All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Peg Perego Tatamia Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Peg Perego Tatamia Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Peg Perego Tatamia Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Peg Perego Tatamia Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Peg Perego Tatamia Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Peg Perego Tatamia Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Peg Perego Tatamia Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Peg Perego Tatamia Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Peg Perego Tatamia Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Peg Perego Tatamia Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
moja lu
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
Netty
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
Branka
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
LuLu
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
boyd
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
Maja
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
Daisy
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
aneris
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
vejanka
Peg Perego Tatamia Vtblef11Peg Perego Tatamia Vtbcen10Peg Perego Tatamia Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Peg Perego Tatamia

Go down 
+2
Aleksandra
Blondi
6 posters
Autor/icaPoruka
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimečet stu 12, 2009 2:09 am

Peg Perego Tatamia
zanima me kakva su mišljenja, recenzije i evtl iskustva, vidjela sam je prvi put i mislila sam da je super, a kad sam je drugi put išla vidjeti...više se nisam tako oduševila kao prvi put, ni sama nisam sigurna što mislim o toj stolici , ali nije mi baš sjela taj drugi put.....i cijena mi se nije činila baš super, nekako mislim da bi trebalo 2 u 1 biti možda jeftinije nego da se kupuje zasebno ljulja, viper, hranilica....??

Peg Perego Tatamia Tatamia
Peg Perego Tatamia Tata5
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimečet stu 12, 2009 2:32 pm

Koliko ti je bebač velik?
Iskreno nije baš opravdala cijenu. Naime 3u1 i je i nije - kao viper ok je služi ALI velika je robusna i nije nešto što možeš kao viper odnijeti na svoj krevet dok se oblačiš, u kupatilo dok pereš kosu, na terasu dok vješaš veš... karikiram ali eto to je mana nije baš za šetnju po stanu

kao ljuljačka - je priličan promašaj - krak ljuljanja je mali i za 600kn imaš fantastičnu graco ljulju koja je baš to, dakle ova opcija mi nije nešto

a kao hranilica je ok, moderna , lijepa, praktična ali ovaj dio ovalnog podnožja malo ponekad i smeta.

Po meni previše love za to što daje, ja bi rađe kupila viper, ljulju i hranilicu odvojeno i prošla bi jeftinije.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimečet stu 12, 2009 4:47 pm

Malena je danas napunila 3 mj....
tako se i meni činilo....
i kakvo je to ljuljanje napravi tih nešto cm i puf lupne da je kraj..., i za tu cijenu moralo bi se ljuljkat i samo, a mislim da ni ne svira....
... a i činilo mi se da je teta u dućanu malo s teškoćom manipulirala...nije glatko prelazilo iz jednog oblika u drugi :?:
..i dojam mi je da je previše sjedeći položaj za ljulju i viper?

Mislim da je mala prevelika za ljulju-ostali proizvođači, kao ta graco, tj da bi ju koristili samo još negdje 3 mj?
A ovo sam gledala jer bi mi bilo zgodno da je na višoj poziciji kao viper radi cucka.. no definitivno ju nećemo....
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimečet stu 12, 2009 5:08 pm

Gracovih ljulja ima i do 9/12 kg pa to može još dugo, a na ovoj da zapinje tj kad dođe u krajnju točku lupi i to po meni nije prihvatljivo za toliko love
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimened oľu 21, 2010 11:58 am

i ja sam počela gledati polako hranilice, iskreno zapiljila sam za ovu kao multifunkcionalnu, ali sad sam u dilemi koju dalje gledati....
počela sam od one obićne peg perego, preko ove, i sad dalje nemam ideju
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimened oľu 21, 2010 12:56 pm

odi do kioska i kupi M&B imaš novih 6 trenutno interesantnih modela nutra mig
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimened oľu 21, 2010 1:16 pm

meni je ova tvoja lijepa i djeluje udobno no prilaz prema njoj mi se nikako ne svida pogotovo kad ti bebac krene jednog dana sam sjesti u nju i cijena je malo po meni isto prevelika, ja sam kupila sve zasebno mnogo prakticnije je,no ti vidi


ja imam Hranilica Polly Double fase
i svakom bi je preporucila kupili smo je Luci sa 5 mjeseci i jos uvijek rado sjedi u njoj a ima skoro 3 i mislim da ce jos moc najmanje pol godine bit u njoj, danas sam joj je spustila pa sama ide sjesti u nju i izade iz nje, kostala je pred nekih 2 godine 900 kuna ako platis gotovinom


evo malo o njoj
Hranilica Polly 2u1 idealna je za korištenje djeci od njihovih 5 mjeseci do navršene treće godine života. U prvoj fazi Polly je sigurna i udobna hranilica, a u periodu kad dijete uči samostalno jesti, ona postaje prva stolica koja mu omogućuje sjedenje za stolom zajedno sa roditeljima. Podložak za sjedenje može se podesiti u 3 položaja, a visinu hranilice moguće je regulirati u 7 položaja. Hranilica Polly ima 2 kotača i sigurnosne stopere, pladanj koji se može ukloniti, sigurnosne remene za vezivanje, mrežicu za dječje potrepštine i podložak za odlaganje čaše ili bočice.

Peg Perego Tatamia Scp2i1

a ljujacku sam kupila od graco negdje bila ta tema i imas tamo slikicu kakva je nasa bila

i Alex ti moze mozda jos koju rec o chicco-ov
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimened oľu 21, 2010 1:18 pm

da i sve na njoj mozes skinut i super oprati od tacnice gornje do presvlake
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimened oľu 21, 2010 2:39 pm

i moj glas za Chicco Polly
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitimepon oľu 22, 2010 2:15 pm

AKO NEKOM TREBA IMAM BON ZA POPUST NA TU CHICCO HRANILICU ...
POPUST JE 100 KN :mig:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Peg Perego Tatamia Empty
PostajNaslov: Re: Peg Perego Tatamia   Peg Perego Tatamia Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Peg Perego Tatamia
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» peg perego gt3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Hranilice-
Forum(o)Bir: