All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
moja lu
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
Netty
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
Branka
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
LuLu
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
boyd
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
Maja
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
Daisy
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
aneris
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
vejanka
Koje pelene vaše bebe koriste? Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Koje pelene vaše bebe koriste?

Go down 
+38
lilyana
lugo
maren
nileda
Zara2605
Nenich
titirlica
Pemale
ira...
ogy
Tina-Tina
snjeguljica*
lenčica_01
boyd
Netty
sarab
luda mala
tamaraM
anaqxy
Daisy
miniminia
mp
Tara
moja lu
Blondi
meri
mlana
lucija
anka
josipa_zg
shady
LuLu
nestrpljiva
magaly
Aleksandra
kreativna mama
mišek
kekezvrk
42 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimened kol 30, 2009 11:13 pm

Mi smo isprobali sve vrste pelena i najbolje su nam Beauty Baby i Pampers. Za dan koristimo BB preko dana ju češće i premotavam (sad kad smo počeli sa dohranom češće kakamo tako da se premotavamo i do pet puta dnevno), a za noć pošto ju ne premotavam po noći ( jedino ako se pokaki -
što je fakat rijetko) koristimo Pampers premium Care. One su puno mekše, kad smo jednom probali BB ponoći odmah joj se pikica zacrvenila zato što su tvrđe. Sve u svemu za jedan mjesec nam treba dva paketa BB i jedan paket Pampersa, mada uvijek u rezervi imam višak BB-a.
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimened kol 30, 2009 11:47 pm

Pampers svaka čast
Probali sve i svašta, ali jedino Pampers odgovaraju... i Violeta iz Kauflanda...i one su nam ok....

ostalo ne...
[Vrh] Go down
kreativna mama
Pričalica
Pričalica



Join date : 26.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 12:00 am

Sinu se sve odgovarale,tako da nisam imala puno za razmišljati,dok kćerki samo Pampers,jer od ostalih bi dobila crvenilo........
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 12:26 am

Nama su sve odgovarale, nikad nijedne pormočile ni imal ereakciju a najviše smo koristili Pampers i kasnije Bebe -Pilo.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:13 am

mi kupujemo što dograbimo i kakva nam je trenutna financijska situacija..

jedine pelene koje ne volimo i ne kupujemo jesu one iz dm-a baby love..nikako nam nisu dobre...

dakle beauty baby (mueller), pampers, libero pa i k+ pelene ..

sve su nam ok svaka čast
[Vrh] Go down
nestrpljiva
Pričalica
Pričalica



Join date : 23.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:34 am

joj nama prvih 6 mjeseci nisu odgovarale pampersice, svaku je propišao kao ni baba love. tada sam koristila lidlove i bile su mi super. tada smo opet prešli na pampers i sada su ok iako i ja sada tražim neku jeftiniju varijantu.
koliko sam načula d asu super millerove pelene i nisu skupe samo moram ići po njih u sl.brod, a to mi je daleko
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 9:33 am

najbolje one iz dm i te smo koristili super su bile i libero
[Vrh] Go down
shady
Početnik
Početnik
shady


Join date : 13.08.2009
Age : 43
Lokacija : zürich/rijeka

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 10:02 am

do sada smo koristili pampers ali sam zakasnila na zadnju rasprodaju pa sam sada uzela nesto sto je marka COOP-a.
zadovoljna sam iako je neki dan imala jako crvenilo. neznam dali da za to okrivim pelenu ili proljev taj dan....

vratit cemo se na pampers,samo da zgrabim rasprodaju....
[Vrh] Go down
josipa_zg
Pričalica
Pričalica
josipa_zg


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : zagreb,jarun

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 11:58 am

mullerove beauty baby :mig:
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 12:04 pm

pampers, violeta, libero.

Violeta i libero su mi vise zimska varijanta jer su malo deblje.
trenutno mi se čine violeta i najpovoljnije paket veliki (naš br. 3 ima 68 kom) 85 kn a u kompletu su i maramice
[Vrh] Go down
lucija
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 1:15 pm

Nismo imali problema sa pelenama, najstarijoj najčešće koristili pampers, kod mlađih počeli isprobavati i druge tako da smo najčešće koristili pelene koje bi kupili na akcijama jer nije bilo nikakvi problema o da
[Vrh] Go down
mlana
Pričalica
Pričalica
mlana


Join date : 23.08.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb-Knežija

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 10:44 pm

Dok je Lana bila mala samo Pampers. Bile su mi tada odlične. Za njega sam ih isto počela koristiti ali su me ovaj puta strašno razočarale. Tada smo probali sve i svašta i na kraju smo kupovali beauty baby od mullera. Bile su mi savršene a cijena.....u pola manja nego ostale.
[Vrh] Go down
meri
Početnik
Početnik
meri


Join date : 21.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon kol 31, 2009 11:38 pm

Od početka pampers...sad smo na pampers care,jedino kad se I uneredi ako ga odmah ne presvučem počne sa strane da prolazi,inače nema crvenila i baš su mekane,ugodne
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimečet lis 08, 2009 4:59 pm

Počeli smo s običnim pampers mini, probali huggies 2-5, nikako joj nije pasalo, vratili se na pampers, sad sam probala premium care i puno mi djeluju bolje što se tiče prostranosti,
dogodi se da nešto iscuri - gore kad je u as, ili dole s vanjske strane nogice, ali imam dojam da je to kad se mrda jako, ne znam da li je do pelena.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimečet lis 08, 2009 5:12 pm

Mi smo bili i ostali na pampers. I pokazale su se super pa nisam imala potrebu mjenjati. sada kad ucimo bez pelene korisitmo slip ( skinemo ih popiskimo se i obucemo kao gacice,ma milina naravno kad smo vani na duze), i odusevljavaju me.


Zadnja promjena: moja lu; uto vel 16, 2010 4:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimened lis 25, 2009 2:09 pm

Beauty baby iz Mullera po meni su najpovoljnije i dostojna zamjena pampersu. Čula sam da su dobre i njihove maramice ali ih još nisam probala.
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepet stu 13, 2009 2:51 pm

Prešla sam na veće pampersice, mislim active...no svako kakanje ili ode niz leđa ili pokraj nožica...kad potrošimo ... tražim bolju zamjenu...možda probamo one bijele pampersice....
ili sasma neke treće..jer mi ovo više ne ide u glavu, mislim da dovoljno stisnem pelenu, ostavim ajmo reći prst (tanki prst) prostora....ne sviđa mi se jako zategnut...ali mislim da to i nema veze s prostorom oko bedara....možda jer je baš na granici kilaže....ali baš mi je to bezveze
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepet stu 13, 2009 4:03 pm

Nama Beauty baby nikada nisu propustile a ujutro joj je pelena jako natopljena ali ništa ne ide vani. Jedino šta je velika razlika između 2 i 3 pa kad nam je 2 bila knap 3 nam je plesala. Valjda je razlog taj što je 3 od 5-9 kg a ne od 4 kg kao sve ostale.
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepet stu 13, 2009 4:43 pm

Mi smo probali sve koje se mogu kupiti na nasem trzistu. Najvvise su nam odgovorala Violeta i sada koristimo Boni suprims(to je valjda neka kopija Diapers-ica, ali nama odlicne). Meni je jako bitno da nemaju nikakav miris i da ne propustaju. Odgovoaralo bi mi da su ove Boni malo tanje, ali nema veze, bitno da nam nijednom do sada nisu propustile [You must be registered and logged in to see this image.]. A kostaju samo 11e = 80kom [You must be registered and logged in to see this image.] .
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimesub stu 14, 2009 1:09 pm

Mi koristili Pampersice..
Sad ćemo možda biti malo kreativniji smjeh)
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimesub stu 14, 2009 4:48 pm

Mi smo sad na Violeta pelenama,i dobre su nam,al kupim i libero,dobre su i one.
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimened stu 15, 2009 1:45 am

mi smo probali i pampers i dm-ove i mulerove i k+...ma mislim da smo ih probal nekih 9 razlicitih vrsta, i jedine koje ne promacu tj, ne iscuri sa strane ili ne izleti na leđa su bambolina air plus svaka čast
vec sam mislila da cu morati samo za prašak za ves raditi...svako kakanje bi nam promocilo, a sad smo napokon cisti... vibre
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimened stu 15, 2009 11:19 am

mi smo na k+ pelenama trenutno..

budući nam mueller nije blizu a pampers nam je malo preskup
[Vrh] Go down
tamaraM
Početnik
Početnik



Join date : 22.11.2009
Age : 44
Lokacija : zg

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimened stu 22, 2009 9:59 am

Mi koristimo Beauty Baby.Jako sam zadovoljna s njima.Osim što su povoljne jako su dobre,Ništa mi ne propuštaju van.Ako ne stignem u Muller onda kupim pampers ali to je rijetko jer se naoružam s više paketa.
Druge nismo niti isprobavali jer su nam BB odlična.
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitimepon stu 23, 2009 2:04 pm

je li netko probao iz lidla pelene zovu se nekako sa t?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje pelene vaše bebe koriste? Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje pelene vaše bebe koriste?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» gačice ili pelene za kupanje
» sling marame, mei tai nosiljke, platnene pelene
» ogradica za bebe
» Čuvanje bebe ?
» MASAŽA ZA BEBE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Dojenče (0-12mj)-
Forum(o)Bir: