All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
moja lu
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
Netty
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
Branka
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
LuLu
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
boyd
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
Maja
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
Daisy
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
aneris
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
vejanka
babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtblef11babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbcen10babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 babysitterice, dadilje, tete čuvalice....

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
alekvin
Početnik
Početnik
alekvin


Join date : 13.02.2010
Age : 49
Lokacija : Rijeka

babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Empty
PostajNaslov: babysitterice, dadilje, tete čuvalice....   babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet vel 25, 2011 4:16 pm

Vidim, ima sličan post, ali o povremenom čuvanju. Molila bih vas ako znate nekoga tko bi na 4 mjseca čuvao 12 mjesečnu bebu/dijete (od svibnja do rujna, 8 sati, 5 dana u tjednu). Još ne znam detalje jer na poslu nisam dogovorila, ali sada okvirno prikupljam podatke o čuvalicama, kako bih kada zatreba, bila spremna smile
Treba nam cura/teta koja je odgovorna, zdrava i ima iskustva u čuvanju djeteta od 12 mjeseci nadalje (hranjenje, prematanje i općenito njega i briga o djetetu). Jako nam je važno da je ta osoba razigrana i da joj neće biti teško saginjati se, trčati, skakati. Vito je super beba, vesela i razigrana; spava i jede uredno i naviknut je da mu se posvećuje puno vremena u igri i priči, a šetnje su dio svakodnevne rutine:) Vito se često nosi u nosiljkama (sling, mei tai), tako da bi osoba koja to voli, svakako, imala prednost.
Cijena je po dogovoru.
Dakle, ako znate nekoga, provjerenog iz prve ruke, molim vas informacije sa preporukama. Može i na pp. Molim vas samo da me ne obasipate informacijama tipa: znam susjedu koja je nezaposlena....Nažalost, puno je takvih slučajeva i žao mi je tih osoba, ali vjerujem da vam je jasno da mi je Vito najvažniji na svijetu i da tražim nekoga tko će ga paziti i maziti kao, ili barem skoro kao mama i tata smile; nekoga tko se već brinuo o tuđoj djeci i čije bih preporuke mogla provjeriti.
Hvala najljepša! [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Empty
PostajNaslov: Re: babysitterice, dadilje, tete čuvalice....   babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet vel 25, 2011 4:22 pm

evo ako nikog ne nades vidim da ima interasntna stranica
pa mozda ima netko provjeren sa naseg podrucja!
neznam jel smijem staviti link, ako ne nek se obrise i ispricavam se unaprijed stranica se zove dadilje.net



Zadnja promjena: moja lu; pet vel 25, 2011 4:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
alekvin
Početnik
Početnik
alekvin


Join date : 13.02.2010
Age : 49
Lokacija : Rijeka

babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Empty
PostajNaslov: Re: babysitterice, dadilje, tete čuvalice....   babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet vel 25, 2011 4:24 pm

bacila sam oko i na to, hvala Moja Lu:)
i da, mi smo u Rijeci, centar:)
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Empty
PostajNaslov: Re: babysitterice, dadilje, tete čuvalice....   babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitimepet vel 25, 2011 4:27 pm

ma nis, glavno da nades nekog pouzdanog
drzim fige
[Vrh] Go down
Sponsored content





babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Empty
PostajNaslov: Re: babysitterice, dadilje, tete čuvalice....   babysitterice, dadilje, tete čuvalice.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
babysitterice, dadilje, tete čuvalice....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pokloni za tete u vrtiću

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Jaslička dob (12-24mj)-
Forum(o)Bir: