All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Maclaren kolica Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Maclaren kolica Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Maclaren kolica Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Maclaren kolica Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Maclaren kolica Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Maclaren kolica Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Maclaren kolica Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Maclaren kolica Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Maclaren kolica Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Maclaren kolica Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
moja lu
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
Netty
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
Branka
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
LuLu
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
boyd
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
Maja
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
Daisy
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
aneris
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
vejanka
Maclaren kolica Vtblef11Maclaren kolica Vtbcen10Maclaren kolica Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Maclaren kolica

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 11:06 am

Maclaren kolica glase kao odlična, lagana kišobran kolica. Imaju li "mana"? Živjela u uvjerenju da su isključivo za veću djecu, no pronađoh modele koji su, navodno, prema opisu, predviđeni i za vožnju novorođenčadi. Dakle, pretpostavljam, imaju nulti položaj? Je li moguće nataknuti kakovu košaru na njih, postoji li ona uopće? Kompatibilna su Recaro autosjedalicama? Kakova je ta mala jaje recaro autosjedalica? Obzirom na cijenu, valjalo bi da je odlična?

Maclaren Spitfire:

Pogodno za novorođenče
težina kolica: 6.3 kg
Uključena navlaka za kišu, zimska navlaka za noge,
dodatan jastuk obostrano podesiv.

Maclaren kolica MACLAREN_SPITFIRE

I model Juicy Counture i model "4 godišnja doba", navodno za novorođenče (?)
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:11 pm

Za novorođenče nije ni jedan ako ćemo iskreno. I za blizance se isto deklarira od rođenja ali to je veći nagib nego Chicco Ct0.1 u najnižem položaju. Košara nikakava neide na njih. Prima AS ali na samo podvozje i to izgleda meni osobno jako ružno.

Kolica su lagana i kvalitetna, skupa i ultra popularna - zašto točno nije mi baš skroz jasno iskreno. Valjaju samo za veću djecu a dali je cijena opravdana kvalietom i lakoćom - neznam baš.

Recaro as su odlične a ona 0+ ima ipodešavanje po dužini bebe i raste s djetetom - moguće je uzeti i isofix bazu koja onda kasnije služi i kao isofix baza za grupu 9-18.
Recaro je skup ali tu bi dala svaki novčić za njega dok za kolica baš i nebi. No kad smo kod Recara škicni imaju oni i kolica mig
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:57 pm

Heh, našla Recaro Young Travel system. Čitam, navodno ih ima i u nas? Je li točna cijena od 2.850 kn za komplet:kolica, sjedalica, zaštita? Molim stručno oko da napiše svoju sud o istima.mah, mah
Navodno imaju 7.5 kg. Na slici su kolica s košarom? Je li nju moguće nabaviti u nas ili Sloveniji i po kojoj cijeni? ( vani je košara oko 80 funti ). Ne čine mi se preskupa?
Maclaren kolica 239691-1_org
Maclaren kolica Recaro_trendline
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 11:45 pm

Iskreno neznam dali se baš mogu dobiti kod nas. AMOC je uvoznik za Recaro ali nema u ponudi kolica, hranilice.. samo AS.
Ja sam ih gledala svojevremeno u bobu u SLo - www.bob.si i djelovala su mi vrlo solidno ali to je bilo pred 2 g i nisam gledala u detalje no ako je osloniti se na AS koje su im prvoklasne, ne sumnjam u kvalitetu.

Gdje si ih kod nas našla ?
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimesri ruj 02, 2009 12:03 am

Utipkala recaro kolica u tražilicu i prvi naslov amoc-hr. com. U njihovom cjeniku piše ( stranica u PDF formatu ). Budem ih nazvala i provjerila je li ih moguće dobaviti u nas. Ukoliko je vjerovati cjeniku, jest.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimesri ruj 02, 2009 12:06 am

Onda su dodali jer ja sam gledala kad smo radili ugovor s njima za popust za Gemine i nije bilo kolica na listi. Super onda, još bolje ako je odmah u HR. Imam katalog Recara sa svim detaljima, izbući ću ga sutra van pa pogledati još malo.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimesri ruj 02, 2009 12:26 pm

Nazvala amoc i upitala za kolica. Bit će u ponudi od sredine desetog mjeseca. Cijena, pretpostavlja ljubazni striček na tekefonu, ne bi se trebala razlikovati puno od navedene u cjeniku. Naručit će nekolicinu setova i bit će dostupna. Upita zainteresiranih za njih, kaže, već je bilo priličan broj.
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimesri ruj 02, 2009 12:56 pm

meni se jako sviđaju ta Recaro kolica samo me zanima taj materijal čini mi se da bi dijetu po ljeti bilo ful vruće sjediti u tim kolicima , pogotovo ako su od tog materijala kao as, mislim da je to velur, ispravite me ako griješim
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimesri ruj 02, 2009 2:29 pm

Bembolina ima Recaro autosjedalice za dečke tog materijala, ukoliko ne griješim. Vjerujem da će se javiti s osobnim iskustvom, glede ovog "belini" materijala.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitimesri ruj 02, 2009 3:55 pm

Realno nijedna kolica nisu pamučna tako da samo ljeto ako je problematično lako se riješi pelenom što većina ljudi i prakticira.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maclaren kolica Empty
PostajNaslov: Re: Maclaren kolica   Maclaren kolica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Maclaren kolica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» concord kolica
» HARTAN KOLICA
» kolica za blizance
» brevi ovo kolica
» servis za kolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: