All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
moja lu
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
Netty
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
Branka
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
LuLu
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
boyd
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
Maja
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
Daisy
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
aneris
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
vejanka
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtblef11majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbcen10majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici

Go down 
+2
Aleksandra
Sonja
6 posters
Autor/icaPoruka
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub lis 10, 2009 1:47 pm

draga, znaš koje sjedalice imamo, STM
par pitanja:
Lucija ima 18,5 kila, onako sirugnih, da li automatski sad ulazi pod mus u kategoriju za vezanje pojasevima od auta ili se moćemo još švercati i koliko??
za nju nisam sigurna do kud jo sežu izlazi pojasa. provjerit ć.
Luka ima 17 kila, jedva, varira po par deka gore, dolje... a izlazi pojasa su mu taman na rubu s ramenom.

šta raditi??
skroz smetnula s uma da nisam slučajno vidjela naljepnicu na sjedalici pa me podsjetilo.
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub lis 10, 2009 2:09 pm

ista situacija kao kod nas, Dani ima 17,5 i ostaje kako je do daljnjega, Domi ima 18.4 i isto ostaje kako je do daljnjega - do 19 kg onda ću ga vezati kao sada a PREKO toga pojasom od auta kao da ovih malih nema. Samo pojasom od auta ne želim još neko vrijeme jer takvu 15-36 imamo u drugom autu odličnu i sve 5 ali malo njihovog fljenja dodavanja igračaka, posezanja za nečim i pojas nije na idealnom mjestu.
Ovo e moja individualna odluka - proizvođdači ne garantiraju ništa izna 18 kg ali su realno ti pojasevi atestirani na puno više pa me sami pojasevi ne brinu, no po nekim napucima iz prakse čula sam da i drugi kombiniraju do 19kg mig
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub lis 10, 2009 3:47 pm

sad mi je lakše mig a luce će na umjerenu prehranu :hihi:
znači bi poslije moglo kombinirati pojasiće od sjedalice i pojas od auta. ako pojasići ne budu ispod razine ramena, ili bez obzira??
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub lis 10, 2009 7:24 pm

u tom slučaju bez obzira jer oni sami nemaju funkciju da zaštite djete nego služe samo da zvrk ostane na svom mjestu.

I Domi je na "dijeti" mig kad kaže neću jesti - mama kaže - nemoraš sine [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub lis 10, 2009 9:46 pm

:hihi:

hvala stara thanks
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Tejo
Početnik
Početnik
Tejo


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Kastav

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimened stu 08, 2009 9:14 pm

Ja sam Mateu tek nedavno maknula pojaseve i sad mi je muka jer on ne može sjediti na miru, non stop se naginje, okreće, preklapa i to sad može ne tako
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimened stu 08, 2009 9:51 pm

Mi baš naručili STM za V za drugi auto, Tejo, vašu Brevicu je prerastao :mig:
Ako hoćeš prodam ti je natrag povoljno. :hihi:
[Vrh] Go down
Tejo
Početnik
Početnik
Tejo


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Kastav

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesub stu 21, 2009 8:15 pm

Branka je napisao/la:
Mi baš naručili STM za V za drugi auto, Tejo, vašu Brevicu je prerastao :mig:
Ako hoćeš prodam ti je natrag povoljno. :hihi:
ups kako vrijeme leti!
Razmislit ću, ja još ne razmišljam ni o prvoj as :mig:
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 10:05 am

da ne otvaram zasebnu temu, ovdje ću postaviti pitanje vezano uz STM: kad djetetu pojasevi počnu biti prenisko da li je bolje maknuti onaj jastučić ispod guze, pa da sjedi niže ili ostaviti jastučić, pa podići pojaseve??
[Vrh] Go down
nileda
Početnik
Početnik
nileda


Join date : 11.02.2010

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesri ruj 22, 2010 12:16 am

I ja ću se nadovezati svojim pitanjem,da ne otvaram posebno topic :mig:

Imamo Cam travel evolution 9-36 kg. Naramenice pojasa sjedalice su M. još uvijek dobri,iznad ramena.Ja ju još uvijek vežem njima,a danas smo ju vagali - 20,5 kg.Je li vrijeme da maknemo pojaseve sjedalice i da ju vežemo pojasom automobila?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesri ruj 22, 2010 9:51 am

deeedee da makni jastučić vrijeme je , veliki je već. No ako je mršavko pa "pleše"po as a imaš za dići pojaseve onda napravi rađe tako.

nileda - da skidaj te u 5 točaka jer ne rade ništa , sa 4,5 g spremna je za vezanje pojasom od auta
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesri ruj 22, 2010 9:51 am

ili veži je pojasom od auta PREKO tih 5 točka, n toj as koja nema odilice u naslonu ja bi napravila tako
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 41

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesri ruj 22, 2010 11:03 am

zasad su mu pojasevi još ok, i sjedalica je sa jastukom taman, ali sad kak bude bila zimska jakna ( najviše ga vozimo do vrtića, a za te 2 minute ne skidamo jaknu) bude baš stisnuti unutra i jedva ga smjestiš i vežeš....sad budem ionak prala navlaku, pa budem isprobala sve opcije dok je as u stanu...
znači , nije bitno za sigurnost koje "porihtam", nego kak on u tome "sjedi"...hvala!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitimesri ruj 22, 2010 7:04 pm

tako je. Jastučić za smanjenje je odličan za manju djecu no u jakni on će ispuniti tu sjedalicu, pa ga slobodno makni a na ljeto procjeni ako ima puno lufta oko njega ( oko kukova, guze) slobodno vrati jastuk i digni remene
[Vrh] Go down
Sponsored content





majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Empty
PostajNaslov: Re: majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici   majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
majstorice - savjet molim, za 18+kg u STM sjedalici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molim vas za pomoc
» klomifen-pomoć molim
» instant rjesenje za suhi kasalj molim!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: