All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
krema za guzu? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
krema za guzu? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
krema za guzu? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
krema za guzu? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
krema za guzu? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
krema za guzu? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
krema za guzu? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
krema za guzu? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
krema za guzu? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
krema za guzu? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
moja lu
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
Netty
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
Branka
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
LuLu
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
boyd
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
Maja
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
Daisy
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
aneris
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
vejanka
krema za guzu? Vtblef11krema za guzu? Vtbcen10krema za guzu? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 krema za guzu?

Go down 
+20
aneris
snjeguljica*
Daisy
Dea_22
luda mala
Tara
Branka
Maja
tinny
Blondi
miniminia
Sonja
mlana
KarlaRi
Aleksandra
kreativna mama
kekezvrk
mamaN
mišek
anka
24 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimened kol 30, 2009 10:14 pm

koju ste koristili ili koristite?
ja sam Borni isključivo dječju mast uvjek u strahu od pelenskog osipa ili neke reakcije a sad za Matea sam dobila becutan i oduševila se lagana, nježna za kožu još i miriši.
a kad se upali? nama je pomagala dječja pasta, ali najviše plymicol koji je ustvari za gljivice!
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimened kol 30, 2009 10:24 pm

sve šta se nudi smo probali, sve nam je super...
osip i crvenilo niti tak nekaj nismo imali, ali Sudocerm je bio spreman...
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimened kol 30, 2009 10:35 pm

Za ove starije sam koristila dječju mast, a za M koristim niveinu, onu bijelu, teško razmazivu kremu i super mi je. Traje poput velike dječje od 500g, 2 i pol mjeseca otprilike ju imamo. A pelenski osip M nikad nije dobio, a L & D su imali ponekad par točkica, to smo riješili sa bepanten masti.
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimened kol 30, 2009 10:58 pm

ja koristim kremu zove se Vitaderma isključivo je rade u bolnici Merkur ( mi je dobijemo) i prezadovoljna sam, to je više vitaminska krema, nije onako gusta i bijela kao one kreme za pelenski osip., već je žuta i ljepo se razmazuje i brzo upija, ne smeta pelenama. Koristila sam ju sa K i danas ako mu se nešto guza zacrveni ju koristima i naravno koristi ju i D i moram reći da sa pelenskim osipom nikad nismo imali problema.
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimened kol 30, 2009 11:05 pm

Da, njome su mi mazali djecu tamo. A kak ju ti dobiješ?
[Vrh] Go down
kreativna mama
Pričalica
Pričalica



Join date : 26.08.2009

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon kol 31, 2009 12:02 am

Pavloderm nam je bio super.............
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon kol 31, 2009 12:22 am

mi smo se držali JGL-a, no vrlo brzo smo izbacili kreme a samo kad bi se zacrvenila onda pastu, iza godinu dana kreme vrlo malo.
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon kol 31, 2009 12:00 pm

a hipp, nivea, kako su se pokazale?
[Vrh] Go down
KarlaRi
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009
Age : 47

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon kol 31, 2009 4:35 pm

meni je hippova sa zinkom zakon - crvenilo se povuče već nakon jednog mazanja.
[Vrh] Go down
mlana
Pričalica
Pričalica
mlana


Join date : 23.08.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb-Knežija

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon kol 31, 2009 10:42 pm

Ja sam za oboje koristila samo sudocrem. Za nju sam onda nabavljala direktno iz Amerike, a za njega smo kupovali ovdje u ljekarnama.
Ja sam bila prezadovoljna.
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon kol 31, 2009 10:46 pm

mamaN je napisao/la:
Da, njome su mi mazali djecu tamo. A kak ju ti dobiješ?

inače meni pola familije radi u Merkuru (moja obitelj je doktorska) tako da dobijemo kremicu i ostale potrepštinice, a i ja sam jedno vrijeme volontirala tamo. Uglavnom imam debelu vezu :hihi: :hihi:
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 12:25 pm

najviše smo koristili Pavlogal koji smo nabavljali preko grane mig bila super cijena, a krema, tj. mast - odlična.
kasnije smo se prebacili na JGL
a u principu smo isprobali sve što se nudilo osim onih K plus i sličnih sumnjivih mig
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 1:01 pm

naša guza se najviše držala kreme koju nam je teta prijateljica u ljekarni sama spravljala, i bila nam je odlična...
probali smo inače većinu kremica, a pred kraj smo je gotovo izbacili iz upotrebe... guza nijednom nije bila crvena živo, živo
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimečet lis 08, 2009 4:54 pm

Zasad najbolja mi je napravljena iz apoteke - piše samo dječja mast, žuta je i lagana.
Počeli smo s hipp, no kad su mene nairitirali ulošci nakon poroda probala sam ju - pekla je i nije meni bila ugodna, nije mi se to svidjelo i ne koristim je više, tako da sad prvo probam na sebi a onda njoj, ova iz apoteke - dječja mast je iritaciju (kod mene) ukolinila za dan, a čini mi se da je i njoj dobra, kad nemamo te onda JGL - isto je dobra - druge zasad nismo probali jer ove funkcioniraju - jedino što su posudice sitne a treba na kile o da
[Vrh] Go down
tinny
Početnik
Početnik
tinny


Join date : 29.09.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon lis 12, 2009 12:06 pm

Mi smo iz SLO nabavili Prašku pastu. To je pasta za cvenila. super je kad se guza zacrveni. Prodaje se samo u njihovim ljekarnama jer ju oni proizvode. Inače je naizgled jako ružna. Izgleda ko senf i ne miriši baš nešto ali svako crvenilo, ne samo ono na guzi začas prođe.
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon lis 12, 2009 5:55 pm

u pocetku jgl i onda kad su imali cca 5mj smo sa svime prestali i skuzili da zaista nema potrebe trackati kremicama osim ako dode neki osip a ako se odrzava redovito higijena onda do njega vrlo rijetko dode

dakle, nista smile:
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon lis 12, 2009 7:47 pm

JGL uvijek, lijepo se razmazuje, a ako dođe do crvenila, ubrzo prolazi, bez intervencije sudocremom i sl. I dan danas ju koristim iako ima 2,5 god (da, da...trebali smo već i pelenama reći zbogom, ali ....). Zašto? Jer koristimo isključivo pampers pelene koje su jako tanke, a upijaju jako puno, pa zaključujem da imaju podosta kemikalija u sebi... i zato volim staviti "barijeru" u obliku kreme između guze i pelene.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto lis 13, 2009 11:48 am

Kad sam rodila muž mi je išao u apoteku po dječiju mast ali nisu mu dali od JGL-a nego od galenskog laboratorija u Splitu. Kasnije sam si kupila od JGL-a i mogu reći da je najbolja krema koja postoji.
[Vrh] Go down
luda mala
Početnik
Početnik



Join date : 11.01.2010
Lokacija : zg

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon sij 11, 2010 11:57 pm

mi koristimo jgl kremu, ali nekad uzmemo i onu Biofarmovu, super mi je! bas fino mirisi!
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:54 am

JGL Djecja mast nam je zakon.... sada smo napbavili Pavlovicevu cisto iz znatizelje da je isprobamo...
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:58 am

Maja je napisao/la:
u pocetku jgl i onda kad su imali cca 5mj smo sa svime prestali i skuzili da zaista nema potrebe trackati kremicama osim ako dode neki osip a ako se odrzava redovito higijena onda do njega vrlo rijetko dode

dakle, nista smile:

ovako i mi,prije sam je uvijek mazala,onda smo bile na platnenima,pa nisam s ničim mazala,a kad smo prešle nazad na jednokratne,više nisam nastavila mazat. Samo dobra higijena,tu i tamo ako zatreba namažem i sve pet.
[Vrh] Go down
snjeguljica*
Početnik
Početnik
snjeguljica*


Join date : 08.03.2010

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepon oľu 08, 2010 9:07 pm

mi od početka koristimo sudocrem,a koji put i JGL....i super sam zadovoljna
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 1:07 pm

s Emom samo JGL i bila je super
a sa Lukom sam isto tako krenula, a on je dobio neke prištiće, pa smo prestali i počeli koristiti onu gustu Babylove (+babylove mlijeko da lakše razmažemo i poslije očistimo), a na kraju smo i od nje odustali - samo Bepanthen koristimo i to kada se guza nakon kakanja zacrveni, ali i to rijetko :mig:
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 3:14 pm

iz ljekarne njihovu što slažu,samo navečer za spavanje mažemo,a preko dana samo ako je malo crvena guza poslije kakanja,nikada nismo imali problema sa crvenilom i osipom smile:
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitimepet oľu 12, 2010 11:03 pm

pavlovićeva,,,
probali sudocrem(jel se tak zove) i od johnsona, ali pavle nam je najbolji
[Vrh] Go down
Sponsored content





krema za guzu? Empty
PostajNaslov: Re: krema za guzu?   krema za guzu? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
krema za guzu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Dojenče (0-12mj)-
Forum(o)Bir: