All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtblef11Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbcen10Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Vesele su tračnice Tomice i družine ...

Go down 
+12
soo_happy
moja lu
rolatino
Sonja
milla
kekezvrk
maren
magaly
Aleksandra
LuLu
Netty
vejanka
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimesri kol 19, 2009 3:06 pm

First topic message reminder :

Thomas and Frends vlakići; provjereni iz serije pod nazivom Take Along, jesu male metalne lokomotive i vagoni s ljudskim licima učinjene prema uzoru na junake istoimenog serijala crtanih filmova. Čvrste, kvalitetne igračke za djecu od treće godine ( mlađima ih ne bih preporučila budući su vlakići prilično teški i metalni i ukoliko je dijete sklono bacanju, pogubni za namještaj, a bogme i ukućane. Svaka kolomotiva i vagončić jednostavno se spaja s drugom metalnim magnetom sprijeda i straga. Kupuju se pojedinačno ili u setovima za igru. Mali ljubitelj vlakića može biti vrlo kreativan, ukoliko ste odlučni potrošiti popriličnu svotu novaca na raznorazne setove s tračnicama, stanicama ili same vlakiće. U nas su dostupni u TL trgovinama po cijeni od 39 do 49 kn ( cijena po komadu ). Setovi s tračnicama koštivaju od 149 do 250 kn. Moguće je dokupljivati tračnice, mostove s tračnicama i kombinirati ih uz već postojeće, adapterima za tračnice koji se nalaze u setovima za igru ( 2 komada ).
Pri kupovini valja provjeriti jesu li tračnice kompatibilne onima koje već imate ili namjeravate kupiti. Ukoliko želite vlakić koji u nas nije moguće kupiti u trgovinama, ili ga neima, povirite na ebay. Tamo ih ima svakojakih i u specijalnim edicijama: sa zvukom i svjetlom, metalizirani i ini. Međutim, kupovina vlakova na ebayu koštat će vas nešto skuplje nego li što vlakići koštivaju u nas, zbog poštarine i cijene koja im nije manja, dapače.
U svakom slučaju, razmišljate li unaprijed što pokloniti malom zaljubljeniku u Tomicu i prijatelje za rođeni dan ili kakav blagdan, naša preporuka jest: vlakiće i tračnice. Nama vrlo zanimljivi, znamo ih poimence, vozamo ih tračnicama, pospremamo u stanicu itd. Neuništiva i zgodna igračka.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepet sij 22, 2010 10:58 am

Dobra kupovina, zasigurno će biti zadovoljan. :mig:
[Vrh] Go down
rolatino
Početnik
Početnik



Join date : 14.03.2010

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:55 am

Kao nova mama na ovome Forumu moram priznati da me ova tema potakla na registraciju. Moj sin 3-godišnjak lud je za tommicom a za Božić dobio je svoj prvi set-Working hard sa 8 vlakića i bio oduševljen. Već prije 10 dana za rođendan dobio je svoj 2.set-aerodrom. Sad već ima novu želju-stanicu,ali kako smo udaljeni 100-tinjak km od najbliže Turbo limač trgovine i često igračke naručujemo putem kataloga,zanima me dali je izbor setova koji su u katalogu isti i po dućanima ili u trgovini mogu naći bolji izbor. Vidjela sam da postoji nekakvo spremište ili okretište vlakova,u katalogu ima samo baterijski takav set,e sad mene zanima dali postoji i ovaj za vlakove na magnetiće....nadam se da sam uspjela objasniti sto sam htjela...u isčekivanju odgovora mah, mah
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 12:46 pm

Pozdrav i dobro došla nam, rolatino. Mi smo fanovi Tomice i družine i nažalost, također smo udaljeni od trgovina igračaka, budući smo na otoku. Katalog TL i njihova ponuda u trgovinama je identična, osim što je nešto manji izbor na njihovim web stranicama. Ono što jest problem je činjenica da proizvođač već par godina izbacuje na tržište različite setove. Što znači, stanica s okretištem za vlakove magnetiće postoji, ali je "stariji model" kojeg trenutno na našem tržištu nema. Bilo ga je prošle zime i proljeća. Ponuda im se mijenja i npr. TL je opskrbljen ponajbolje oko Božića, što kasnije i ponuda je po trgovinama manja. Mi smo svojedobno tražili jednu magnetnu lokomotivu (Stjepana) i u katalogu i po svim trgovinama u Ri i Osijeku kod bake i dide i na koncu su nam ga pronašli u skladištu jedne od trgovina. jedno vrijeme nije u nas bilo sivih tračnica za magnetne vlakove, pa su ih ove zime dobili. Mi osim u TL, nismo kupovali drugdje. Ne znam koje ih još trgovine, npr. u Zagrebu imaju u ponudi. Spremište - okretište za magnetne vlakiće nisam vidjela u TL-u zadnjih mjeseci, što ne znači da ga neće biti u nekom doglednom vremenu. To izgleda ovako, ukoliko se ne varam. Mi ga imamo, kupljeno prije dvije godine.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je novija inačica spremišta - stanice, no takovu u nas ne vidjela. Ove dvije slike spremišta su namijenjene vlakićima na magnet ( oni su pod nazivom Thomas Take Along )
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
rolatino
Početnik
Početnik



Join date : 14.03.2010

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:55 pm

Vejanka,hvala na brzom odgovoru. Da,baš na ovaj set sam mislila! Simpatičan je. Ali ok,znači kupovati ćemo ovo što imaju pa se nadajmo da će iduće godine biti još novih ljepih setova. Nadam se jedino da ih neće izbaciti iz ponude jer je to stvarno igračka koja vrijedi svake kune!
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:00 pm

Ono što je ovogodišnje, novo je stanica koja nema okretaljku ni spremište za vlakove, nažalost, ali je zanimljiva zbog glazbice. Pritiskom prsta na gumb svira poznatu melodiju iz crtića. Cijena 149.99 kn.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Npr. Mostova s tračnicama ranije ne nađosmo, no ove godine ih ima:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ukoliko ne zazirete od kupnje na Ebayu, na engleskim i njemačkim stranicama se nađe tih stanica - spremišta i svega nešto iz kolekcije magnetića - Tomice. Zna biti povoljnije ukoliko je korišteno, no ukoliko je novo skuplje je nego li u nas.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:07 pm

rolatino je napisao/la:
Vejanka,hvala na brzom odgovoru. Da,baš na ovaj set sam mislila! Simpatičan je. Ali ok,znači kupovati ćemo ovo što imaju pa se nadajmo da će iduće godine biti još novih ljepih setova. Nadam se jedino da ih neće izbaciti iz ponude jer je to stvarno igračka koja vrijedi svake kune!

TL svake godine nabavlja nešto novo, tračnica i vlakova uglavnom imaju u ponudi, nekad više - nekad manje, zavisno koliko naručuju. No, nađe se nešto iz starijih kolekcija ponovno u ponudi. Mi vlakove sakupljamo već treću godinu i još smo uvijek fanovi Tomice premda ga zadnjih mjeseci kao crtić , na našim programima, ne prikazuju. Šteta.

Budem ti malo pronjuškala po slovenskim stranicama, moguće je da u njih veći izbor. Ne znam odakle se pišeš, no moguće je dobaviti preko forumskih poznanstava i nešto što u nas neima. :mig:
[Vrh] Go down
rolatino
Početnik
Početnik



Join date : 14.03.2010

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:11 pm

Da,moj bi sin baš ovu stanicu ali nekako mi izgleda skupa ta jedna mala kućica (a čini mi se da ni vlakić ne dobiješ u setu?) iako mislim da ću mu je uzeti Rolling Eyes . Tata mi radi okolo po svijetu pa ću ga angažirati da pogleda okolo dali se što nađe....
[Vrh] Go down
rolatino
Početnik
Početnik



Join date : 14.03.2010

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:16 pm

Ja sam iz Umaga i imam bratića u Sloveniji pa bih ga mogla iskoristiti malo smile:
Istina,nažalost ne prikazuju se više crtići iako mi ih imamo puuuno ne dvd-u,a želja za igračkama se rodila upravo gledajući crtiće prije vrtića
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:51 pm

rolatino je napisao/la:
Da,moj bi sin baš ovu stanicu ali nekako mi izgleda skupa ta jedna mala kućica (a čini mi se da ni vlakić ne dobiješ u setu?) iako mislim da ću mu je uzeti Rolling Eyes . Tata mi radi okolo po svijetu pa ću ga angažirati da pogleda okolo dali se što nađe....

Vani će se zasigurno naći stanica. Ova mala kućica je zgodna zbog glazbe i kao dio kompleta, uz nju se dobije jedan vlakić ( Bruno, ukoliko se ne varam, no znam zasigurno da je mala crna lokomotiva ). Skupo je sve iz kolekcije, no kad sam vidjela cijene na Ebayu i izračunala s poštarinom, onda su ove cijene u nas i prihvatljive.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:53 pm

Uživajte u vlakićima, zaista su kvalitetne i lijepe igračke.Mogućnost "nadogradnje" i skupljanja "kolekcije" kako dijete raste im je jedna od prednosti. Nama soba malena za sve, a krenuli smo od jednog vlakića. Za rođendan i blagdane familija već zna što im je kupiti za poklon s kojim neće pogriješiti. smile:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 3:50 pm

a mi trazimo tomicine prijatelje Hrvoja i sl ( Luca to bolje zna od mene) Al nigdje nema za nase tracnice. Osim tl gdje da pogledam jos.
Naime mi kupili smede tracnice i na kutiji pise motor a za te tracnice nema nigdje da nadokupimo vlakice.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 5:41 pm

Baterijskih vlakića ima tek nekoliko.Oni od ove zime u nas na tržištu.
Tomica, Pero, Gordan, Hrvoje i Crveni, mislim da je Jurica. Ostalih neima. Navedeni dolaze u pakiranju: lokomotiva i dva vagona. Mi kupili Tomicu, Peru i Gordana. Nadam se da će biti veći izbor ubuduće jer su ovi iz novije serije. Ne znam ima li ih trenutno, no bilo ih prije nekoliko mjeseci u TL-u. Pokušaj nazvati TL i priupitati. Na web stranicama TL-a ih nema u ponudi, što ne znači da ih upojedinim trgovinama nema. TL u Mercatoru u Ri je najopskrbljeniji Tomicama i tamo bi ih se možda i našlo jer im promet manji nego li u Toweru. Trgovkinje mogu i provjeriti ima li ih igdje. Znam da ih je bilo u i u TL-u u Osijeku jer Ivan dobio Gordana od strine za Božić. U svakom slučaju bit će ih, sigurna sam jer setova s tračnicama ima prilično i baterijski su setovi i vlakići od ove sezone u prodaji.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:35 pm

Pitah tetu U merkatoru i nabavila nam slicicu 1 znaci tomicu sa dva vagona i to pred cca mjesec dana. Tako da sad imamo tomicu sa vagonom koji prevozi ugljen i gore navedenog.
Sa tetama u Mercatoru smo i vise nego dobri i zvala nam svugdje kaze nema trenutno ( vec mjesec dana) nigdje Crying or Very sad

Znaci osim u TL nema nigdje vise. A nis preostaje cekati.
Svakako hvala na odg.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:43 pm

moja lu na e bayu ima svega možda da tamo pogledaš
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:03 pm

Lulu nekako izbjegavam kupovinu na e bay
radi samokontrole :hihi:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:51 pm

Lu ima u Mulleru u Zg tomice -probaj telefonom vidjeti dali ima.

ili kad ideš po tm-a ili tatu u Trstu ili Ljubljani.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 11:57 pm

U Mulleru o pa to se da srediti :mig:
kiss
[Vrh] Go down
rolatino
Početnik
Početnik



Join date : 14.03.2010

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 12:57 am

u Trstu nema,već sam gledala a za Ljubljanu ću provjeriti
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 9:25 am

U trstu u Mulleru nema ili općenito?
Ima neki novi dućan TOYS u onom novom centru, čujem da je super. Neznam dali ima tomicu ali mogao bi imati.
[Vrh] Go down
rolatino
Početnik
Početnik



Join date : 14.03.2010

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 10:13 am

Toyscenter, imaju svašta ali Tomicu nažalost ne. Bila sam i po dućanima razno-raznim ali nigdje ga nisam vidjela. Blizu smo tal.granice i gledamo i talijansku TV ali nisam još primijetila crtiće Tomicu tako da ga vjerojatno zato ni nemaju u ponudi igračaka pale
[Vrh] Go down
soo_happy
Početnik
Početnik



Join date : 12.09.2009

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 3:05 pm

mi imamo samo jedan komplet...tracnice sa kucicom za bojanje..i jos jedna za pranje valjda pojma nemam..obozava vlakove al sam tracnice makla dok ne pogubi i ne polomi..dok malo naraste..e da u tom kompletu cu bili bruno i pero..al pero manji nego se kupi podvojeno..a bruno cak nekako dosta veci od svih smile
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 6:44 pm

Soo_happy, mi imamo taj set za bojanje i pranje, u nas su vlakići isti kao i oni koji se kupuju odvojeno. Tj. svo odvojeno kupljeni vlakići pasivaju uz one u ovom setu. Bruno je robusna lokomotiva i čini se većim, no nije, zaista. Pero nam isti kao i Pero br.2 kojeg kupili odvojeno.
Naš set ovakav, nadam se da mislimo na isti.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 8:58 pm

baš su nam fora tomice, na svu sreću još ne pita toliko za njega - imamo par običnih i najjeftinijih smile: (vjerujem da se dugo može igrati time, ali jesu skupiiiii :uf: )
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 3:40 am

Kad vidim koliko vremena provede igrajući se s tim vlakićima nekako mi nije žao novčića...a dobar dio vlakića je dobio ili nafektao od baka i ostale rodbine ( to mu jako dobro ide ups ).

A najdraža "slikovnica" mu je TL katalog smile: ...svaki dan ga čitamo - on pokazuje lokomotivice prstom i viče - Stjepana imam, Žarka moramo kupiti....

[You must be registered and logged in to see this image.]

ako vidite gdje spremište za vlakove - javite - i meni treba!! mah, mah
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 10:28 am

ooo pa i naša slikovnica je katalog od TL
luka više voli autiće i motore ... dobio je za Božić od Tonke - Playschool onu "garažu" i to mu je fora kako autići padaju o da - samo jedan smo izgubili, a druge još čekamo da stignu :hihi:
a te autiće sam kupila prema staroj preporuci od Branke i stvarno ih jako voli, ali voli on sve aute
a na tomicu više seka pikira,
(a mi nemamo baš previše rodbine za pitat - tako da samo mi ostajemo dum, dum )
a i Vejanka me je uplašila sa time da ne paše sve na sve i sada se bojim bilo šta kupti - jer naravno da ću izabrati krivo (tj. ono koje ne paše s drugima Rolling Eyes )

a sada odoh tražiti nešto za našeg Zeku skrivalicu, koji tako brzo stiže, a ove godine stvarno nemam ideje što bi mogao on sakriti No
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vesele su tračnice Tomice i družine ...   Vesele su tračnice Tomice i družine ... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vesele su tračnice Tomice i družine ...
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: