All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
moja lu
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
Netty
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
Branka
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
LuLu
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
boyd
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
Maja
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
Daisy
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
aneris
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
vejanka
Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtblef11Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbcen10Kakvu kuhinjicu kupiti? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kakvu kuhinjicu kupiti?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 10:06 pm

Bliži nam se treći rođendan i sve razmišljam da uz Legiće sinu kupim i kuhinjicu. E sada gdje i kakvu kupiti da je kvalitetna i da baš nije roza. Kakve vi imate i kako ste zadovoljne njima?
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 10:18 pm

ja sam mojoj malenoj kupila u beba centru u ilirskoj bistrici za 30 eura na snizenju
kuhinijica je miele sivo crvena ima sa prednje strane pecnicu , ima zvuk kad pali plin smjeh
a sa straznje strane i perilicu za sude,sudoper,napu ma sve, jako sam kao mama bila zadovoljna cijenom a cura samom kuhinjom, i igra se i igra se........

inace meni se cijenom i sadrzajem ova cinila napristupacnijom, uz nju je dobila i tanjure i set padelica....
[You must be registered and logged in to see this image.]

jako slicna ovoj, nasa je nesto uza!
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 10:19 pm

ovu imas u skrinjici , necerman metro no cijena joj je 530 kuna pa na vise ovisi gdje je kupis, pa ako ti je Slo blizu moja topla preporuka!
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 10:47 pm

Moja Lu prelijepa mi je vaša kuhinjica,a cijena od 30e je preodlična. Takvu neku kombinaciju boja sam si zamislila ako se odlučim za plastičnu. Je li kvalitetna? Nažalost ja sam u Osijeku,pa mi je Slovenija puno predaleko;dakle na raspolaganju mi je naručivanje preko neta ili Metro,Muller,Mercator,Emezzeta i ostalo što je na raspolaganju u Osijeku.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 10:50 pm

uh steta, ma kuhinjica je savrsena, plastika i sve s njom!
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 10:55 pm

moja lu je napisao/la:
uh steta, ma kuhinjica je savrsena, plastika i sve s njom!

Sada sam malo surfala i vidim da u Neckermanu ima takva kuhinjica kao vaša za 530 kn.Jaaako mi se sviđa,baš si mi ubacila bubu u uho. Kakvu kuhinjicu kupiti? 305712
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 11:13 pm

no prije prodi jos jer za istu kuhinjicu cijena skace vidi koliko sam ja dala, vidi malo koliko je u skrinjici i metrou u mulleru imaju slicne ne miele no mozda je i cijena lijepsa!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 11:28 pm

pogledaj u Metrou imalis u odličnu Smoby oko 300kn, no kod njih je ponuda igračaka iza NG tanka pa neznam dali još ima
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesub sij 08, 2011 11:29 pm

moja lu je napisao/la:
no prije prodi jos jer za istu kuhinjicu cijena skace vidi koliko sam ja dala, vidi malo koliko je u skrinjici i metrou u mulleru imaju slicne ne miele no mozda je i cijena lijepsa!
Svakako ću još sve obići. Mislim da sam sličnu crveno sivu kuhinjicu vidjela u Mulleru i da je cijena bila oko 350-400 kn ali nije tako lijepa kao ova tvoja.
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimened sij 09, 2011 11:48 am

Aleksandra je napisao/la:
pogledaj u Metrou imalis u odličnu Smoby oko 300kn, no kod njih je ponuda igračaka iza NG tanka pa neznam dali još ima
Metro mi je isto u planu. Prije jedno godinu dana tamo sam vidjela neki set za "trgovinu". Mislim da je bio pult,shoping kolica i mislim blagajna. Isto oko 300-400 kn. Ima li netko? I to mi se učinilo zgodno.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimened sij 09, 2011 12:46 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo link rekla si da je Muller ti blizu imas tamo slicno za 30 eura
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimened sij 09, 2011 3:47 pm

moja lu je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

evo link rekla si da je Muller ti blizu imas tamo slicno za 30 eura
Mislim da je to ta koju sam prije Božića vidjela ali mi se čini da je koštala više od 30 eura.
U svakom slučaju jedna od svih tih biti će naša. Hvala na savjetima! mah, mah
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimened sij 09, 2011 3:47 pm

milla je napisao/la:
moja lu je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

evo link rekla si da je Muller ti blizu imas tamo slicno za 30 eura
Mislim da je to ta koju sam prije Božića vidjela ali mi se čini da je koštala više od 30 eura.
U svakom slučaju jedna od svih tih biti će naša. Hvala na savjetima! mah, mah
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimeuto sij 11, 2011 7:39 pm

moja lu je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

evo link rekla si da je Muller ti blizu imas tamo slicno za 30 eura
Danas sam bila u Muleru i vidjela ovu veću kućicu iz kataloga. Smoby je i snižena sa 820 na 500 kn. Što mislite?Ima li je netko i kakva je? To je jedina kućica koju trenutno imaju u os Mulleru.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimeuto sij 11, 2011 8:13 pm

ne mogu nac kucicu mislis na kuhinjicu crvenu bijelu
ako je kuhinjica meni je prekrasna i ako imas finacija i mjesta slobodno
jer mi imamo Kucicu i vani je vec 2 zimu, znaci po svim uvijetima, sunca, snjega, kise vjetra
i plastika je fenomenalana

tako da mislim da ti je i plastika od kuhinjice kvalitetna
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimeuto sij 11, 2011 8:28 pm

moja lu je napisao/la:
ne mogu nac kucicu mislis na kuhinjicu crvenu bijelu
ako je kuhinjica meni je prekrasna i ako imas finacija i mjesta slobodno
jer mi imamo Kucicu i vani je vec 2 zimu, znaci po svim uvijetima, sunca, snjega, kise vjetra
i plastika je fenomenalana

tako da mislim da ti je i plastika od kuhinjice kvalitetna
mislila sam kuhinjicu dum, dum znači Smoby je super
a kućicu već imamo iako nije Smoby
Moja Lu meni je tvoja kuhinjica ljepša mada mi sada ova neide iz glave. smile
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimeuto sij 11, 2011 9:26 pm

smjeh smjeh tko ce s njom igrati
ma meni su sve prekrasne ja bi ih sve smjeh
ma snoby je super plastika i daisy ako se ne varam ima od te marke kucicu koja prekrasna i isto joj stoji u dvoristu
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimesri sij 12, 2011 5:34 pm

moja lu je napisao/la:
smjeh smjeh tko ce s njom igrati
ma meni su sve prekrasne ja bi ih sve smjeh
ma snoby je super plastika i daisy ako se ne varam ima od te marke kucicu koja prekrasna i isto joj stoji u dvoristu
igrati ćemo se zajedno navijačica
Mislim da ću danas otići po nju.
[Vrh] Go down
milla
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009

Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitimečet sij 13, 2011 1:01 am

Kupljena kuhinjica.
Moja Lu hvala na svim savjetima. kiss
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvu kuhinjicu kupiti? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu kuhinjicu kupiti?   Kakvu kuhinjicu kupiti? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvu kuhinjicu kupiti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» nedoumica - koju AS 9-36 kupiti?
» GDJE KUPITI odjeću, obuću, opremu, igračke, ... - za bebe?
» Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: