All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
Netty
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
Branka
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
boyd
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
Maja
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
aneris
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
zaštopani nosić.... - Page 2 Vtblef11zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbcen10zaštopani nosić.... - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 16 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 16 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 zaštopani nosić....

Go down 
+10
suzana
moja lu
miniminia
Netty
LuLu
lugo
angelina_2
Aleksandra
Maja
mišek
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 12:35 pm

First topic message reminder :

Šta raditi kada je nosek zaštopan :?: confused
Lukasu je već 3,4 dana zaštopan i ničim ne uspjevamo odštopati...

jedva zaspi i popodne i navečer...borimo se sa fiziološkom i Sterimarom i pumpicom, ali bez uspjeha...
sad spava ali čujem ga, jedva diše....

još k svemu je na prsima i tak se uspavljuje, ali sad je to nemoguće jer ne može cicati i disati, pa je još više razdražljiv i cendrav i plače stalno ili viče.... šmrklji lete svuda, pumpicu ne smije vidjeti, lud je i nema šanse da uspijem išta s njom napraviti....
No

pomagajte vi iskusne majke.... :sad:
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 12:54 pm

pa zeleno je u biti znak neke upale negdje. odi do pedice cisto da mu vidi grlo

velika razlika ti je izmedu obicnih i ultrazvucnih inhalatora. a sto se ljekarne tice, uzmi telefon i zivkaj, bit ce ti lakse :mig:
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 1:01 pm

budem zvala dr. danas...radi popoden... ako veli da dođemo onda ću ići... neće mi se ići tamo ima dosta bolesnih da nešto ne pokupi još....

hvala u svakom slučaju... kiss
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 2:32 pm

evo zvala sam...
veli dr. Operil P prije spavanja pogotovo...nek spava na povišenom....
zeleni šmrklji znače da se bliži kraj...

jeeeeeeee valjda ćemo se skoro riješiti baukača ružnih....
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimened ruj 20, 2009 11:01 pm

Luciji sam uvijek kapala kao manjoj slijezov korijencic. Danas i operil.
Te koristimo od DR.Theiss-a Mucoplant to je balzam od eukalptusa koji se koristi za inhaliranje, utrljavanja ( prsa ili leda) bez mentola je i mogu ga koristi i dojencad. To nam je sastavni dio kucne ljekarne. Nama super stvar.
Da, da joj pupicom izvucem i danas lijepo puse nos. Samo brzo postane razdraljiva od brisanja al sto se mora se mora.
Cak i sirupic od sljeza joj volim dat da joj se iziritarno umiri. No vise nije njegov fan pa cemo morat pribjec nekom novom.
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 12:55 pm

joj, super za zelene šmrklje!!!! već su ti rekli, to ti je prehlada na kraju...

tek sad sam vidjela VEntolin raspravu. No hard feeling, ali to je prejak lijek za običnu prehladu koju Lukas ima. Pročitajte uputstva na njemu. Druga stvar su dječji bronhitisi ili astma. Ali to je gadno, tada vam se dijete guši radi bronhospazma (ne želite znati kako to izgleda), a ne toga jer mu je nos zaštopan. Ko da staviš nogu u gips, jer te piknuo komarac. Karikiram.

Onaj tko izmisli lijek za prehladu dobit će isti čas Nobela... Jednostavno nema pravog lijeka, ima zakrpavanja , ali greška koju roditelji rade je to da ne dopuštaju djetetovom organizmu da se sam izbori s tako banalnom stvari...
Slažem se da treba olakšati, ali ne način da time uništavamo puno bitnije vitalne organe u tijelu... Svaki lijek ima nuspojave, i uz to što će olakšati ono na što ciljamo treba biti svjestan da će makar svojim malim djelom utjecati na nešto što ne želimo... Ako na ništa drugo , na jetru...TO su osnove farmakologije i svaki put treba razmisliti kad dajete djetetu nešto. Odvagnuti koje su dobiti, a koji gubici.

... medikamenti čak poput banalnog Operila etc. pri nekontroliranom korištenju i korištenju nakon preporučenog vremenskog razdoblja za taj lijek, oštećuju sluznicu nosa...
Naravno, ne nastaje problem kad se stavi prije spavanja, da dijete odspava noć mirno.
ja sam znala prebdjeti cijelu noć držeći je na sebi i pregledati sve filmove koje mjesecima čekam pogledati da bi K. prespavala noć.
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 1:39 pm

miniminia je napisao/la:
joj, super za zelene šmrklje!!!! već su ti rekli, to ti je prehlada na kraju...

tek sad sam vidjela VEntolin raspravu. No hard feeling, ali to je prejak lijek za običnu prehladu koju Lukas ima. Pročitajte uputstva na njemu. Druga stvar su dječji bronhitisi ili astma. Ali to je gadno, tada vam se dijete guši radi bronhospazma (ne želite znati kako to izgleda), a ne toga jer mu je nos zaštopan. Ko da staviš nogu u gips, jer te piknuo komarac. Karikiram.

Onaj tko izmisli lijek za prehladu dobit će isti čas Nobela... Jednostavno nema pravog lijeka, ima zakrpavanja , ali greška koju roditelji rade je to da ne dopuštaju djetetovom organizmu da se sam izbori s tako banalnom stvari...
Slažem se da treba olakšati, ali ne način da time uništavamo puno bitnije vitalne organe u tijelu... Svaki lijek ima nuspojave, i uz to što će olakšati ono na što ciljamo treba biti svjestan da će makar svojim malim djelom utjecati na nešto što ne želimo... Ako na ništa drugo , na jetru...TO su osnove farmakologije i svaki put treba razmisliti kad dajete djetetu nešto. Odvagnuti koje su dobiti, a koji gubici.

... medikamenti čak poput banalnog Operila etc. pri nekontroliranom korištenju i korištenju nakon preporučenog vremenskog razdoblja za taj lijek, oštećuju sluznicu nosa...
Naravno, ne nastaje problem kad se stavi prije spavanja, da dijete odspava noć mirno.
ja sam znala prebdjeti cijelu noć držeći je na sebi i pregledati sve filmove koje mjesecima čekam pogledati da bi K. prespavala noć.

nisam skuzila zaso si ovo napisala jer nitko nije rekao da da ventolin a i za operil smo naveli da ne vise od 3 dana :mig:
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 2:51 pm

Maja je napisao/la:
nismo imali izbora kad su zavrsili na ventolinu. biolo je kompromisno i uspjeli smo. tad su imali god i pol cini mi se
pa ti si to napisala... Suspect pa sam ja samo nadodala da nek ne daje Ventolin bespotrebno , ništa osobno, stvarno mi nije namjera praviti se ni pametna niti ulaziti u diskusije, i nema smisla ovo pretvoriti u raspravu...(malo sam osjetljiva na pretjerano davanje lijekova djeci (jedna druga priča), i stojim iza svake svoje napisane riječi...)

imam dar govora, pa volim puno pričati lol! lol! tipkam priznajem!!!

Lukas je ozdravio, pa je sve sad super, a to je najbitnije, a nas dvije možemo na Čin. čin kiss
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:09 pm

ja sam rekla da nam je inhalator dobro dosao kad smo zavrsili na ventolinu :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:16 pm

cofee time
mišek ozdravio, Riječanke na kavu :mig:
danas sam upoznala moja Lu kroz prozor od auta, moramo to popraviti pa bi baš mogo pasti jedan spojak
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:16 pm

Čin. čin
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:21 pm

ajde nemojte se samo svađati molim vas...
moj mišek bolje, nije još skroz zdrav, ali ide na bolje.....
hvala na svakom savjetu....

faca
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:22 pm

nema svade. samo ispravljanje nepotrebnih nesporazuma

bar se ja ne svadam. neda mi se :hihi:

bitno je da je misek dobro smile:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 3:23 pm

:hihi: sto ces vrebam ja kroz prozor auta. I meni drago da sam se okurazila i pitala.
Obavezno jedan spojak dok nas i vrijeme sluzi, smo da mi djevojcica prizdravi ova prehlada ju je smlavila. Siroce moje. Da mi cura uziva u sve vecem broju decki. mah, mah
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 4:02 pm

Mišek, ma koja svađa, iznosimo mišljenja :mig: :hihi: (u kokošinjcu se to uglavnom zove kokodakanje, u parlametnu diskusija, na netu forum mig)

A kava će kad tad past, nije ni nama RI na kraju svijeta, imamo i rodbine i prijatelja tamo... :mig:
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 4:03 pm

ajde super...

a svi se družite tamo dole... neću.... :sad:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:13 pm

lako nam se i ti pridruzis dodes na Rijecki karneval pogledate povorku i nades se sa nama. eto ti skuze da dodes u nas kraj. I imate prekrasan provod a vjerujem da bi malenom to bilo interesantno.
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:17 pm

ma sve to štima i rado bi došli, ali mm radi svaki dan od 7-18 osim nedjelje...
ali nedjeljom zna na sajam ići i tak...
ali rado bi došli....
joooj.....

jedino dok na more idemo, da idemo u vaš kraj.... pa da se družimo.... živo, živo
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:22 pm

ajde ajde, u rijeci si za 3h :mig:
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:24 pm

hehehe...pa jesam, ali velim, mm radi stalno....
sam je u dućanu i nema šanse da ga netko može mijenjati ili nešto...
a da ne pričam Lukas i AS na tak dugoo.
koma, ni do doma ne izdrži....

ma dođemo mi na more sljedeće ljeto k vama.... volimo taj dio i samo tu idemo....

da, 3 sata do vas, ali i 3 sata do nas...dođite vi k nama.... o da
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:25 pm

pa spojak je u rijeci. lakse je tebi jednoj k nama nego nama 4 do tebe :hihi:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:31 pm

mig: čekamo te mišek
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:32 pm

da ali ja ne vozim, nemam vozačku, a ni auto...
tak da....

a moj poziv stoji.... :mig:
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:33 pm

samo se ti izmotavaj faca
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:35 pm

evo i ovako rijesenje; karneval je u uvijek mislim na veliku povrku u nedjelju i njega vozite sve u terminima spavanja. Tako sam ja bar sa Lucom u toj dobi. :hihi:
Ujutro sam je digla ranije pa je jadna bila izgubljena i zakrmcila mi je i u vrijeme popodnevnog spavanja malo bi pomakla tako da je opet spavala.
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitimepon ruj 21, 2009 10:40 pm

jeee...Lukas je nekad čudan....
on fakat ne podnosi AS...
mi ne idemo nikuda jer on ne može sjediti u njoj niti 10minuta....
a sad u nedjelju idemo za Zg i ne želim misliti kak bu to...

a i velim mm sad i on kaže da nisam normalna,
da nije sam tak do Ri i natrag u Kc...4 sata u jednom smjeru....

jedino da idemo na cijeli vikend, ali za to nemamo para...
tako da nam ostaju ovi spojaci ovdje..... :sad:
[Vrh] Go down
Sponsored content





zaštopani nosić.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zaštopani nosić....   zaštopani nosić.... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zaštopani nosić....
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Jaslička dob (12-24mj)-
Forum(o)Bir: