All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
moja lu
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
Netty
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
Branka
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
LuLu
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
boyd
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
Maja
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
Daisy
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
aneris
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
vejanka
Kišobran kolica - Page 5 Vtblef11Kišobran kolica - Page 5 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 5 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kišobran kolica

Go down 
+26
Zgodni znakić
Mali žabac
tanjadj
Rora
larazg
bubamara
mp
titirlica
veronika_27
pcelica
moja lu
lugo
kekezvrk
boyd
sarab
Tara
Blondi
lavinia
aneris
ira...
Daisy
magaly
anka
MMI
Aleksandra
tamaraM
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
tamaraM
Početnik
Početnik



Join date : 22.11.2009
Age : 44
Lokacija : zg

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimened stu 22, 2009 9:47 am

First topic message reminder :

Razmišljam o kupovini kišobran kolica.Kupila bih dobra,komforna kolica za duge šetnje a neznam koja.S obzirom da je maleni još mali(6mj) bitno mi je da se daju spustiti.Cijena nije bitna.
Dvoumim se između Inglesina Zippy,PP Pliko ili Houch.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:10 pm

Ujedno nama moraju i ta druga biti izdržljiva jer će biti dosta u uporabi.....

a ova? ne znam koja je cijena ...ali ta bi isto spadala u lagana kolica...?
pp lagana

Ima li Inglesina neku takvu light varijantu?

Ima hauck negdje osim u tl-u?
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:11 pm

ira... je napisao/la:
was ist das?

Kišobran kolica - Page 5 Poussette-mima-kobi%5B1%5D

Zgodno, praktično mi se čini....

ali djeluje mi košara prenisko na podu....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:12 pm

Blondi a koji su to plusevi onda ? Pokrila si skoro sve bitne stvari s minusom.

Slažem se da je kvaliteta bitna ali misliš li da kolica od 5000kn nebi isto savršeno odradila svoj posao i nebi ni pukla ni pohabala se.

Ira - za starije i mlađe djete ako voliš da ti djete ima pogled na bratovu guzicu mig Ima takvih modela
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:17 pm

S obzirom da je ovaj Kobi dizajnirao isti tip koji je radio i hranilicu Fresco bloom koja košta 2990kn ( moj najnoviji test) očekujem i paprenu cjenu za nešto što on zove - auto-kolica. Košara se pretvara u sjedalo a ako donijete još jednu bebu onda košara ide dole a dokupljujete samo sjedalo. Nije još u proizvodnji, trebalo bi se pojaviti polovicom godine.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:29 pm

do trudnoće jedina marka koju sam ja znala je bila chicco.... :hihi:


Koji su još minusevi (da znam što me čeka)?

Ne znam....meni je pp neudoban za vozit a i mm-u...njemu još više...tako da da li bi ta kolica odradila...bi naravno uz nedostatke koje nose....
Ja se nadam da će ova kolica prenijeti od 1 do 4 dječice....mm misli da neće toliko izdržati ... ja mislim da hoće

Plusevi:

1. Vrlo jednostavan i inovativan dizajn što se tiče detalja i rješenja - sastavljanje, ručka , kotači, suncozaštita, kod drugih kao npr pp-a smeta me puno plastike, žbica i žica, .... rješenja kod nekih djelova su mi gruba - i ne djeluju mi baš kvalitetno - mislim da sam prilikom sastavljanja košare morala upotrijebiti silu - nije mi to ok
2. Jako okretna, lagana za voziti, baš se lijepo kotrljaju po cesti - i na mjestima gdje mi pp rondaju i tresuljaju se ko da su u struji (blaženi naši pločnici)
3. Meni predobar dizajn...to je stvar ukusa pa u biti i nema veze s ničime, meni su na prvu bila prestrašno ružna, sad ih obožavam i brišem prašinu s mekanom krpicom....i svaki dan sam pomalo sjetna jer znam da je jedan dan manje da ću ih aktivno koristiti
o da
4. Kvalitetan materijal od kojeg su napravljena.... svi dijelovi, tkanina i netkanina djeluju jako pouzdano i kvalitetno, nakon pranja su kao novi

5. Vrlo jednostavno podešavanje glede osobe koja vozi - ja sam patuljak,mm nije...tkđ mm zapinje nogama na pp, a na ovoj ne - značajno mu je ugodnije voziti kolica

6. Beba u njima djeluje dosta zaštićeno

7. Pokazuju se stabilnima u prometu

8. Mogućnost podešavanja visine košare i sportskog dijela - fenomenalno mi je to

9. Okretanje stolice od i prema mameku

10. Jednostavno i lagano sklapanje i rasklapanje ...ništa ne ide na silu, sve ide fino i lagano

11. Opcija za stepenice (bez bebice naravno) - mi imamo malo stepenica i to nam je ok...za više stepenica se isteliš....

12. Da li sam spomenula da ih obožavam....

13. Nisu me ni u čemu razočarala dosad...nedostataka ima ali ništa nije apsolutno savršeno - od viđenog i probanog...ova su mi najbliže tome....

ima još... o da


Košara bi definitivno trebala biti dublja - to mi je najbitnija zamjerka, ali malici je bilo fornije biti u plićoj...bolji pregled....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:38 pm

Blondi je napisao/la:
Ujedno nama moraju i ta druga biti izdržljiva jer će biti dosta u uporabi.....

a ova? ne znam koja je cijena ...ali ta bi isto spadala u lagana kolica...?
pp lagana

Ima li Inglesina neku takvu light varijantu?

Ima hauck negdje osim u tl-u?

ako pod "ova" misliš na PP Si imaš ih u outletu za 800kn što je bagatela za t akolica

Inglesina trip

Hauck kod nas u TL-u samo, u ilirskoj bolji izbor
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:43 pm

Da nismo imali mogućnost - odradila bi nam i neka rabljena u ok stanju za parsto kn....
i bili bi zadovoljni.... isto...bili bi i s pp-om - nisu tako loša - posebno sportski dio... ali mogli smo i ja sam tako hepi.... (ali npr ja nemam uggsice a pol hr hoda u originalima, kupim robicu i za bebu, a i za mene po forumima....itd - ja uopće nisam a razbacivanje - nisam za bezveze računovodstvo završila ) :hihi:

da da mislim na si..samo mi ispalo prilkom pisanja linka.....

a trip vs si vs hauck - cijena, kvaliteta i sl?

a kamo je outlet?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:51 pm

Blondi je napisao/la:
do trudnoće jedina marka koju sam ja znala je bila chicco.... :hihi:


Koji su još minusevi (da znam što me čeka)?

Ne znam....meni je pp neudoban za vozit a i mm-u...njemu još više...tako da da li bi ta kolica odradila...bi naravno uz nedostatke koje nose....
Ja se nadam da će ova kolica prenijeti od 1 do 4 dječice....mm misli da neće toliko izdržati ... ja mislim da hoće

Plusevi:

1. Vrlo jednostavan i inovativan dizajn što se tiče detalja i rješenja - sastavljanje, ručka , kotači, suncozaštita, kod drugih kao npr pp-a smeta me puno plastike, žbica i žica, .... rješenja kod nekih djelova su mi gruba - i ne djeluju mi baš kvalitetno - mislim da sam prilikom sastavljanja košare morala upotrijebiti silu - nije mi to ok
Na standardnim jednom sastavljenim kolicima nemaš ti sastavljanja ni ručki, ni kotača ni suncozaštite - kupola uopće sve se to sklapa u jednom djelu
2. Jako okretna, lagana za voziti, baš se lijepo kotrljaju po cesti - i na mjestima gdje mi pp rondaju i tresuljaju se ko da su u struji (blaženi naši pločnici)
Kotrljaju se lijepo ali kako tako dobro znaš da se pp rondulja kad ih nisi u praksi koristilia mig
3. Meni predobar dizajn...to je stvar ukusa pa u biti i nema veze s ničime, meni su na prvu bila prestrašno ružna, sad ih obožavam i brišem prašinu s mekanom krpicom....i svaki dan sam pomalo sjetna jer znam da je jedan dan manje da ću ih aktivno koristiti
o da
Dizajne je vrlo moderan i njih ili voliš ili mrziš to je točno
4. Kvalitetan materijal od kojeg su napravljena.... svi dijelovi, tkanina i netkanina djeluju jako pouzdano i kvalitetno, nakon pranja su kao novi
Slažem se

5. Vrlo jednostavno podešavanje glede osobe koja vozi - ja sam patuljak,mm nije...tkđ mm zapinje nogama na pp, a na ovoj ne - značajno mu je ugodnije voziti kolica
- podešavanja dobrih ima i na drugim modelima kolica

6. Beba u njima djeluje dosta zaštićeno
Tu se nebi složila , košara je plitka a i sjedalica no to ćeš tek s vremenom uočiti. Neznam dali tvoj model ima jedno ili 2 sportska sjedala jer "stari" modelu su imali samo jedno i djete od godinu dan aje više viprilo van njega nego bilo u njemu pa su naknadno izmialisli već ei manje sjedalo. K tome tako na povišenom i isturenom djete je jako izloženo svemu i nimalo zaštićeno

7. Pokazuju se stabilnima u prometu
navela si pod minuse da te strah za stabilnost kad silaziš s trotara npr a to je svakidašnja akcija

8. Mogućnost podešavanja visine košare i sportskog dijela - fenomenalno mi je to
a čemu to točno služi relano. Osim ako nećeš privući sjedalo stolu za kojim piješ kavu , se ostalo je prilično bespotrebno ako sjedali nije izuzetno nisko što je samo na par postojećih modela slučaj9. Okretanje stolice od i prema mameku

10. Jednostavno i lagano sklapanje i rasklapanje ...ništa ne ide na silu, sve ide fino i lagano
i ostaje golemi stup koji zauzima puno mjesta u bunkeru jer se ona vrlo malo ustvari "sklope"

11. Opcija za stepenice (bez bebice naravno) - mi imamo malo stepenica i to nam je ok...za više stepenica se isteliš....
a gdje ti je bebica ? fućkaš tu opciju ako u drugoj ruci nosiš bebu ili imaš pomoćnika koji ti nosi bebu, onda ti je lakše ponijeti s pomoćnikom i kolica i bebu

12. Da li sam spomenula da ih obožavam....

jesi :mig:


13. Nisu me ni u čemu razočarala dosad...nedostataka ima ali ništa nije apsolutno savršeno - od viđenog i probanog...ova su mi najbliže tome....

ništa nije savršeno to se slažem, ali ja ovdje sumirano vidim puno više mana nego prednosti

ima još... o da


Košara bi definitivno trebala biti dublja - to mi je najbitnija zamjerka, ali malici je bilo fornije biti u plićoj...bolji pregled....

Malo sam te iskomentirala sory, ali to je samo moje viđenje stvari. Vjerujem iskreno da će tvoje biti to sličnije mome kako vrijeme bude odmicalo .
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:56 pm

Blondi je napisao/la:
Da nismo imali mogućnost - odradila bi nam i neka rabljena u ok stanju za parsto kn....
i bili bi zadovoljni.... isto...bili bi i s pp-om - nisu tako loša - posebno sportski dio... ali mogli smo i ja sam tako hepi.... (ali npr ja nemam uggsice a pol hr hoda u originalima, kupim robicu i za bebu, a i za mene po forumima....itd - ja uopće nisam a razbacivanje - nisam za bezveze računovodstvo završila ) :hihi:

da da mislim na si..samo mi ispalo prilkom pisanja linka.....

a trip vs si vs hauck - cijena, kvaliteta i sl?

a kamo je outlet?

Poredak bi bio
Si
Hauck
Trip
i po udobnosti i po cijeni no Si i Speed sun nisu baš isto - Si su nešto robusnija, nemaju prednju prečku što je mana i nemaju = položaj
Speed sun ima sve gore navedeno ali su po konstrukciji malo "slabašnija" no pokazalo se vrlo trajna
Trip pak - je još više light, i to je samo za lljeto, nema navlaku, ni ležeći položaj


Blondi , vidi nešto za tebe mig
http://www.gizmag.com/the-self-folding-origami-stroller-a-cool-name-for-a-compact-kid-carrier/14050/

lagana jako, sama se sklapaju i rasklapaju, imaju i mali komp.. cjena još nepoznata

Kad sam rekla da su za tebe Stokke, Quinny sennz i Zapp - nisam to odabrala po tome što kupuješ skupa kolica nego po stilu na osnovu stoke odabira. Nemoj se pravdati za svoje odabire molim te nikako mi nije cilj da se tako osjećaš, svatko bira prema mogućnostim i svom ukusui željama. Ova rasprava ima najmanje veze sa cjenom, poanta je osvrt na kolica a ne na cjenu. Bloom je dobio 4 i pol od 5 mogućih bodova, skup je ko vrag ali i dobar. Ja ako ne mogu naći manu , zbog cjene neću smanjiti ocjenu nećega.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:58 pm

Aleksandra je napisao/la:
Blondi je napisao/la:
do trudnoće jedina marka koju sam ja znala je bila chicco.... :hihi:


Koji su još minusevi (da znam što me čeka)?

Ne znam....meni je pp neudoban za vozit a i mm-u...njemu još više...tako da da li bi ta kolica odradila...bi naravno uz nedostatke koje nose....
Ja se nadam da će ova kolica prenijeti od 1 do 4 dječice....mm misli da neće toliko izdržati ... ja mislim da hoće

Plusevi:

1. Vrlo jednostavan i inovativan dizajn što se tiče detalja i rješenja - sastavljanje, ručka , kotači, suncozaštita, kod drugih kao npr pp-a smeta me puno plastike, žbica i žica, .... rješenja kod nekih djelova su mi gruba - i ne djeluju mi baš kvalitetno - mislim da sam prilikom sastavljanja košare morala upotrijebiti silu - nije mi to ok
Na standardnim jednom sastavljenim kolicima nemaš ti sastavljanja ni ručki, ni kotača ni suncozaštite - kupola uopće sve se to sklapa u jednom djelu
i jednom mi je to previše za kolica od 5ooo kn
2. Jako okretna, lagana za voziti, baš se lijepo kotrljaju po cesti - i na mjestima gdje mi pp rondaju i tresuljaju se ko da su u struji (blaženi naši pločnici)
Kotrljaju se lijepo ali kako tako dobro znaš da se pp rondulja kad ih nisi u praksi koristilia mig
jesam, pišem iz prakse,...
3. Meni predobar dizajn...to je stvar ukusa pa u biti i nema veze s ničime, meni su na prvu bila prestrašno ružna, sad ih obožavam i brišem prašinu s mekanom krpicom....i svaki dan sam pomalo sjetna jer znam da je jedan dan manje da ću ih aktivno koristiti
o da
Dizajne je vrlo moderan i njih ili voliš ili mrziš to je točno
4. Kvalitetan materijal od kojeg su napravljena.... svi dijelovi, tkanina i netkanina djeluju jako pouzdano i kvalitetno, nakon pranja su kao novi
Slažem se

5. Vrlo jednostavno podešavanje glede osobe koja vozi - ja sam patuljak,mm nije...tkđ mm zapinje nogama na pp, a na ovoj ne - značajno mu je ugodnije voziti kolica
- podešavanja dobrih ima i na drugim modelima kolica

6. Beba u njima djeluje dosta zaštićeno
Tu se nebi složila , košara je plitka a i sjedalica no to ćeš tek s vremenom uočiti. Neznam dali tvoj model ima jedno ili 2 sportska sjedala jer "stari" modelu su imali samo jedno i djete od godinu dan aje više viprilo van njega nego bilo u njemu pa su naknadno izmialisli već ei manje sjedalo. K tome tako na povišenom i isturenom djete je jako izloženo svemu i nimalo zaštićeno

može biti, ja sam gledala više na visinu, glede zaštite od bure i hladnoće tu pp vodi vjerojatno

7. Pokazuju se stabilnima u prometu
navela si pod minuse da te strah za stabilnost kad silaziš s trotara npr a to je svakidašnja akcija
ali sam navela da je to i samo osjećaj radi visine a ne nešto što se tako i pokazalo

8. Mogućnost podešavanja visine košare i sportskog dijela - fenomenalno mi je to
a čemu to točno služi relano. Osim ako nećeš privući sjedalo stolu za kojim piješ kavu , se ostalo je prilično bespotrebno ako sjedali nije izuzetno nisko što je samo na par postojećih modela slučaj

9. Okretanje stolice od i prema mameku

10. Jednostavno i lagano sklapanje i rasklapanje ...ništa ne ide na silu, sve ide fino i lagano
i ostaje golemi stup koji zauzima puno mjesta u bunkeru jer se ona vrlo malo ustvari "sklope"

11. Opcija za stepenice (bez bebice naravno) - mi imamo malo stepenica i to nam je ok...za više stepenica se isteliš....
a gdje ti je bebica ? fućkaš tu opciju ako u drugoj ruci nosiš bebu ili imaš pomoćnika koji ti nosi bebu, onda ti je lakše ponijeti s pomoćnikom i kolica i bebu


12. Da li sam spomenula da ih obožavam....

jesi :mig:


13. Nisu me ni u čemu razočarala dosad...nedostataka ima ali ništa nije apsolutno savršeno - od viđenog i probanog...ova su mi najbliže tome....

ništa nije savršeno to se slažem, ali ja ovdje sumirano vidim puno više mana nego prednosti

ja se držim mojih mana.... tako da sumirano ja imam 5 mana od kojih mi je jedna ili dve bitna a više pluseva
ima još... o da


Košara bi definitivno trebala biti dublja - to mi je najbitnija zamjerka, ali malici je bilo fornije biti u plićoj...bolji pregled....

Malo sam te iskomentirala sory, ali to je samo moje viđenje stvari. Vjerujem iskreno da će tvoje biti to sličnije mome kako vrijeme bude odmicalo .
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:04 pm

Za :
8. Mogućnost podešavanja visine košare i sportskog dijela - fenomenalno mi je to
a čemu to točno služi relano. Osim ako nećeš privući sjedalo stolu za kojim piješ kavu , se ostalo je prilično bespotrebno ako sjedali nije izuzetno nisko što je samo na par postojećih modela slučaj

drago mi je da nemaš problema s kralježnicom kao ja, plus carski rez-preporodila sam se kad sam s pp-a prešla na ova....dotad mi je dizanje bebice iz košare, a i sad sa sportskima bila noćna mora, a na standardne probleme s kralježnicom još mi se živac bio oštetio...živi užas....
meni je tih nešto cm visine bilo spasonosno....
ali vjerujem da ima i drugih kolica koja su viša...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:10 pm

onda uzmeš iz dućana sklopljena iz izloga pa ne moraš nijednom sklapati
:mig:


Nego jesam ja nešto propustila ili ti imaš i starije djete ili si imala PP prvo prije ovih ??

a kralježnica, ah bila je sjajno dok nisam rodila, onda me prvo ubilo 19kg u trudnoći (srećom 12 je otišlo odmah) , pa carski, pa dizanje 2 bebe što znači nikad pauze i onda da nebi bilo dosadno mm operirao kičmu kad su oni imali 15 mj što znači da je svo prohodavanje, nosanje i natezanje bilo na meni
kiss
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:23 pm

aleks do koje kilaze zapravo idu kišobran kolica..
i do kad ih je onako normalno koristiti a da te ljudi ne gledaju čudno dum, dum
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:30 pm

Aleksandra je napisao/la:
onda uzmeš iz dućana sklopljena iz izloga pa ne moraš nijednom sklapati
:mig:


Nego jesam ja nešto propustila ili ti imaš i starije djete ili si imala PP prvo prije ovih ??

a kralježnica, ah bila je sjajno dok nisam rodila, onda me prvo ubilo 19kg u trudnoći (srećom 12 je otišlo odmah) , pa carski, pa dizanje 2 bebe što znači nikad pauze i onda da nebi bilo dosadno mm operirao kičmu kad su oni imali 15 mj što znači da je svo prohodavanje, nosanje i natezanje bilo na meni
kiss

slažem se, ja sam pretpostavila da nisi imala problema s kičmom, a ja to ne mogu znati... a sa dve bebe ti su problemi i dupliji....to bi bila logičnija pretpostavka....
kiss

u nižim kolicima mi je mala izložena pesonji.....ovo nam je idealna barijera...
ne, zasad imamo jednu bebu, imamo i pp na drugom mjestu jer su nam potrebe duple a ne možemo voziti kolica amo tamo

ps lako moguće da ću s vremenom promijenit mišljenje prema iskustvu, tkđ ja gledam stvari iz kuta korisnika ti s testera, a miimamo manje kilometara u nogama tj kotačima.... o da
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:42 pm

Aleksandra je napisao/la:
Blondi je napisao/la:
Da nismo imali mogućnost - odradila bi nam i neka rabljena u ok stanju za parsto kn....
i bili bi zadovoljni.... isto...bili bi i s pp-om - nisu tako loša - posebno sportski dio... ali mogli smo i ja sam tako hepi.... (ali npr ja nemam uggsice a pol hr hoda u originalima, kupim robicu i za bebu, a i za mene po forumima....itd - ja uopće nisam a razbacivanje - nisam za bezveze računovodstvo završila ) :hihi:

da da mislim na si..samo mi ispalo prilkom pisanja linka.....

a trip vs si vs hauck - cijena, kvaliteta i sl?

a kamo je outlet?

Poredak bi bio
Si
Hauck
Trip
i po udobnosti i po cijeni no Si i Speed sun nisu baš isto - Si su nešto robusnija, nemaju prednju prečku što je mana i nemaju = položaj
Speed sun ima sve gore navedeno ali su po konstrukciji malo "slabašnija" no pokazalo se vrlo trajna
Trip pak - je još više light, i to je samo za lljeto, nema navlaku, ni ležeći položaj


Blondi , vidi nešto za tebe mig
http://www.gizmag.com/the-self-folding-origami-stroller-a-cool-name-for-a-compact-kid-carrier/14050/

lagana jako, sama se sklapaju i rasklapaju, imaju i mali komp.. cjena još nepoznata

Kad sam rekla da su za tebe Stokke, Quinny sennz i Zapp - nisam to odabrala po tome što kupuješ skupa kolica nego po stilu na osnovu stoke odabira. Nemoj se pravdati za svoje odabire molim te nikako mi nije cilj da se tako osjećaš, svatko bira prema mogućnostim i svom ukusui željama. Ova rasprava ima najmanje veze sa cjenom, poanta je osvrt na kolica a ne na cjenu. Bloom je dobio 4 i pol od 5 mogućih bodova, skup je ko vrag ali i dobar. Ja ako ne mogu naći manu , zbog cjene neću smanjiti ocjenu nećega.

Fora izgled i sklapanje...smile isto nemaju prečku?


Danas je takvo vrijeme da mi je zaista i nelagoda potrošit na nešto, posebno više od nužnog, a ljudi ostaju bez posla - što se može i nama desiti.... tužan


Nisam skužila da si nemaju prečku i 0 poziciju...to mi je nedostatak tužan
Koliko je ta prečka bitna?

npr da ja kupujem kolica sad - uzela bi zapp a da nisam tu čitala ne znam bi li skužila da je npr naslon mekan, nema podešavanje, i ostalo.... to je u domeni tehnikalija i iskustva....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:45 pm

magaly je napisao/la:
aleks do koje kilaze zapravo idu kišobran kolica..
i do kad ih je onako normalno koristiti a da te ljudi ne gledaju čudno dum, dum

kako koja neka do 5, većina do 18 a neka i do 25kg

a do kad je normalno ? Normalno je sve što paše mami i bebi. Ja sam svoje furala u kolicima pune 3 g dok su drugi klinci njihove dobi trčali okolo i mama za njima ali 1 mama i jedno djete, meni je ovako bilo lakše a puštala sam ih iz kolica tamo gdje su na sigurnom i gdje nema opasnosti za njih. Viđala sam djecu i sa 4 g još u kolicima a često se i stariji braco/seka uvale u kolica kad je beba na rukama, svakom paše da se malo odmori kad je umoran zar ne a kolica su idealna i mi veliki bi ih ponekad poželjeli. Evo Ani je sad nedavno u Kini i Bornu vozila u Haucku ne zato da ga vozi nego je bio umoran i pasalo mu je da malo odmori i kolica su to bez probema podnijela a ima 4,5 i 19kg.
Dok s druge strane djeca čim se osove na noge samo bi hodala pa mnogi roditelji odbace kolica i ne koriste ih ni godinu dana ili manje ako djete plače pa ga dižu na ruke, pa naravno da više neće u kolica kad je na rukama bolje ....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:48 pm

[quote="Blondi"]
Aleksandra je napisao/la:
Blondi je napisao/la:


Blondi , vidi nešto za tebe mig
http://www.gizmag.com/the-self-folding-origami-stroller-a-cool-name-for-a-compact-kid-carrier/14050/

lagana jako, sama se sklapaju i rasklapaju, imaju i mali komp.. cjena još nepoznata

.

Fora izgled i sklapanje...smile isto nemaju prečku?


Danas je takvo vrijeme da mi je zaista i nelagoda potrošit na nešto, posebno više od nužnog, a ljudi ostaju bez posla - što se može i nama desiti.... tužan


Nisam skužila da si nemaju prečku i 0 poziciju...to mi je nedostatak tužan
Koliko je ta prečka bitna?

npr da ja kupujem kolica sad - uzela bi zapp a da nisam tu čitala ne znam bi li skužila da je npr naslon mekan, nema podešavanje, i ostalo.... to je u domeni tehnikalija i iskustva....

Prečka je i nije bitna, naime ako je dejte od rođenja naivklo biti u zavaljenoj sjedalici bez prečke a takvih kolica ima dosta, pogotovo trokolice su takve skoro sve onda je to ok jer ni nezna drugačije, ali večina djece voli sjediti okomito i lupkati rukicama po prečki i nalukavati se naprijed pa ja mislim da je to bitan detalj pogotovo za veču djecu koju onda ponekad ne moraš ni vezati kad je prečka tu ako nije vezanje je obavezno

a zbog boldanog u biti najviše ljudi i griješe jer kad kupuješ za prvo dijete iskustva nemaš pa gledaš samo estetiku i donekle "praktičnost" u domeni koju ti pokažu u dućanu a to je često malo ili ništa jer su masovno nedovoljno informirani i bitno im je samo da prodaju.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 5:00 pm

Nažalost u dućanima su nama iključivo isticali vrline, neki i pretjerivali, i dosta su nas doveli i u zablude..nija nam to bilo uopće od pomoći osim što smo uživo vidjeli kolica i drugu opremu...a ljudi oko nas nemaju ili tek dobivaju ili su davno dobili djecu i mi bi bez neta i foruma bili u mraku....

Si mi izgledaju Ok i baš mi je žao da nemaju tu prečku....a imaju 6 kila što mi i ne djeluje pretjerano...no kako bi ih ja najradije držala u autu ...hauck mi djeluje kompaktnije po fotkama, ?
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 5:02 pm

Blondi , vidi nešto za tebe mig
http://www.gizmag.com/the-self-folding-origami-stroller-a-cool-name-for-a-compact-kid-carrier/14050/
[/quote]

Sad sam ih iščitala....predobre opcije....totalno fora....
Vjerujem da će im cijena biti astronomska?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 5:04 pm

vjerujem da će biti paprena

evo ti outlet link, ove cjene se zaosta isplate
http://www.filip-trade.hr/hrv/?cat=filiptrade&page=n22
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 5:15 pm

Aleksandra je napisao/la:
magaly je napisao/la:
aleks do koje kilaze zapravo idu kišobran kolica..
i do kad ih je onako normalno koristiti a da te ljudi ne gledaju čudno dum, dum

kako koja neka do 5, većina do 18 a neka i do 25kg

a do kad je normalno ? Normalno je sve što paše mami i bebi. Ja sam svoje furala u kolicima pune 3 g dok su drugi klinci njihove dobi trčali okolo i mama za njima ali 1 mama i jedno djete, meni je ovako bilo lakše a puštala sam ih iz kolica tamo gdje su na sigurnom i gdje nema opasnosti za njih. Viđala sam djecu i sa 4 g još u kolicima a često se i stariji braco/seka uvale u kolica kad je beba na rukama, svakom paše da se malo odmori kad je umoran zar ne a kolica su idealna i mi veliki bi ih ponekad poželjeli. Evo Ani je sad nedavno u Kini i Bornu vozila u Haucku ne zato da ga vozi nego je bio umoran i pasalo mu je da malo odmori i kolica su to bez probema podnijela a ima 4,5 i 19kg.
Dok s druge strane djeca čim se osove na noge samo bi hodala pa mnogi roditelji odbace kolica i ne koriste ih ni godinu dana ili manje ako djete plače pa ga dižu na ruke, pa naravno da više neće u kolica kad je na rukama bolje ....

moj Pave ima već 14,5 kg..
zapp nam je iskreno zakon vibre
zivimo na brdu i mislim da ću ga još dobru godinu ako ne i više voziti u kolicima..
teško mi je bez njih
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 5:35 pm

Povoljne prilike....

Pitanja za Si...

sad gledam na pp stranici:

piše kolekcija 2009 - 6 kila nema te prečke....

a onda pod 2010 ..na slici je neka prečka... a ne vidim da se spominje da je to to... i piše 7,1 kila...
teža 1,1 kilu tužan
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 9:06 pm

A jeste se načavrljale dok me nije bilo. Samo da se nadovežem prečka nama trenutno služi za držati noge na njoj. smile:
Alex vezano za onu akciju od PP pitala me rođakinja koji nagib ima pliko jer se njima tek rodila bebica? Moje je mišljenje da bolje šetaju na najnižem nagibu nego u AS-u nataknutom na kolica.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 10:06 pm

slažem se, bolje u najnižem nagibu nego u AS na kolicima.
Pliko ima nekih 18 stupnjeva nagib, no jedna pelena pod guzu i može proći puno bolje od AS.
[Vrh] Go down
sarab
Početnik
Početnik



Join date : 05.02.2010

Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 4:01 pm

evo mene s jednim pitanjem, ja bi htjela kupiti kišobran kolica hauck ali roza s mini mouse, sad će mi netko reći da sam luda i tko to kupuje roza kolica ali poslije dva sina meni je ta roza boja melem za oči faca
sad tražila sam po netu ali nisam skoro ništa našla, ali znam da imaju jer sam ih vidila jednom prilikom, ali sad ne mogu nikako naći

dum, dum

ako tko zna kiss
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kišobran kolica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kišobran kolica
[Vrh] 
Stranica 5 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Kišobran kolica- trokolica
» Baby SPA kolica 3u1
» teutonia kolica
» Neonato kolica
» Graco-Evo kolica...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: