, 2012 12:07 pm

Evo došlo je vrijeme da se oprostimo od jednog razdoblja u životu i krenemo u novo. Uz pretpostavku da ste bili zadovoljni svojim vrtićem i tetama vjerojatno ćete im nešto i pokloniti. Ja još skupljam ideje, a veći mi je problem što su se nama tete svake godine mjenjale, unutar vrtića, pa nije poklon za dve, nego barem šest!
Št ste vi poklanjali ili mislite pokloniti ili jendostavno mislite da je dobra ideja?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepet svi 04, 2012 6:34 pm

Ovo i mene zanima !
Neznam hoće li se skupljati novac pa nešto kupiti, ili svatko sam nešto odnese i što?

Kako je to prošlo kod vas ?

[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepet svi 04, 2012 8:18 pm

P je tri godine imala jedne odgajateljice i roditelji su se skupili dali po 50kn i kupili smo svakoj ručni sat (svaki je koštao 600kn). Zadnju godinu nismo se nekako dogovarali....bilo je dosta roditelja čija djeca su nastavljala vrtić...pa smo mi u vlastitoj režiji napravili hand made poklone...

P. slika za 1. odgajateljicu:
[You must be registered and logged in to see this image.]

i za drugu:
[You must be registered and logged in to see this image.]

na pozadini slika su naše zahvale (dječje i "roditeljske")
[You must be registered and logged in to see this image.]

V. zahvalnice...jer je on selio u drugi vrtić... (to su padobranci, iako mislite da su baloni ,) ):
[You must be registered and logged in to see this image.]
(tekst zahvale je moj, slobodno kopirajte)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo sam ja radila, po narudžbi, tako je P. za svoje tete izabrala žuto - crvene vazice i cvjetove:
[You must be registered and logged in to see this image.]

A V. za svoje ove crveno - bijele:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimesub svi 05, 2012 5:04 pm

ja sam s mojim mamama u grupi na fb u dogovorima. za sad je najviše za grupni poklon...
još je neizvjesno mig
svakako osobno ću se potruditi da LiL svakoj teti poklone svoju neku sitnicu, iz svog truda (alla brankini) jer su to ljudi s kojima su proveli zadnjih 5 godina od svojih 7, s kojima su 4-9 sati na dan, koji su im pružili znanje, brigu, njegu, pažnju... i ja sam im na tome neizmjerno zahvalna smile
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimened svi 06, 2012 11:13 pm

Kod nas su prošle generacije običavale kupiti nešto kao malo veće za dve tete koje vode predškolce a ostalima po sitnicu. Jedne godine su napravili veliku sliku s karikaturama svih teta iz vrtiča, svaka teta je dobila svoju karikaturu i mislim još neke poklončiće. Kod kolegice su kupili tetama zlatne naušnice... al ne znam sama ako ne pogodim ukus tete što je teško ako ih bolje ne poznaš sve mi se tako kao nakit ili čak i sat čini bačen novac. Svakako sam za uspomenice koje su djeca sama izradila, ali nisam u tome baš vješta. Vidjela sam negjdje ideju da klinci u bilježnicu svaki nešto nacrtaju svakoj teti il nešto napišu tipa moja teta je.... sigurno će biti provala koje će tetama ostati kao lijepa uspomena, ali opet za rastanak nakon 4 goddine samo to mi je premalo. Zasad imam ideju da kao skupnu usšomenu vrtiću na ovu generaciju poklonimo zidni sat koji bi bio izrađen po narudžbi nešti na temu bojice kako im se zove skupina.a za tete pojedinačno nemam ideju
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon svi 07, 2012 9:04 am

to i mene muči da, zlato i satovi ručni su em isfurani, em nisu možda po guštu , em ih sigurno već imaju od par generacija prije.
Taj sat si mislila naručiti kod one koja je tebi radila onaj na Vrbnik?
Odlična ideja.. ajde pliz pitaj pošto bi bilo da i mi možda naručimo 2 svakoj teti s temom koju voli a koju voli ispipkat ćemo.. ako ostali prihvate naravno
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon svi 07, 2012 9:08 am

Nakit i satove nikako kupovati bez da su se tete izjasnile da žele. Naše su baš to htjele i uvijek ima neki roditelj koji je bliži s njima, pa lijepo ispita koji točno nakit i sl želi. Ovako "naslijepo" kupovati nešto što će ona na sebi nositi... ne preporučujem.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon svi 07, 2012 11:48 am

a ima i jedna idea ne bas jeftina no prakticnija od satova i zlata
[You must be registered and logged in to see this link.]

meni se svida smile
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon svi 07, 2012 12:16 pm

pa da malo je paprena. ali korisna, to bar znamo da svakako nose u vrtiću. Alex, meni je sat bio 250 kn, sad kad mi pošalje prijedlog kako bi napravila za nas provjeriti ću još jednom i cijenu, pa ti javim.
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon svi 07, 2012 12:18 pm

čak za stare generacije i nisam sigurna, dosta su mlade i nisu dugo u vrtiću čak mislim da su naša djeca za obje tete prva generacija starije skupine,pa im se sat ili nakit nebi gomilao ali obje imaju izgrađen svoj stil i nisam sigurna da bih uspjela pogoditi što im se sviđa.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:49 pm

ja naše nikad nisam vidjela u pregači pa nisam sigurna da bi se oduševile time.

Sat mi se ne čini puno.. za tu prigodu.. kad saznaš javi pliz.
I baš me zanima šta će vama predložiti. Pitaj ju za ideju Ježiža - mi smo grupa Ježići smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pokloni za tete u vrtiću  Empty
PostajNaslov: Re: Pokloni za tete u vrtiću    Pokloni za tete u vrtiću  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pokloni za tete u vrtiću
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KORISNI POKLONI ZA BABINJE
» Hrana u vrtiću
» engleski u vrtiću
» VRTIĆKE UPUTE ZA PRVE DANE
» babysitterice, dadilje, tete čuvalice....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Predškolska dob (5-7 god.)-
Forum(o)Bir: