All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
Netty
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
Branka
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
boyd
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
Maja
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
aneris
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
HOMEOPATIJA - Page 2 Vtblef11HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbcen10HOMEOPATIJA - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 HOMEOPATIJA

Go down 
+14
titirlica
Branka
ira...
nestrpljiva
kreativna mama
Maja
mlana
engls
Aleksandra
mišek
Twin
vanja
LuLu
lugo
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimesub kol 22, 2009 11:03 pm

First topic message reminder :

Pozdrav svim sadašnjim i budućim korisnicima homeopatije.
Ja je a sebe osobno koristim već godinama i doslovce me je spasila.
Isto primjenjujem i na Luku i spašava nas kod viroza, pomogla nam je kod izbijanja zubića i svega i svačega.
još samo da MM-a uspijem preobratiti. Rolling Eyes

Ako netko ima pitanja u vezi homeopatije, primjene i ostalo slobodno pitajte.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Kim
Početnik
Početnik
Kim


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : Daleko....

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 2:46 am

ja cu na ljeto kod doktora kineske medicine na pregled i on ce mi odredit koje biljne preparate i cajeve trebam koristit, tko zna, mozda napokon zatrudnim...
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:24 am

I ja sam sada uzela koglice za zubice.... dva dana mi je super spavala, a nocas se opet dosta budila. Vidjet cemo kako ce biti dalje.
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:26 am

Ja nisam probala te kuglice za zubiće..tek kasnije smo otkrili homeopatiju!
Meni je za zubiće bila super baby ogrlica od jantara
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 12:13 pm

meni prijateljica preporučila da odem u Rijeci kod njene homeopatice - malo se dvoumim, ali ustvari čekam posljednje nalaze od krvi od Eme pa da vidimo još jednom da li je ta slabost posljedica upale pluća ili se tu još nešto događa, ali sve si mislim - pa naškodit ne može da ju i ona pregleda i preporuči nešto za imunitet (svi doktori kažu - pa dajte joj nešto, a kada pitam šta - onda samo šute)
još samo da mm obradim i kuneliće prikupim :mig:
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 9:29 am

aneris možete vi otići i kad je Ema ok.
a što se tiče podizanja imuniteta, homeopatija općenito radi na tome jer potiče organizam da se sam bori.
nekako meni sve ovo čudno kad kao daju nešto za podizanje imuniteta koje kakve kapljice i sl.
kroz svoje dugogodišnje iskustvo u korištenju homeopatije naslušala se svega, pa zato oprezno.
i još jednom malo upozorenje, nije baš homeopatija da se uzima na svoju ruku, a i ovo sve u ljekarnama, za zubiće grčeve i sl. , čista industrija, na žalost.

Dea 22 inače ti kod homeopatije može doći i do pogoršanja, pa da se onda poboljša.
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 10:06 am

Nocas nam opet nisu djelovale kuglice.... budila se x puta i plakala.... Nastavit cu joj davat pa cemo vidjet kako ce se stvari odvijat.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 10:22 am

Dea 22 a jeste to sami kupili kuglice ili ste ih dobili od homeopata?
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:29 am

lugo je napisao/la:
aneris možete vi otići i kad je Ema ok.
a što se tiče podizanja imuniteta, homeopatija općenito radi na tome jer potiče organizam da se sam bori.
nekako meni sve ovo čudno kad kao daju nešto za podizanje imuniteta koje kakve kapljice i sl.
kroz svoje dugogodišnje iskustvo u korištenju homeopatije naslušala se svega, pa zato oprezno.
i još jednom malo upozorenje, nije baš homeopatija da se uzima na svoju ruku, a i ovo sve u ljekarnama, za zubiće grčeve i sl. , čista industrija, na žalost.

Dea 22 inače ti kod homeopatije može doći i do pogoršanja, pa da se onda poboljša.

lugo, ma nisam ni mislila na svoju ruku, a prijateljica bi mi preporučila svoju - koja je i njoj i njenom sinu pomogla
(zato i kada pitam dokore šta da uzme za imunitet - al oni ne kažu ništa tj. ne preporuče ništa )
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:35 am

aneris sory nije se ovo sve odnosilo na tebe.
nego sam općenito napomenula još jednom da nije baš da se uzima samo tako.
sory još jednom
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:37 am

lugo je napisao/la:
Dea 22 a jeste to sami kupili kuglice ili ste ih dobili od homeopata?

Sami smo kupili.... one Chamomilla kuglice...
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 12:04 pm

Eto to je upravo to.
Dea 22 nemoj se ljutiti, ali kuglice vrlo vjerojatno i ne djeluju jer Chamomila nije samo za zubiće i ne djeluje na svakoga isto i da bi djelovalo točno na ciljanu stvar ipak treba detaljnije odrediti terapiju, a za što je ipak potreban odlazak homeopatu na obradu i savjetovanje.
Znam slučaj gdje je prijateljica isto napravila pa je dijete dobilo proljev i svašta nešto upravo zato jer je bila kriva terapija.
Znam da su te kuglice u ljekarnama puno jeftinije nego odlazak homeopatu, ali onda se dogode ovakve stvari pa ispada da homeopatija ne djeluje.
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 1:01 pm

lugo.... naravno da se ne ljutim.... Slazem se da je homeopatija malo slozenija stvar od odlaska u ljekarnu i kupovine kuglica.

Isla sam i ja jedno vrijeme kod jedne homeopatice u Opatiju.... zbog alergija i problema sa plucima. :mig:
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 1:32 pm

lugo, na naravno da se ne ljutim, drago mi je da nam daješ savjete iz svog iskustva, to puno znaći dobar posao
[Vrh] Go down
Lala2006
Početnik
Početnik
Lala2006


Join date : 05.06.2010
Age : 56
Lokacija : Beograd

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:01 am

I mi smo krenuli kod homeopate, jer vise ne znam gde cemo i sta cemo. Ova nasa je pedijatar homeopata, sto sam i trazila. Prvo je pricala samnom sat vremena o svemu od njenog rodjenja, tipa kakva je ona, sta voli, cega se plasi, bla bla, njoj je dala da crta nesto, pa je posle gledala sta je nacrtala, pitala je sta je to. Na kraju joj je dala neke kapi, svaki dan da uzima, pa da dodjemo na kontrolu za 5 sedmica. Rekla je da moze da pocne da joj curi nosic i da bi to bilo dobro, da se ocisti i da je njen najveci problem ustvari pad imuniteta i da moramo da je ocistimo od silnih antibiotika koje je pila.

Posto smo posle svega, odlucili da je povucemo iz vrtica, a i sad smo na odmorima, bila je 10 ok, uzima kapi i nikakvu reakciju nije imala i juce joj se zapusi nosic, poce da slini, ja u teskoj panici (posto se to uvek do sada zavrsavalo na usima), pozovem dr. homeopatu, ona kaze da nije reakcija, ne moze tek posle 10 dana i kao da dodjemo sutra da je pregleda.

E sad se ja pitam da li joj je ona pogodila kapi, samo na osnovu metode posmatranja i saznanja i da li je to uoste delovalo i da li deluje? Sta vi mislite?

P.S. Ja sam isla kod homeopate Ruskinje (ali ona ne radi sa decom), ona mi je na osnovu pregleda valjda onim elektrodicama ili kako se to zove, da vidi energiju u pojedinom organu , davala kuglice i uvek su mi super pomagale. Ali to vidis i sam po onoj skali da ti je pala energija, a ovo je sve nesto na bazi posmatranja sto mi je sumnjivo, jer to moze i ne mora da znaci, po meni. A Tina mi je vaznija od mene same, pa ne znams ta da radim. Kazem, ajde kad smo poceli tu , da vidimo da li ce pomoci. Valjda ce, ali sam opet uplasena.
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:58 am

Večina homeopata rekla bi čak i svi ( za koje sam ja čula) rade na principu promatranja, razgovora i sl. Nemaš razloga za zabrinutost, vjerujem da je dobro odredila kapi a i da nije od tih kapi joj sigurno nije procurio nosić scratch homeopatskim pripravcima treba malo duži period da počnu djelovati i da bi malena stekla imunitet od tih kapi treba sigurno bar par mjeseci...rekla bi da bi to bila idealna priprema da do jeseni bude kao nova za vrtić vibre
[Vrh] Go down
Lala2006
Početnik
Početnik
Lala2006


Join date : 05.06.2010
Age : 56
Lokacija : Beograd

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:03 pm

hvala ti puno titrilice na brzom odgovoru. Posle svih iskustava, postala sam uplasena za svaku sitnicu.
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:10 pm

Mislim da nemaš razloga za brigu, samo vi sredite taj imunitet i ona je kao nova do jeseni...moj maleni prošlu zimu niti jedan jedini dan nije bio bolestan, svaki dan je bio u vrtiću , u cijeloj školskoj godini je imao samo jednu upalu grla ( zaradio ju je mojom krivnjom) koja je prošla za vikend, dok je prošle godine više bio doma nego u vrtiću a popio je 8 antibiotika :uf:
[Vrh] Go down
Sponsored content





HOMEOPATIJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HOMEOPATIJA
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Mama i tata :: Škrinjica zdravlja by Lulu-
Forum(o)Bir: