All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
moja lu
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
Netty
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
Branka
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
LuLu
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
boyd
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
Maja
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
Daisy
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
aneris
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
vejanka
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtblef11BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbcen10BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE

Go down 
+38
anka
lenčica_01
Mali žabac
Dea_22
aneris
maren
boyd
pepsi
marica
Daisy
Blondi
leobaby
malena2008
Branka
Korina
moja lu
vejanka
angelina_2
lucija
kreativna mama
lugo
NATASA
miniminia
Petra
annie_aero
nestrpljiva
Aleksandra
mlana
kekezvrk
Twin
Netty
Mare555
mateeaa=)
blaza27
KarlaRi
mišek
magaly
LuLu
42 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet kol 21, 2009 2:22 pm

First topic message reminder :

lol!
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesri pro 30, 2009 5:06 pm

A siroti kod Vas je porilicno onda veselo!

Inace moja cura je danas bila kod D i D koji su se pokazali da su dva prava prekrasna velika djecaka puna razumjevanja i velike tolerancije!
Dok je moja cura pokazala kako se negoduje glasno kako se razbija, zapinje, ne gleda i malo vrti kao maca koja nesto treba,prava djevojcica! :hihi: tako smo dobri da smo posudili trenerku i otisli kuci sa flasterom!

Trebam li ista vise komentirati za svoju kcer !
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesri pro 30, 2009 8:57 pm

joj,evo i nas,i mi bile poselarke....išle po lijepoj nam našoj Istri...bile kod prijateljice...kao da opisuješ moja lu,moju malenu.....
dečko je bio tolerantan,a ona dernjava za svaku koja nije po njezinu,bilo je svuda.sve je morala vidjet,ma baš je bila prava frajlica.... :hihi: :hihi:
tolika,da je već sad u krevetu za noć,jer više nije mogla izdržati....
malo smo se umorile na putu,al i to je prošlo,evo nas doma,i nećemo u ovoj staroj godini,više nikamo........ :mig:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesri pro 30, 2009 10:58 pm

:hihi: i to su nam kceri!
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 12:37 am

Aleksandra..... uh..... pokusavam sve i svasta.... nekad uspije a nekad ne. Mm radi tako da sam ja navecer sama s njima.... ako bas ne mogu izdrzat onda posaljem Luku na spavanje kod mojih roditelja.


moja lu.... znaci bilo je veselo kod D i D.... Super za druzenje....

mah, mah
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 1:27 am

Ooo Dea pa ja tek sad kužim da ćeš i ti imato iduće godine "dupli rođendan" - ima to i svojih prednosti mig

Riječanke jeste za jedan spojak kad nam se popravi vrijeme malo ? Neke od vas nisam duugo vidjela, neke mlađe prinove čak uopće a ima i par "novih- starih" koje bi žejela upoznati.


Lu - ma glavno da nije bilo ništa opasno a ovo danas nije bilo ništa što već nismo vidjeli ne brini, ja sam s njima dvojicom navikla na svašta.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 2:06 am

Aleksandra je napisao/la:

Riječanke jeste za jedan spojak kad nam se popravi vrijeme malo ? Neke od vas nisam duugo vidjela, neke mlađe prinove čak uopće a ima i par "novih- starih" koje bi žejela upoznati.

d]]O ovo je super ideja - a kako smo super izveli medusobno darivanje, vjerujem da ce i spojak biti super! [/i]


Lu - ma glavno da nije bilo ništa opasno a ovo danas nije bilo ništa što već nismo vidjeli ne brini, ja sam s njima dvojicom navikla na svašta.
Ja sam isto tako mislila al jos kuci nismo dosli u posudenoj trenerci i nikom nis do danas nismo razbili, no uza sve ona je puna dojmova i kaze da ce sutra ic kod tete Alex i decki koji imaju punooooooo igracki Pa iduci susret u nasem domu odmah poslije Nove dok su decki doma!


Dea dali dojis il si na adaptiranom?
Pitam jer ja Lucu sam kratko dojila ne mojom voljom vec priroda je tako htijela. I uspostavilo se da joj mlijeko koje dajem izazava grcice ( bebimil) i pritom su se javili jos neki problemi no kad smo presli na drugo konkretno bio je to Aptamil com. Problemi grceva prestali doslovno preko noci. U nasem slucaju je bar bilo tako!
Nadam se da ce uskoro postati lakse radi tebe i rade nje a i radi velikog brata!
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 2:38 pm

jeeee ja bi na kavicu!!!!!!!!!
ajd vičite kad dragi
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 3:05 pm

Aleksandra je napisao/la:
Ooo Dea pa ja tek sad kužim da ćeš i ti imato iduće godine "dupli rođendan" - ima to i svojih prednosti mig

Riječanke jeste za jedan spojak kad nam se popravi vrijeme malo ? Neke od vas nisam duugo vidjela, neke mlađe prinove čak uopće a ima i par "novih- starih" koje bi žejela upoznati.



Aleks..... haha.... sto se tice rodendana..... imat cemo trodupli rodendan jer su Luka i mm rodeni 22.10. a Ana 21.10. o da

A sto se tice spojaka..... ja sam za..... ako se budem mogla organizirati.....


moja lu.... dojim....
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 3:17 pm

i ja sam za! mene još ne poznate... :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 4:12 pm

na tebe sam i mislila pod "nove- stare" koje ne poznam još :mig

Uuu Dea, dobar poklon si dala tm-u za ročkas, svaka čast. Teško da može bolje od toga svaka čast
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 4:45 pm

ubija me ova moja s skijanjem, idem u potragu.... :mig:

vani je baš ružno vrijeme i kao da nije stara godina uopće nemam filing.....
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimečet pro 31, 2009 11:58 pm

Bokić!
Kod nas kiša, mi doma, čekamo vatromet pa ćemo dignut rolete i gledat, i to je to;
poglečte ovo: https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs totalna fora!
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 12:53 am

i mi čekamo vatromet,pa ćemo u krevet,malena je sad išla spavat,ovo joj je najduža noć do sad u životu... i mogla je još izdržat,al sam je svejedno stavila spavati...

fora su bebe :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 12:42 pm

Sretna vam Nova cure !!!
:7:
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 12:47 pm

Sretna Nova!!! :17: firework
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepet sij 01, 2010 7:24 pm

Sretna vam Nova godina! firework
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesub sij 02, 2010 4:24 am

Sretna novaaaaa!!! :9: :7:
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesub sij 02, 2010 11:31 am

jutro
gledam vani,Obruč se nešto snježi...možda bude i snijega,ja idem do grada,samo neka ne pada....
Aleks,frendica u Grazu će mi poslat ono odijelo za kišu, o da baš sam happy,kaže da kod njih ima toga na svakom koraku,...jeee,moć ćemo van i po ovom ružnom vremenu bez straha od vode...

nama pred vratima blato i lokvi ko u priči,a mi normalno,kad je takvo vrijeme moramo u svaku...i dokaži ti djetetu da će biti sva mokra i blatna...ma ne mogu nikako! tako da se baš veselim!!

trčim u grad....
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesub sij 02, 2010 3:36 pm

u brdima pada snijeg.... pahulja
ja zvala neku školu skijanja Ski Carving,možda bi krenuli od utorka,s danom zakašnjenja,čekaju samo da na Platku otvore skijalište....već mi pun kufer toga dogovaranja....al možda ipak stigne malo stat na te skije dok je na praznicima.... o da
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesub sij 02, 2010 6:06 pm

dolazi mi muzic za 15 dana lalalal jako smo zadovoljna i zato sam krenula na dijetu :hihi: da ublazim sto sam ucinila proteklih 3.5 mjeseca! :mig:
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimesub sij 02, 2010 7:56 pm

jeee! super!!!!

Znam kako je to lijepo...... dragi ajme posebno vrijeme....

navali na režim...bit ćeš mu prekrasna kad stigne.... faca

koliko god je grozno kad ide,toliko je lijepo kad dolazi..... pod zvjezdama
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimened sij 03, 2010 12:41 pm

Super Daisy - javi dojmove

Moja Lu - bit će ons retan što te vidi kao i ti njega, koja kila više manje ima važnijih stvari.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimened sij 03, 2010 12:50 pm

ma znam ja, rekla sam mu da sam dobila 4kg a veli on bolje da ljulja nego da zulja :hihi:
Vec je u ovih 10 godina sto smo skupa vidio sve faze mene!
No ja sam sad samo uzbudena ko kakva tinejderica, sto ces nemogu si pomoc


Nego kad ce ta kavica i ja bi vidjet rado neke mame?
Ce to biti s djecicom il bez njih?
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimened sij 03, 2010 1:40 pm

meni paše svakako,kako god želite...
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:56 am

opet je poceo padati snjeg kod nas, a kod vas? neka sam ja krenula danas se upisat na fitnes - ovo je sigurno neki znak :hihi:
gibam imam danas mnogo obavza
javim se kasnije
[Vrh] Go down
Sponsored content





BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE   BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE - Page 23 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BRBLJAONAAAAAA ZA SVEEEE
[Vrh] 
Stranica 23 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: O forumu :: Dobrodošli-
Forum(o)Bir: