All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
moja lu
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
Netty
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
Branka
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
LuLu
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
boyd
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
Maja
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
Daisy
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
aneris
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
vejanka
PROSLAVA ROĐENDANA Vtblef11PROSLAVA ROĐENDANA Vtbcen10PROSLAVA ROĐENDANA Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PROSLAVA ROĐENDANA

Go down 
+2
Aleksandra
anka
6 posters
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesub lis 24, 2009 11:24 pm

Kako slavite svojoj dječici rođendane?
Borna uskoro ima 4. rođendan i već sam kao bila odlučila u igraonicu, pa se premišljala u koju, pa ni sama ne znam najradije bi doma al ne znam kako bi to izgledalo, 17 djece uglavno 3,5-4,5 godina, plus roditelji, + 4 male bebe... u stanu...
A opet za ono što platim igraonicu za malo smokića i sokića za te pare roditelje bolje počastim (djeci su iskreno te gricke i sokići i dovoljni, uglavnom ni ne pojedu niš drugo)
Jel ima u Rijeci neki animator tipa mađioničar (osim Magic Albina za kojeg sam čula da dođe masu para) ili nešto drugo što bi bar malo razveselilo djecu na proslavi u stanu?
I osim toga za sad su djeca uglavnom djeca mojih prijatelja, nisu prijatelji koje je Borna izabrao sam pa da im ja roditelje ni ne znam, i to mi je prilika da i njih malo vidim jer neke stvarno malo viđam.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesub lis 24, 2009 11:32 pm

Za nas znaš pa neću pričati ali dali mooožda postoji opcija da se npr zakupi neka salica u Ronjgima ili nekom domu, dvorani.. nešto takvo a animatora ima Vejanka preporuku sa Krka, vjerujem da bi došao u RI nije tako daleko a cjena je bila nekih 350-400kn ako sam dobro zapamtila ?
Ili Kokolo - zauzmeš dio
ili rasporediš lijepo goste prva grupa od npr 3-5 a druga od 5-7 s time da je u 5 torta i nakon nje prva grupa pomalo razlaz a druga još ostaje i onda je gužvastično samo pol sata oko torte.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesub lis 24, 2009 11:43 pm

Pitaj malo na marinicima je igraonica kruzic krizic, cula sam da je ok i dosta pozitivnih komentara. Ja osobno nisam bila,niti probala.Iskreno to sto sam i cula je od prijateljice prijeteljica i znas kako to ide.Al vrijedi pitat i uostalom vidjet.

Iako ja sam uvijek za opciju doma, no klince mozete staviti u neku igraonicu blizu Vaseg doma, a vi odrasli na kavicu kod tebe,al onda mi je bez djecice nekako sto ja znam, a gdje fotkic slikice a ovo a ono. Neznam draga rado bi ti pomogla al ni vrijeme ti ne ide na ruku.
Jer da ide, u sportskom centru na Ronjgima je lijep park ( bas za uzrast Borne) + pizzeria doneses tortu i svi skupa. Vidjela sam tako par rodendana odrasli pijuckaju klinci skacu red, pizze, red torte i svi zadovoljni. I sumljam da bi te u konacnici to skuplje doslo!
Zao mi je sto ti nisam od pomoci nadam se da ce netko biti vise! :mig:
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimened lis 25, 2009 12:01 am

Meni se osobno ne sviđa idea igraonice. mateo je bio na dva rođendana u igraonici i sve se svelo na to da djeca sjednu pred televiziju i igraju igrice......nekako mi je to hladno, gubi mi se čar slavlja rođendana..... mi rođendana slavimo dva dana, jedan dan su roditelji sa djecom drugi prijatelji i rodbina bez djece. nemamo baš mjesta i ne možemo drukčije jer je zima. velentina je rođena u 8 mjesecu i za nju je rođendan bio napravljen u jedan dan na livadi iza kuće, bolje da nisam brojala koliko ljudi šampanjac
od igraonica tu kod nas znam za bubimir i mazu. mateo je bio na jednom rođendanu u mazi i moram priznat da nije bio pretjerano oduševljen.
ako hoćeš mogu ti se u utorak raspitati za bubimir.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimened lis 25, 2009 12:03 am

Ukoliko vas je toliko puno, moja preporuka: ne kući. Osim ako nemate velik prostor i dvorište. Dvorište, vidjeh imate, no u ovo varljivo vrijeme teško je planirati nešto vani, premda djeci to ne smeta, osim ako nije kišovito.
Npr, u nas relativno malen stan i veliko dvorište bez prometnice u blizini. Za rođendan,premda proljetni, otvorilo se nebo, a ja pratila prognozu unaprijed i "garantirali" vedro i suho. Guralo se nas, nevelik broj 14, mama i djece i bilo je "drž - nedaj". Nebo se smilovalo i klinci se naposlijetku zabaviše vani. O blatnim cipelama, tepihu i ostalom bespremetno je pisati, glavno da završilo sretno i zadovoljno.

Moja poznanica za djetetov rođendan 4. pozvala animatora jer bila zabrinuta što li će i kako će s preko desetak odraslih i 24 djece. Ukoliko nije dobro organizirana i angažirana tijekom proslave, djeca se međusobno zabave sat - dva, no proslave rođendana su uvijek duže i ako se djecu ne animira sadržajima i igricama raznoraznima bude ih svuda.
Ranijih godina ona se zaista trudila: organizirala razne igrice, pjevala pjesmice, plesala itd. Međutim, djeca su različitih godišta ima ih puno, prostor u kojem jesu je velik, no za taj broj uzvanika na knap i odlučila je pozvati animatora. Istina, poprilično ga platila ( prošle godine animacija od 2 i pol sata koštala 400 kuna ), ali je on svoj posao odradio dobro - djeca su bila oduševljena igricama i aktivnostima.
Ukoliko te takovo što zanima, mogu nabaviti br. telefona pa ga kontaktiraš. Ovjde na otoku prilično je angažiran pa ga treba rezervirati unaprijed, ali znam da radi rođendanske zabave i po Rijeci. Kazali mi da ima i različite kostime u kojima dolazi, po izboru roditelja. Na ovom rođendanu bio casual. :mig:
Ono što je mene dojmilo jest njegova energija, spontanost i jednostavnost kojom komunicira s djecom i pažnja malenih. Igrice koje igra s njima vrlo su jednostavne, ali ih prihvaćaju i oni od 3 i oni od 7 godina. Pušu balone, crtaju po njima, igraju se njima. Svako dijete dobilo je i tetovažicu na ruku koju im nacrtao. Tip inače slika profi i oslikava u slobodno vrijeme i sobice po narudžbi.

To on na rođendanu naših susjeda i prijatelja iz vrtića:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimened lis 25, 2009 9:47 am

Pa obzirom da bi me samo igraonica došla 700-900 kn pa još torta... 400 kn i animator nije nikako ideja za obaodbaciti. pošalješ mi Vejanka podatke na Pp, pa ću probat.
pa da bar još ovu godinu budemo doma, a onda dalje...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimened lis 25, 2009 9:50 am

Ja isto nisam ljubitelj igraonica - do sadašnje 4 posjete istima bile su 4 fijaska ( ajde zadnja možda nebi bila ali nakraju nismo išli)
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimened lis 25, 2009 2:47 pm

Slažem se da je animator bolja opcija od igraonice, barem do 5. godina. Kasnije... po želji.
Iako kod vrtićkih nam prijatelja primjećujem da ročkas u igraonici bude za prijatelje vršnjake, a drugi dan još jedna proslava bude kod kuće za "odrasle" i rodbinu...jer u igraonici se ipak zabave samo djeca.
(iako moram reći da su one igraonice u kojima smo mi bili zaista odlične, animatori super - imala sam priliku biti prisutna, no i cijena im 1000-1500kn). Prednost igraonice - nema štete po kući, no meni to nije problem...
:mig:
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesri lis 28, 2009 3:54 pm

Kontaktirala sam Vejankinog animatora, nadam se da će on na kraju biti kod nas. o da
Naletila san na netu na još jednog čini mi se fenomenalan po onome što se vidi na stranici, i po onom što mi je rekao na tel, al mi je sam odmah rekao da je njeov program ipak malo primjereniji starijoj djeci, barem 5 godina i više kad su djeca spremna komunicirati odgovarati na zagonetke, uglavnom puno veća interakcija. 90 min 700 kn, nije baš malo, tu je iz Rijeke, al putuje i drugdje (nedavno bio Zadar, Križevci)
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimesri lis 28, 2009 4:39 pm

to mi je već puno, s popustom za udrugu toliko je i mađioničar Magic albin mig

jedva čekamo ročkas, poklon je već zamotam [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepon stu 16, 2009 8:06 pm

Rođendan smo dočekali, bio je jučer!!!
Dogovorili se s animatorom, oduševljenje zapaženo i kod djece i kod roditelja, hvala na preporuci.
mm je priznao da je super što sam ga pozvala i ne samo to nego će ga vjerojatno angažirati i u firmi za dječicu oko nove godine.
slikic ću staviti u naš album!!
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimepon stu 16, 2009 11:19 pm

Veselimo se slikama. Milo mi ukoliko ste bili zadovoljni. Sretan rođendan čestitamo velikom dečku. Kasnimo, no za dobre želje, vrijeme uvijek. ročkas
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitimeuto stu 17, 2009 1:08 am

Na ročkasu je bilo super a animator je za preporuku, pa kome treba vičite. Javit će se i osobno na oglasima, već smo se dogovorili
[Vrh] Go down
Sponsored content





PROSLAVA ROĐENDANA Empty
PostajNaslov: Re: PROSLAVA ROĐENDANA   PROSLAVA ROĐENDANA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PROSLAVA ROĐENDANA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Organizacija rođendana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Vrtićka dob (2-5 god.)-
Forum(o)Bir: