All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
moja lu
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
Netty
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
Branka
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
LuLu
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
boyd
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
Maja
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
Daisy
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
aneris
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
vejanka
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtblef11Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbcen10Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix

Go down 
+3
Tara
Aleksandra
vejanka
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimened lis 25, 2009 12:40 am

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix P3-modular-system-trifix-3x-2Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Switch-modular-system-tri-fix_180

Piše za njih:
Tri – Fix System sastoji se od dječjih kolica,prenosive košare i Primo Viagio auto sjedala (grupa 0+).
kišobran kolica sa jednostavnim sistemom sklapanja i rasklapanja kojim se može rukovati jednom rukom
Switch sistem omogućuje okretanje sjedala kolica prema roditelju ili od njega
Zglobni pomični prednji pladanj
Pomična kupola i zaštita od sunca
Velika shopping košara
Auto sjedalo i prenosiva košara vrlo se lako montiraju na okvir kolica
Opremljena navlakom za noge i zaštitom od kiše
Teleskopske ergonomske drške sa pomičnim držačem za čaše ili boce
Jedinstveni "Freedom of Movement" sustav sigurnosnih pojaseva
Ugrađena stražnja stepenica osigurava siguran prijevoz za drugo dijete
Pokretni prednji kotači i kočnice na stražnjim kotačima
Naslon za leđa podesiv u četiri različita položaja
Naslon za noge podesiv u dva položaja
Čvrsti,lagani okvir izrađen je od aluminija i opremljen drškom za nošenje kada je sklopljen
Uklonjiva i lako periva presvlaka
Cijena:5.699 kn


( navod: tintilinic.hr )

Molim osvrt na ova kolica. Što je s autostolicom? Kupuje li se u kompletu ili može li u nas kupovina bez nje? Kakova je autosjedalica i može li se za nju dokupiti baza? Opravdava li kvaliteta kolica i njihovu cijenu?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimened lis 25, 2009 9:54 am

Po meni cjena je prenapuhana i njima i 70% modela koje se nude.
Kolica inače jesu kvalitetna, čvrta, okretna, praktična - nešto teža cca skoro 2 kg teža od nesvitch varijante i treba procjeniti dali je to nužno. S obzirom da switxh ima = položaj u sportskom djelu nije nužna košara ako beba nije zimska - a ako pak je onda bi ja rađe pravu košaru a obična kolica ( ne switch) jer realno oboje je malo bacanje para.
As je ok, kvalitetna i sigruna - onu Primo viaggio običnu više ne proizvode, ovo je SIP verzija trifix i za nju se može kupiti posbno obična ili isofix baza.

Ja osobno ako sam zaljubljena u njih uzela bi amo kolica PP switch , košaru nebi a As bi uzela Graco, time bi cjena bila skoro pa pola manja.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimened lis 25, 2009 11:20 am

Mene samo zanima dali i koliko taj switch sistem ljudi koriste? Kad razgovaram sa drugim mamama o kolicima uvijek mi napomenu cijenu i kažu da su uzele onu skuplju variantu mada realno nisu nikad koristile okrenuto prema sebi. Čemu onda to? Istu stvar sada ima i inglesina zippy.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimened lis 25, 2009 4:41 pm

pa upravo to i napominjem ako se kupuje i košara onda okretno sjedalo zaista nema uopće potrebe imati - beba je do 4,5,6 mj u košari kojoj se isto može regulirati nagib a nakon toga - pa tko još želi gledati mamu - treba gledati svijet mig

Ima switch varijantu i Chicco i Inglesina.
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesub stu 07, 2009 12:38 pm

cure, zanima me dali pp kosara ima remencice za vezanje djeteta, onako kao u kolicima i as...??? i dali se moze podici polozaj ili ima samo =??
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesub stu 07, 2009 5:30 pm

anaqxy je napisao/la:
cure, zanima me dali pp kosara ima remencice za vezanje djeteta, onako kao u kolicima i as...??? i dali se moze podici polozaj ili ima samo =??
Ne, ali mislim da moze da se kupi odvojeno? ! Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 592576

"Naslon" u kosari se moze podici u nekoliko polozaja, mada mi nismo imali potrebe za tim.

Mi ih imamo i zadovoljna sam sa:
- korpom (jedina mana joj je sto se rucka ne moze spustiti jednom rukom, pa zna biti nezgodno kad dijete zaspe, a nema nikoga da spusti tu rucku Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 287564 )
- AS
- kvalitetom materijala
- lakocom odrzavanja
Nezadovoljna:
- sportski dio sjedista cesto "zapinje" kad se spusta u lezeci (a moju princezu lakog sna svaki manji trzaj probudi Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 913611 )
- drzac za flasice se iskrivio
- Kupola na sportskom djelu se cesto otkaci
- kabanica (na rasferslus pa dok je montiras pokisnes sav).

Eh sad, MM kaze da ja nadjem mane i tamo gdje drugi mozda ne bi, pa treba i to uzeti u obzir Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 747611


P.S. Sorrry na OT, ali Vejanka ti se raspitujes za kolica? Imam li razloga za nekakvo cestitanje? Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 19487
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesri stu 11, 2009 5:30 pm

Ja imam ta kolica, no kako smo rastrzani na dve lokacije i trebamo skoro pa sve duplo..ta kolica sam ostavila na drugoj lokaciji....iako ta su trebala biti prva....
osim as koja ide skupa s nama....

sve skupa moj dojam je ajmo reći viši srednji, bolje od osrednjeg, ali ne odlično, a ja sam moram priznati očekivala solidnu peticu,, što se tiče odnosa preiswert, tj kolika se vrijednost dobije za cijenu, i nisam skrooooz oduševljena...iako niti skroz razočarana

ja sam htjela opciju okretanja košare prema meni, iz više razloga...između ostalog kad npr puše da mogu dijete zaštititi nekako od smjera vjetra ili jakog sunca, i da imam tu mogućnost...i s tim sam zadovoljna, zadovoljna sam i s materijalom jer se lijepo održava, a unutrašnjost košare je mekana, košara je duboka i dosta štiti bebu i prostrana...
sklapanje nije komplicirano...
zadovoljna sam što se tiče dodatne opreme jer dođe dosta toga, zimske navlake, mreža, kišna navlaka...

ne znam da li sam ja extra slaba i nespretna, ali manipulacija košarom meni i nije tako jednostavna, makar nakon jedno tjedan ili dva kliknemo je od prve na postolje, tako da je stavljanje jednostavno,sa bebom unutra nisam je niti mogla podići (iako radi se o carskom), ima nekako puno dijelova, malo komplicirano mi djeluje....i nekako mi neki dijelovi djeluju "plastično",...., tkđ bi voljela da kotači više amortiziraju...
osim toga ja nisam uspjela izvući nožice od košare dok je beba unutra i spremiti ih dok je beba unutra....

sportski dio još nismo isprobali, ....naravno da je lakši od košare... ...djeluje mi ok...

sa onim što danas znam ..ne bi išla na 3 u 1 verziju...već bi as kkupila zasebno, jer mislim da bi uzela neku drugu stolicu, ne mogu reći da sam ovom nezadovoljna, ali mislim da bi tako napravila, što se tiče opcije stavljanja as na kolica nismo to nikad koristili...mislim da ni nećemo...
ali obzirom da su to sad druga kolica ... vjerojatno ne bi kupila njih uopće,...druga opcija mi je bila inglesina, i malo mi je žao da nisam kupila ta kolica...

Istina i ja tražim dlaku u jajetu i gledam kolica kao što muški kupuju aute- htjela bi svašta nešto....i u biti očekujem čudesa.... o da i ne mogu reći da sam nezadovoljna, ali sam očekivala više od pp...
sad mi djeluje da nisu puno ili uopće bolja od nekih cijenom nešto malo povoljnijih....

Obzirom da sam s drugim kolicima bila zadovoljnija postala su prva....



ps u košari postoji mogućnost da se podigne položaj, nismo dobili remenčiće za vezanje u košari

ps2 boje mi se jako sviđaju...smile
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesri stu 11, 2009 6:54 pm

ps 3 koja su vam druga - prva kolica ? mig
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesri stu 11, 2009 7:21 pm

Druga kolica smo odlučili uzeti, kad smo skužili da uz sve stvari koje nosamo amo tamo nema šanse da stalno vozamo kolica, a obzirom da su novopečenu mamu (mene) ova razočarala, valjda plus hormoni o da ,baka i djed ispunili su joj želju i kupili Stokke, s kojima sam puno zadovoljnija u omjeru zadovoljstvo po uloženoj novčanoj jedinici.... ne samo zato što su relativno skupa (ne vjerujem da cijena nužno znači kvalitetu iza koje bi trebala stajati) nego sam sa svime zaista prezadovoljna, osim jedne stvari- kod pp mi je recimo zgodnije što je košara dublja pa mi djeluje sigurnije...
Moja želja su bila kolica ko mercedes stari koji je bio kao tenk i vozao godinama i desetljećima, tj da preživi bar dvoje ili troje djece... -što se tog tiče to ćemo tek vidjeti..
Da sam znala kako će se odvijati situacija kupila bi odmah Stokke, kao druga bi uzeli neka druga - ne pp, a AS bi definitivno kupovali zasebno....

ps 4

o da da ne otvaram novi topic za remenceke - čemu služe ti remenčeki u košari, jel to nužno?jel dobro?jel preporučljivo...moja prva košara je relativno plitka..pa si mislim da bi nam možda trebali?


Ono što me zasmetalo posebno kod pp-a je što je razlika cijene između one pliko verzije i ove switch realtivno velika, a ja kod switcha ne vidim kamo je tih 2k kuna....razlike postoje ali da opravdavaju tu cijenu, ne znam baš....
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesri stu 11, 2009 7:31 pm

i ps...da sam poslušala aleks bila bih zadovoljnija i kolicima i omjerom uloženo/dobiveno...
ali ne...ja sam se u zadnji tren predomislila jer je pp kao pp...
Da podetaljim:
Radilo se o Inglesina vs pp, i definitivno da se sad vraćam unazad bi uzela ili zippy, ili odmah stokke pa uz to neka jeftinija druga kolica, ...
Mi smo krenuli isključivo da hoćemo kišobran kolica (to su pp switch jel tako..) no na kraju smo totalno otplovili od toga..pa su nam sad mrak
quinny zap i mura..(ponajviše radi dizajna), stokke, zippy... a kad bi uzela pp onda bi uzela onu jeftiniju pliko verziju...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesri stu 11, 2009 11:01 pm

uuuu, vidim ja da tebi treba barem 2,3 dječice da isfuraš sve što ti se sviđa Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 747611

Remečići u košari "služe" ako voziš bebu u košari u autu što ti ja nikako nebi preporučila dakle zaključak je ne služe ničemu.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 1:18 am

i meni se čini.... o da i puno baka i djedova.... :hihi:
ne to s košarom nikako mi ne pada napamet- a ja mislila da je to zato da beba ne ispadne iz košare.. :hihi:
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 1:49 am

Ma kao fol su ti remencici za bolesnu djecu, koja se "ne bi smjela voziti u AS", ali ova kosara uopste nije za to napravljena, pa tako ni ja ne vidim poentu tih pojaseva pravila

Htjela sam ti samo reci, nemoj da mislis da su ti i Stokke zadnja kolica o da Ja sam kupila PP isto za minimum troje djece (kao to kupujemo sad i vise necemo), a vec sad uveliko razmisljam kako cu ih prodati i kupiti neka nova ( pssst da dragi ne cuje, inace obješen :hihi: ). A to nije zato sto sam nezadovoljna ovma koje imam, nego jednostavno to je tako...Ili si tip koji kupuje kolica i stalno posmatra nove modele, firme i td., ili te to uopste ne interesuje (kao moju sestru na primjer). A ti mi djelujes kao ovaj prvi tip, u ciju grupu spadam i ja Čin. čin . Mi smo nedavno uzeli jos jedna kisobran, kao trebala su nam laganija 9to je za muza razlog) lol! i kupili Brevi B light. Osim sto su stvarno lagana i laka za upravljanje, sve drugo je onako ...pa bi ja i njih prodala kavica
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 2:21 am

prije su ljudi nosali djecu u košarama valjda, jer su se moji roditelji počeli maltene križat kad su vidjeli as i da ću ja bebu u tome nosit iz bolnice, a nisu niti toliko stari, niti da ne prate stvari oko sebe....ali sam ih stavila u red ne tako ....


:hihi: ja mm-u ne smijem spomenuti nova kolica .... već dvoja (iako barem imam opravdan razlog) su mu bila malo hmmm , iako prihvatio je da si kupim još ona ful lagana kišobran koja imaju 4 ili 5 kila - da mi bude lakše za nosat - ona bazična neka o da kad mala bude veća
LOL ako ću imati još djece vjerojatno nisu zadnja, jer imam ja još par koja bi probala :hihi:
samo to ne smijem reći naglas.....a što se tiče npr automobila - to mi je posve svejedno - da zadovoljava potrebe i vozi od a do b...ali ove stvari - ne mogu odoljeti....

neću više ot jer će biti pravila
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 2:25 pm

I ja sam u prvoj grupi (2 djece ali istovremeno) i sve zajedno promjenili 8 kolica Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 157985 ali ja imam dobru ispriku - to mi je posao pa mogu/moram. Kad sam kupovala svoja druga (treća) mm je rekao da sam luda i bacam pare i to mi je bezveze a onda kad su stigla i kad ih je isprobao kasnije je priznao da sam imala pravo i da su odlična, ali morao je njurgati za svaka bar malo.
Kad su dečki konačno izašli iz kolica ( sa pune 3 g) baš mije bilo žao.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 4:37 pm

to je bolja isprika, a khmm ima lijeka za to što su malci prerasli kolica o da
(još malaca)
btw i mm je priznao da su bolja druga, ali opet nisu ni prva loša pa vidim da me ne razumije baš :hihi: ali ako ćemo pravo npr kad netko pati na aute - to je skuplji sport ipak (mm i nije sad toliko lud za autima što je dobro za budget, ali ne mogu mu objasniti rastuću opsesiju bebi opremom, kolicima posebno...
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 6:52 pm

Blondi je napisao/la:
to je bolja isprika, a khmm ima lijeka za to što su malci prerasli kolica o da
(još malaca)
Da Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 592576 Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 19487 . A u medjuvremenu se kupuje sve od ostale opreme za ovo dvoje jer je ta oprema prosto neophodna Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 913611 Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 581130 .
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimečet stu 12, 2009 8:44 pm

moram ići naći smajlića koji ima aureolu iznad glave Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 592576
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet stu 13, 2009 2:14 am

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Angelnot
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Angeldevil
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Angelic
o da

....naprosto toliko neophodno da su čak moguće evtl traume ako moje dojenče od 3 mjeseca npr nema rozu trenirkicu koju je mama ugledala ili ljuljačku...i sve slične divote o da

:mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet stu 13, 2009 10:03 am

ajme gora si i od mene :mig:
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet stu 13, 2009 1:17 pm

...mislila sam aludirati da će mini me - bebo imati traume ako baš nema rozu trenirku - a ni ne zna što je rozo...no vidim da izgleda kao da će mama biti traumatizirana...što više odgovara istini - no u obranu moju skužila sam da za curice (sori decki) ima slađih stvari - odjevnih npr pa moram se ispucat za slučaj da npr imamo "samo" mrvicu...a da imamo dečka mislim da bi tata bio protiv roza, volanceka i haljinica mig :hihi:

i ruku na srce njoj je jednako dobro bilo ležat u obim kolicima... o da

Njen dojam pp switch bi bio solidna petica ja mislim (ali i svih ostalih kkošara na tržištu mig )
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepet stu 13, 2009 6:58 pm

Aleksandra je napisao/la:
uuuu, vidim ja da tebi treba barem 2,3 dječice da isfuraš sve što ti se sviđa Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 747611

Remečići u košari "služe" ako voziš bebu u košari u autu što ti ja nikako nebi preporučila dakle zaključak je ne služe ničemu.

alex...nemoj misliti da sam zbog toga pitala...ipak si me dobro naucila.. pravila .
pitala sam jer sam imala raspravu sa onima koji misle da su najpametniji i rekli su mi da moraju doci remencici...i da sluzi za voznju autom....uglavnom duga prica....

i onda su me pokopalai sa pitanjem..."a sta ce ti onda kosara sa nagibima, pa ako nagnes, djete ce ti kliznuti ako nije vezano"...i onda nisam imala vise argumente ups

daj mi reci di ih ima za kupiti???
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesub stu 14, 2009 12:31 am

Djete nigdje neće kliznuti ako nagneš naslon u košari, to nije tako strmo niti ima kamo odklizati

Remenčića bi trebalo biti u tintiliniću i boljim dućanima koji drže PP ali to ti je čisto bacanje para, ne treba ti to uopće.
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimesub stu 14, 2009 1:20 am

anaqxy je napisao/la:


i onda su me pokopalai sa pitanjem..."a sta ce ti onda kosara sa nagibima, pa ako nagnes, djete ce ti kliznuti ako nije vezano"...i onda nisam imala vise argumente ups


Nema sanse da ce ti dijete skliznuti Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 592576 , jer se tu u stvari podize samo glavica, a ne cijela kosara. To ti je otprilike kao da stavis manji jastuk ispod glave Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix 234650 . Mislim kao i Aleks da ce ti pojasevi, ako ih kupis biti bacen novac.
[Vrh] Go down
Toncica007
Početnik
Početnik
Toncica007


Join date : 18.01.2010
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitimepon sij 18, 2010 1:48 am

Aleksandra je napisao/la:
pa upravo to i napominjem ako se kupuje i košara onda okretno sjedalo zaista nema uopće potrebe imati - beba je do 4,5,6 mj u košari kojoj se isto može regulirati nagib a nakon toga - pa tko još želi gledati mamu - treba gledati svijet mig

Treba ali treba i mama gledati dijete a i kad ide sunce u oke ili vjetar puše ili ne znam ti ja šta sve ne ti ovako okreneš sjedalicu i sve 5 a ako nemaš dijete trpi dok ne dofurate brzo kući... kad imaš switc imaš izbor a kad nemaš moraš onako kako možeš...
Ako si možeš priuštiti svakako kupi, ja sam žrtvovala registraciju autića na par dana da bi uspjela uloviti PP Switch modular tri fix za 5000kn i jedva čekam prvu vožnjicu o da o da o da
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Empty
PostajNaslov: Re: Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix   Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječja kolica Pliko Switch Modular System Tri-Fix
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Šifra kotača PP kolica P3 Modular System tri-fix
» Poskupljuju dječja kolica
» dječja kolica za prirodu
» Kolica CAM MB X6 TRIS
» active200 kolica ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: