All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
moja lu
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
Netty
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
Branka
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
LuLu
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
boyd
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
Maja
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
Daisy
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
aneris
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
vejanka
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica

Go down 
+13
MK
flash
mp
miniminia
Ljubica_zubica
sam
leobaby
moja lu
josipa_zg
kreativna mama
LuLu
Netty
Aleksandra
17 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub lis 03, 2009 4:48 pm

Konačno nešto za klince 3-6 g na hrvatskom, sviđa mi se što sam vidjela jako , samo mu je i cjena krasna ali.. 399,99kn

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Aleksandra; sub lis 03, 2009 9:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub lis 03, 2009 8:15 pm

Izgleda jako dobro al cijena je hmmm dosta visoka, možda se nađe na popisu a Božić
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub lis 03, 2009 9:19 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tomicaaaaa bankrotirat ću sa njim moram mu to kupit !!!!
[Vrh] Go down
kreativna mama
Pričalica
Pričalica



Join date : 26.08.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub lis 03, 2009 10:23 pm

Super izgleda,stavljmo na Božicni popis ili damo prijedlog neka se drugi zajedno dogovore.....
[Vrh] Go down
josipa_zg
Pričalica
Pričalica
josipa_zg


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : zagreb,jarun

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub lis 03, 2009 10:24 pm

moram i ja Lani kupiti DORU luda je za njom (iako ju se jedno vrijeme zasitila) a sad hoće li to biti za božić ili sv.nikolu neznam
izgleda super,ali cijena tih igračaka je stvarno toomuch u bilo kojem dućanu
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesub lis 03, 2009 11:37 pm

Moja Lucija obozava Doru imamo cak i carape na nju :uf:
Cijena nije sitnica iskreno, i mi smo to vidjele! Odmah je snimila cim smo usle U Tl.
I ja sam se razveselila da je na hrvatskom.
Mislila sam da joj kupim ( za ispod bora) pa sam se predomislila iz par razloga, prvo da je nezasitim sa igrackama, drugo nek prode jos malo vremena ipak mi imamo 2 godine a trece mozda bude koji skonto pa prodem bolje.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimened lis 04, 2009 10:01 am

dobro razmišljanje moja lu - još joj je rano za ovo a bit će na sniženu sigurno prije ili kasnije. Ja sam nedavno piknula onaj "ozbiljniji" za 5+ na sniženju a isto ga gledala 2 g no on iako je na HR isto baš je za veće klince tako da ovo mi izgleda super ali i mi ćemo se strpiti neko vrijeme. No na sniženju nisam odolila i nije mi žao, čekat će ih.
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon stu 30, 2009 7:30 pm

Znači, ktc, 100kn manje. :mig:
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon stu 30, 2009 9:19 pm

mi ga kupili tj moja mama za božić antoniju javimo vam kad ga stavimo u upotrebu kakav je
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon stu 30, 2009 11:02 pm

i mi javljamo osvrt na Doru nakon NG mig
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:57 pm

Jooj meni su super ti laptopi ali su mi malo pre skupi......400kn ..hmmm......ako bude negdje neko snizenje ili stogod vec javljajte..onda bi ga uzeli
Leobaby, gdje je to ktc??? jel samo tomica ili je i dora 300kn? Samuela pusta zaludenost Tomicom i sad ludi za dorom.... :hihi:
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:44 pm

Sam, na letku je samo Tomica(KTC hipermarket Dječji centar,Gospodarska 3 , Vž).
Vidi:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Robni centri nalaze se u Križevcima, Koprivnici, Pitomači, Virovitici, Slatini, Bjelovaru, Vrbovcu, Kutini, Sisku, Požegi, Pakracu, Kutjevu, Ivancu, Čakovcu, Zaboku, Krapini i Prelogu,
a hipermarket u Varaždinu,
U Sisku se nalaze dva robna centra, a u Križevcima tri
(robni centar, trgovački centar i dječji centar).

Ako kome kaj znači, barbie(TL)-22 funkcije, je i dalje snižena na 299kn, sličan laptop ko Dora i Tomica-30 funkcija.
[Vrh] Go down
Ljubica_zubica
Početnik
Početnik
Ljubica_zubica


Join date : 27.11.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:41 pm

Dora je odlična,al meni ipak preskupa :sad:

Teta će Lani kupit vjerovatno neki laptop,vidila sam jedan prekrasni rozi od Nirda,al danas sam bila u emezzete,i pitala jednu prodavačicu na kojem je jeziku ona kaže da misli da je na engleskom :sad: ja hoću neki na Hrvatskom,zna li tko postoji li koji lapotop na Hrvatskom osim ovih iz TL-a ovaj od Nirda košta oko 200kn?
[Vrh] Go down
Ljubica_zubica
Početnik
Početnik
Ljubica_zubica


Join date : 27.11.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:44 pm

Evo to je ovaj

[You must be registered and logged in to see this link.]

bila sam uvjerena da je na Hrvatski,jer na kutiji sve piše na Hrvatski,a i ispod ovih glavnih tipki pišu funkcije na Hrvatski,al izgleda da ipak nije,ili ta prodavačica nezna :sad:
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:56 pm

Isprobaj! (ako se smije) :mig:
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:01 pm

i mi škicamo DOru već neko vrijeme
čekamo da joj padne cijena, bar da mi bude gušt da nisam dala punu cijenu smjeh
[Vrh] Go down
Ljubica_zubica
Početnik
Početnik
Ljubica_zubica


Join date : 27.11.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:16 pm

leobaby je napisao/la:
Isprobaj! (ako se smije) :mig:

Nisu imali baterije u sebi,moram reć bratovoj curi da isproba,jer radi u dućane gdje isto imaju takav lapotp
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:44 pm

mislim da nijedan drugi nije na HR osim opet iz TL-a onaj za 199kn ali taj je 5+

Ni ja nebi dala punu cijenu za Doru, nema šanse ali malo popust ili bodovi sa kartice ili membership rewards i evo Dore mig
[Vrh] Go down
Ljubica_zubica
Početnik
Početnik
Ljubica_zubica


Join date : 27.11.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:30 am

I ovaj Nirdov je 5+ al mi to i nije baš toliko bitno,poslužit za će za 2godine,a sad bi bila oduševljena jer ima jedan prastari tetin,već pola u raspadu s kojim se non stop "igra"
Moram pogledat taj u Tl-a,nisam ga dosad skužila
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:46 am

eh sad...nama ova igracka vise ne odgovara nikako [You must be registered and logged in to see this image.] ustvari mozda samo za ucenje brojeva, ali slova??? kako da objasnim djetetu zasto vi nemate ś i ź. [You must be registered and logged in to see this image.]
Salim se. Jos uvijek nam je rano za ovo, ali mnoogo mi se dopada [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Ljubica_zubica
Početnik
Početnik
Ljubica_zubica


Join date : 27.11.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepet pro 04, 2009 8:17 pm

Ovaj nirdov je ipak na engleskom :sad:
Odustajemo od laptopa na neko vrijeme,dok Dora ne padne,bar na 300kn smile:
[Vrh] Go down
flash
Početnik
Početnik
flash


Join date : 20.12.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimened pro 20, 2009 3:17 am

Mene jako interesira Dora...jel primjerena ona uzrastu 2,5 godisnjakinje?
Moja mala vec zna vecinu slova i kuzi sve boje...i sto je najgore, vidi mamu koja je cesto za laptopom Rolling Eyes ..

On sadrzi samo igrice poput onoga u crticu ili ?
[Vrh] Go down
MK
Početnik
Početnik



Join date : 28.12.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon pro 28, 2009 12:15 am

Je li još netko primijetio da Dora laptop ima grešku u software-u? Naime u nekom igricama Dora kaže "Pokušaj ponovno!", iako je stisnut točan odgovor. Izgleda da je greška u cijeloj seriji, jer se ista greška javlja i u testnom laptopu u Avenue Mall-u. U Magmi nam nude novce natrag ili da čekamo novu isporuku. Predlažem svima da dobro isprobaju svoje laptope, jer je 400 kuna ipak puno novaca za neispravan proizvod.

Pozdrav svima.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon pro 28, 2009 12:37 am

nisam primjetila ali moguće je. No ja ju neću vraćati ako i je jer samo ju piknula u pol cijene prije 2 mjeseca mig
Inače nama je super, dečki se evo već 2 dana igraju i zadovoljna sam.
[Vrh] Go down
MK
Početnik
Početnik



Join date : 28.12.2009

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitimepon pro 28, 2009 1:20 am

O pola cijene? Kako?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dora-lutka koja govori
» Dječji laptop

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: