All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
drvena hranilica Petra Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
drvena hranilica Petra Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
drvena hranilica Petra Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
drvena hranilica Petra Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
drvena hranilica Petra Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
drvena hranilica Petra Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
drvena hranilica Petra Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
drvena hranilica Petra Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
drvena hranilica Petra Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
drvena hranilica Petra Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
moja lu
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
Netty
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
Branka
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
LuLu
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
boyd
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
Maja
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
Daisy
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
aneris
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
vejanka
drvena hranilica Petra Vtblef11drvena hranilica Petra Vtbcen10drvena hranilica Petra Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 drvena hranilica Petra

Go down 
+5
magaly
Blondi
mp
Aleksandra
anka
9 posters
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet sij 14, 2010 6:41 pm

tražila sam na netu malo hranilice, htjela bih neku dugotrajniju tipa tripp trapp stokke ili brevi slex. al su mi cijene bljak.
i onda sam na njuškalu naletila na ovo i jako mi se sviđa. to u biti je imitacija tripp trappa, radi ju jedan čuvjek i sa dodacima( ogradica i tacna) ispadne mi 600kn natur. a ako bi htjela u boji onda mi ispadne još 100-150 kn skuplja ovisno o boji.
mislim je naručiti, jedino mi je malo bed jer je uživo nisam vidjela. kako vam se čini?

drvena hranilica Petra Getimagevariation
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet sij 14, 2010 9:22 pm

Ok je, no ja ziherš pogledala bi preko. Za 100E imaš ih i markiranih a Hauckove znaju biti i na 50tak E. No ako odbacimo to izgleda vrlo solidno.
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet sij 14, 2010 10:50 pm

vidjela sam uživo hauck alpha koja je na akciji u slo al je manja od ove. nije to to.
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimepet sij 15, 2010 2:47 am

Vidjla sam na netu da STM proizvodi takve scratch Mozda ih imaju u Sloveniji(kad vec drze njihove AS)?

Inace meni su te stolice bas super živo, živo

Evo ih
http://www.storchenmuehle.de/index.php?id=131&L=4
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimeuto vel 02, 2010 5:33 pm

Ova na slici mi izgleda ovako sa fotke super.... ja sam mislila da je trip trap na slici na prvi pogled..ako je kvalitetna uživo čini mi se super stvar .....
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 12:09 am

Ma i meni se jako sviđa. Za sad se još uvijek premišljam ali zbog toga što još uvijek premještam hranilicu, nekad hranim M u dnevnom a nekad u kuhinji, pa mi je lakše u hranilici na kotačiće a u tom slučaju onda mi je lakše i u sekundi naštimati visinu, kod drvene bi ipak potrajalo.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 12:16 am

razumijem dilemu, mi smo se odlučili za drvenu verziju - dakle bez kotacica i istina visinu kompliciranije podesiti, ali sviđa mi se dugotrajnost korištenja, to mi nekako dosta znači. A meni se i dizajn jako sviđa, tkđ zadovoljni smo jako s kvalitetom drugih proizvoda istog proizvođača...pa smo i fanovi pomalo........ smile:
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 9:16 am

a do kad se mogu koristiti ove drvene ???

razmisljam za Pavu mog buduci da mu je ova brevi-jeva prilično knap
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 2:45 pm

Pa jako dugo.... moja sestričnica ima 12 godina i još je koristi, kao normalnu stolicu.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 2:56 pm

Ajde ako misliš obavi tu kupnju, idu mi hranilice u idući broj mig
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 2:58 pm

Kad se mora, teško nije!!!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 3:04 pm

kad se ono Hrvoje vraća da me nema neko vrijeme :hihi:

Šalim se, nemoraš zbog mene no ako budeš vjerojatno ju ubacim kao novost a daj mi i link od tipa onda, možda ti iskamčim kakav popust mig
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 3:27 pm

nećeš se izvući :hihi:
upravo sam dogovorila da ju on dofura u petak iz Zg.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 4:02 pm

uuuu, vidimo se dogodine pssst
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 5:11 pm

ma ne brini, već smo se mi dogovorili prije da ćemo ju kupit, pokazala sam mu i složio se, samo sam ja malo odgađala.
Možda čak u petask dođemo zajedno na bazen.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesri vel 03, 2010 5:12 pm

ok, mene nema :hihi:
[Vrh] Go down
Oceana
Početnik
Početnik



Join date : 04.02.2010

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: hranilica   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet vel 04, 2010 5:04 pm

alex znaš li ima li gdje kupiti stolicu + stolić kao hranilicu? ja imam jednu od prije 7 god , kupljena u TL ali sada ju nemaju...od drva
[Vrh] Go down
Oceana
Početnik
Početnik



Join date : 04.02.2010

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet vel 04, 2010 5:31 pm

u adaxu imaju ali na stolici nema remena...:-(
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet vel 04, 2010 6:44 pm

Ja sam dobila svoju (naručila od frendica kao rezervnu) iz baby centra u Kopru. Nisam sigurna ali mislim da je negdje oko 60e.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet vel 04, 2010 7:09 pm

Ima u Kiki u Zg, možda i Bebi media
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimesub vel 06, 2010 12:00 pm

ne znam gdje ima, evo da se pohvalim da smo stolicu iz naslova naručili, stigla nam jučer. Izgledom mi je super malo se još prilagođavamo tj. učimokako što mora stajati ali prvi dojam je jako dobar. uskoro, slikice zadovoljnog korisnika i utisci iz korištenja
[Vrh] Go down
larazg
Početnik
Početnik



Join date : 07.03.2010

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimepon tra 19, 2010 4:57 pm

mi imamo Hauck like a Trip Trap.. i jako zadovoljni..
to je odista koristan dio namještaja.. pogotovo za malene stanove.. velike hranilice su glomazne, mi u stanu nemamo mjesta za nju
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimepon tra 19, 2010 5:13 pm

nama je super brevi slex..full iskoristiva hranilica dok se dijete ne oženi :hihi:
[Vrh] Go down
ivana80
Početnik
Početnik



Join date : 01.07.2010

drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:16 pm

http://www.storchenmuehle.de/index.php?id=372&L=4 mi smo kupili ovu. i prezadovoljna sam. smile:
[Vrh] Go down
Sponsored content





drvena hranilica Petra Empty
PostajNaslov: Re: drvena hranilica Petra   drvena hranilica Petra Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
drvena hranilica Petra
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» bubu hranilica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Hranilice-
Forum(o)Bir: