All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA

Go down 
+32
deedee
veronika_27
tina25
ivana_bonjour
DIM
mudrica
Daisy
lena
lavinia
astra42
sarab
ira...
MISh
Branka
medic73
Blondi
Tara
Naike
mp
mimica
Zgodni znakić
mamamia
anja97
rutona
Phar-lap
anaqxy
kekezvrk
magaly
mišek
sam
vejanka
Aleksandra
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:48 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano za kolica

ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model kolica onda ga molim postavite u podforumu Kolica sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 6:30 pm

pozitivno svakako - samo je pitanje šta je u cijeni, kvaliteta je odlična
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:44 pm

+ pdv 23 % :uf: što naši kresnu na carini
[Vrh] Go down
Zgodni znakić
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub lis 10, 2009 1:43 pm

nažalost cosatto su otpala, ali jučer smo u trgovini vidjeli ova http://www.abc-design.de/en/products/3-wheelers/cobra.html sa košarom koštaju 3000kn, i as mislim 800 koju ako nije bog zna šta ne moram kupit... kakve su im ocjene??
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub lis 10, 2009 2:07 pm

ok su, AS nemoj uzeti od abc-a ako hoćeš da ide na kolica ide MC i romer čini mi se na njih ali iskreno na kolicima ti ne treba pa uzmi za te pare rađe Graco sa bazom i olakšaj si život mig
[Vrh] Go down
Zgodni znakić
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub lis 10, 2009 9:47 pm

nema potrebe da as ide na kolica kad imam košaru! ok savjeti prihvaćeni i puuno, puuno ti hvala alex... svaka čast
[Vrh] Go down
mimica
Početnik
Početnik



Join date : 08.10.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub lis 10, 2009 11:36 pm

Pozdrav svima, posebno Aleks. Gušt mi je ponovno čitati ovu temu .
Imam pitanje. Moja seka će na proljeće dobiti bebu. Vidjela sam da hvališ Inglesinu lounge, u kojim trgovinama kod nas se može kupiti (mi smo u Slavoniji, pa Slo otpada)? mah, mah
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimened lis 11, 2009 10:03 am

u Tintiliniću, vjerojatno u Osijeku ili nekom većem gradu ima.
[Vrh] Go down
mimica
Početnik
Početnik



Join date : 08.10.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimened lis 11, 2009 11:02 am

Hvala, nisam ih vidjela na njihovoj stranici, pa sam mislila da ih nemaju.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimened lis 11, 2009 3:42 pm

jako su neažurni i pomalo aljkavi pa nemoj se iznenaditi kad teta nebude imala pojma o čemu pričaš - radio se o inglesina zippy kolicima model lounge sa mekanom košarom, može sa as u setu ali i ne mora.
[Vrh] Go down
mimica
Početnik
Početnik



Join date : 08.10.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimened lis 11, 2009 4:23 pm

sve znaš jes hvala
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 42
Lokacija : Dalmacija

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepon lis 12, 2009 4:58 pm

Kupili Inglezina zippy 3u1 o da
Al s njimna su mi sošla upustva koja po mojoj procijeni nisu ni malo detaljna ups Dal se može skinit nešto s neta ili šta drugo ?
Nemam kako postavit bazu, kako skinit pojedini materijal, a i ovo šta imam nije na hrvatskom, al to je manji problem...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:18 pm

Pogledaj malo po netu, uz moja su bile detaljne upute posebno za košaru, posebno za as, posebno za kolica... čudi me da nova imaju lošije

Na bazi bi trebalo biti i nacrtano kako se montira
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2009 3:40 pm

Alex, jel bi mi htjela skicnuti ova kolica?? Kako ti se cine? Po dezenu znam da su oko 3god stara, ali cijena nije losa i to, samo mi je tesko procijeniti u kakvom su stanju?! Poslala sam upit prodavatelju pa cekam i to da mi odgovori, aali ovak, od tvoje ruke, sto kazes?
Drugi set ce nam ipak dati od muza sestra a mi cemo njoj zapp.....Njezina as je isto starija, ali mi to nije bed zato jer imam onu Sam-ovu graco as(moram sam reci frendici da mi ju vrati posto je kod nje) i ujna mi je dala njezinu graco iz Uk tak da mi ove pp ce biti rezerve ...
Evo link da vidis:
http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica/peg-perego-pliko-3-oglas-599677
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2009 3:51 pm

E ovakva je as ova sto nam ju je ujna dala...kupljena je prije godinu i 9mj mozda :mig:
http://www.pushchairs247.co.uk/images/graco-mosaic-one-chocolate-lime.gif
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2009 4:43 pm

Kolica djeluju u vrlo dobrom stanju koliko se ovako može vidjeti, as je primo viagio obična ali nema veze jer imaš Graco.
As sa drugog linka je Gracova i tu nema zamjerke mig

kakav ti je dezen od šogi ? Čisto radoznaosti radi mig
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2009 4:59 pm

Znaci ti mislis da su ok? A cuj, cijena nije losa i cine se i meni isto na oko ok...samo sad jos cekam odgovor sto ce mi reci...
A ova Graco sto smo dobili je bas taj dezen sa linka drugog....oni imaju taj set od mosaica...kolica su u uk i u upotrebi a as je ostala tu jer im nije trebala vise za tamo pa mi ju je dala...i jos hrpu stvari uz to....bouncer jedan, bumbo foteljicu, sjedalo za kupanje, chicco hodalicu, gym, onaj kolut za napuhanje za uciti sjediti......
e da, kad vec ot-am....ovo je link bouncer-a cini se najobicniji, daj mi reci jel to sta valja?
http://www.holidaybuggies.com/BigImage/BabyBouncerBig.jpg
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2009 5:14 pm

Pitam dezen od PP-a koji ćeš dobiti od šogi mig

bouncer je ok, "very simpl" ali poslužit će ti već , šteta što nema = položaj da može odmah ili ga prodaj za bebača od 5mj+ a ti si kupi onaj s =
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2009 5:55 pm

Thanks draga.....puse i hvala jos jednom svaka čast thanks
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimečet stu 05, 2009 4:35 pm

Alex, daj mi reci samo da ne otvaram novu temu sad, jel stanu 3 as u Chevrolet Tacuma monovolumen??? Ima 3 pojasa iza i cini se ok pa me zanima jesi probala mozda montirati ih u taj auto?? smile:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimečet stu 05, 2009 4:39 pm

Nisam probala, neznam nikoga tko ga ima. Teoretski bi trebalo jer je "tipo" Shenica - 3 sjedala iza no svakako probaj
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimečet stu 05, 2009 7:12 pm

Aha, e supac....ma jos gledamo i 'lovimo' dobre ponude a nisam bila sigurna.....za sad smo upikirali jednu Zafiru odlicnu, ima plin i to sve....ALI...nema srednji pojas u 3 tocke....jel znas mozda dali se to ikako moze srediti ili napraviti da bude ipak u 3 tocke?? kiss
I da, nista od rozih pp....prodana nazalost...gledamo dalje dum, dum :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimečet stu 05, 2009 7:48 pm

neznam probajte pitati u Opelu dali se tu šta može napraviti.
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub stu 07, 2009 3:15 am

Phar-lap je napisao/la:
Kupili Inglezina zippy 3u1 o da
Al s njimna su mi sošla upustva koja po mojoj procijeni nisu ni malo detaljna ups Dal se može skinit nešto s neta ili šta drugo ?
Nemam kako postavit bazu, kako skinit pojedini materijal, a i ovo šta imam nije na hrvatskom, al to je manji problem...

Moze li ti ovo pomoci?
http://inglesina.it/sites/default/files/ZIPPY%20SYSTEM_0.pdf

A ima i na Jubitou raznih filmica npr.

https://www.youtube.com/results?search_query=inglesina+zippy&search_type=&aq=0&oq=inglesina
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 592576
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 42
Lokacija : Dalmacija

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimesub stu 07, 2009 2:03 pm

thanks
Super je bilo za pogledat, opet sam vidila nešto novo, a šta se tiće upustava, kad sam ih temeljito pretražila našla sam za svaki dio svoju knjižicu stavljenu u svoje, tipa za as u as, za nosiljku ispid nosiljke....A u početku sam našla jednu i mislila da sve treba bit u njoj pssst
[Vrh] Go down
Naike
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:29 am

Ciao svima mah, mah , ne znate koliko mi je laknulo kad sam našla ovaj forum i ovu temu.

Alex imam termin sredinom drugog mjeseca i planiram kupiti MC Muru 3, zanima me da li mi je potrebna košara ili kolica imaju 0-ti položaj? Planiramo kupiti sjedalicu i košaru, ali me strah da ču košaru koristiti jako malo pa da ne bacamo novčiće bez veze. Nisam pametna confused

Gdje mi se više isplati kupiti kolica kos nas ili u Sloveniji, kakva je praksa kod nas s popustima na gotovinsko plaćanje?
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
[Vrh] 
Stranica 5 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: