All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Krećemo opet?  - Page 2 Vtblef11Krećemo opet?  - Page 2 Vtbcen10Krećemo opet?  - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Krećemo opet?

Go down 
+12
Daisy
titirlica
Dea_22
aneris
moja lu
LuLu
Branka
Netty
Aleksandra
boyd
mp
malena2008
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 3:16 pm

First topic message reminder :

Eto drage moje vrijeme da i ja otvorim ponovno svoju temicu u ovom podforumu. Upitnik na kraju jer ni sama još neznam šta hoću, a bit ću sigurnija kad vidim što će doktori reć.

Za one koje neznaju napisat ću ukratko svoju priču. U 5mj 2009 ugledala sam pozitivan testić, sve je bilo super, veselili se, srčeko kucalo itd itd... na uzv sa 20tj nam rekli da je dečko... kad sam bila 23+4 doktorica rekla da je puno 3,5kg da dobijem u mjesec dana i poslala me da vadim za šečer OGGT test, to je sve bilo super. Onda sam 9.10. išla na uzv u bolnicu, bila neka mlada dokica i činilo joj se da je zastoj u rastu ali nije bila sigurna i naručila me na ponovni uzv za 10 dana i da se naručim u trudničku ambulantu, u trudničku me nisu htjeli naručit bez uputnice... i tako ja ošla doma u strahu što je sa bebom... meni su noge strašno bile naoteknute, pila sam svakojake čajeve za tu vodu (mami je isto tako bilo pa se nisam brinula oko toga), sve drugo je bilo ok.
Dok se nisam probudila u utorak 13.10. sva naotečena i lice, išla kod dokice, dobila u manje od mjesec dana 16kg, albumini +++ i tako završila na hitnoj sa ogromnim tlakom, edemima i dijagnoza preeklamsija. Sutradan sam išla na hitan carski, bila sam 28+4, rodila se curica, mala moja pikulica, vidla sam ju pri porodu i to je bilo to, više nikada... u nebu možda jednog dana...

uglavnom ja sam imala kojih 5% za preživljavanje, što nisam znala, rekli su to mm, ali sam se izvukla, vode se još skupilo u meni taj jedna dan i svi organi su mi bilo pod zatajenjem.
Ali sam se izvukla... Laura se nije, dan kad je meni bilo bolj (4 dana nakon poroda) trebala sam ju ići vidjeti no bilo je kasno, ujutro me posjetio pedijatar i donio mi najgore moguće vijesti. Na kraju se saznalo da je umrla od rijetke srčane mane, prvi takav slučaj u toj bolnici... nisu znali... i umrla je...

no da ne duljim oko toga, moj fizički oporavak i dalje traje, ostao mi je visok tlak, s tim da ide na bolje i bolje, smanjila sam puno terapije od kad sam izašla iz bolnice.
Sad trenutno radim sve pretrage koje su mi radili u bolnici da vidimo kakvo je stanje, a onda 16.06. na kontrolu kod nefrologice i konzultirat ću se s njom da li mogu ići na drugu trudnoću i tako to, da mi mjenja terapiju... Giničku isto mjenjam, negdi u 6mj ću isto ić kod nove na kontrolu. ostatak u drugom postu jer je ovaj fakat dugačak...
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesub srp 31, 2010 7:40 pm

a sada samo polako sve dobro proučiti
vibre
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 8:44 pm

13.11. ranom zorom test pozivitan

od prveee, aaaaaaaa o da

a danas sam bila u petrovoj na pregledu, lulu hvala ti punoooo svaka čast

a bila sam i 8.11. na prekoncepcijskoj obradi di mi je rekla dr da ću zatrudnit dok trepnem a meni bilo smješno eto ipak sam dobro trepnula o da

u idućem postu napišem detalje iz petrove, nisam se ranije javljala dok nisam vidla srčeko Krećemo opet?  - Page 2 305712
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 8:46 pm

ovako je sve to teklo...
prvo sam čekala dr da pogleda papire pa su mi dali papir da se idem upisat pa pišanje pa vaganje pa mjerenje tlaka (130/80 ) albumini ok, nema ih u mokraći... onda sam čekala i čekala... pa su mi izvadili 4 epruvete krvi.... i rekle mi to za injekcije da ću dobivat a da će mi kasnije sve reć i objasnit... pa sam išla na uzv, i dr se spustila dole da mi ona osobno napravi

odma sam vidla osmjeh na licu i rekla evo gaa, srčeko je tu, meni odma oči pune suza i pitam jel kuca i onda mi je pojačala zvučnik i čula sam srčeko predivno nešto topila sam se

onda opet gore čekati gin pregled i injekciju i anamnezu...

napraviše mi pregled, moji papiri sad idu na neko povjerenstvo da mi odobri te injekcije koje ću si svaki dan morat davat ispod kože, na ruku ili nogu, mislim da će mi kroz 9mj sve bit ispikano i tako pokazala mi je kako i dala mi je kutija injekcija da imam do idućeg tjedna dok mi dođe to rješenje...

onda ću svaki mjesec s uputnicom dolazit u ambulantu da mi daju injekcija za mj dana... (inače su skupe te injekcije ali pošto imam trombofiliju moraju mi odobrit)

za tri tjedna opet pregled, pa za 6tj će me zaprimit u bolnicu na 3 dana da mjerim 24h mokraću i tlak.. i isto to kad ću biti 20tj trudna
eto jako mi se sviđaju tamo svi i super sam zadovoljna i sretna i optimistična da će sve biti ok

evo vam slikice, 7,8mm smo kolko sam zapamtila (nemam sad tu papire) uglavnom za 6+6 smo veliki i rekla je da je sve super
ispod ploda se još vidi žumanjčana vrećica tak je rekla ali nemam pojma kaj to znači...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 9:13 pm

živo, živo živo, živo živo, živo za srčeko kiss želi ti puno sreće i da sve prođe u najboljem redu. kiss Krećemo opet?  - Page 2 21637
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 9:13 pm

hvala ti draga :mig:
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 10:07 pm

iskrene cestitke na bebici, zelim Vam mnogo srece, zdravlja i naravno da sve prode odlicno
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 10:54 pm

samo tako naprijed!! Iskrene čestitke!!

I neka bude sve super! vibre
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 12:02 am

čestitam za maleno srčeko
vibre da sve prođe u redu
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 12:14 am

kiss
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 12:36 am

Čestitam draga, i puuno vibrica šaljem da sve bude ok i da uživaš u svom malom princu ili princezi .!!!
dragi
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 2:32 am

Krećemo opet?  - Page 2 459886 mazi svoju bušicu, iako je još mala, bit će sve u redu ovaj puta.
Čestitke! za tebe
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 6:09 am

ahhh napokon si objavila ubila me ta šutnja hahahaha sretno napokon i javno pusa
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 10:27 am

hehe o da

hvala vam svimaa za tebe
[Vrh] Go down
maren
Brbljavica
Brbljavica
maren


Join date : 05.10.2009
Age : 46
Lokacija : ...na moru

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:45 pm

Čestitam!!!!
za tebe

Sada nakon svakog pregleda izvješće da se veselimo skupa s tobom... o da
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimesri pro 01, 2010 2:04 pm

naravno :mig:
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet pro 02, 2010 10:34 am

živo, živo živo, živo živo, živo čestitam !!!!
i puno puno vibre vibre vibre da sve bude OK
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet pro 02, 2010 11:34 am

kiss
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:47 am

Sjajne vijesti o da ČESTITAM išaljem vibrice... vibre vibre vibre

SRETNO DRAGA i uživaj Krećemo opet?  - Page 2 459886
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 4:36 pm

21.12. pregled i uzv

evo ovako je to bilo... došla u trudničku pa me poslali na uzv i da onda njima dođem... sreća nigdi nije bila gužva...

striček na uzv nije bio baš pričljiv ali krajičkom oka sam provirila na ekran i vidla svoje zlato malo smile (nisam dobila slikicu tužan ) meni je doktor samo reko sve je u redu... a ostalo sam pročitala iz uzv knjižice...
danas smo 9+4 a po uzv smo 9+6 dakle još jedan dan smo veći od zadnjeg uzv, 27,1mm

još mi nitko nije računo termin....

u trudničkoj bio neki mladi zgodni doktor :P sestre me pitale što sam tako blijeda uglavnom kg nisam dobila ništa o da rekli su mi da pijem puno tekućine jer su mi ketoni bili pozitivni... a i bila sam žedna ko graba a ni lipe sitniša da na aparatu uzmem vodu...
tlak 140/90 ... pitali me jel mi tako i doma... rekoh da je ali da se nisam sama usudila povećavat terapiju...
pregled prošo ok, sada moram tbl za tlak pit 3x dnevno i idući put 12.01. sam ionako u bolnici a tak me i on mislio naručit ali veli da netreba kad ću biti u bolnici... pa će mi onda detaljne pretrage napravit...

i naravno kak je moja ginica pravopisna ko krapinski pračovjek nije se znalo koja uputnica je za uzv a koja za pregled pošto su isti hijeroglifi napisani... sestre su si birale koju uputnicu da uzmu smjeh

i to je to do idućeg pregleda tj bolnice na nekoliko dana...
mah, mah Krećemo opet?  - Page 2 459886
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 7:11 pm

o da
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet sij 13, 2011 11:27 am

12.01. pregled, 12+5tj

jučer mi je bio nadasve divan dan krenuvši od jutra... dođem sa stvarima i svime da ću ostat u bolnici, došla sam 20 do 8 (sva sreća pa je tata čekao s menom pa je odnio torbu kad su mi rekli da nema mjesta)
javim se sestri, ona pogleda u bilježnicu i veli da me nema na popisu za bolnicu.... ok... veli da malo pričekam da doktorica dođe pa će onda vidit šta će s menom... prvo sam se stala ispred da čekam i onda mi rekla nek si idem sjest u čekaonu... i tako sam ja čekala i čekala.... do 9h gladna ko vuk... pa sam išla čekat pred vratima i došla do riječi u pola 10.... ona sestra je nestala, uopće ju poslije nisam vidla i očito nikome ama baš nikome nije rekla da ja čekam
onda sestra veli doktorici kaj sam došla i veli da sam kasno došla onda mi puko film i rekla sam da čekam od pola 8 da su me stavili u čekaonu da čekam šta će oni odlučit...
ok... pitali me da li sam još natašte... nažalost jesam... pa nabrzaka, vadit krv za šečer, pit onu odvratno slatku vodu, pišat u čašu i epruvetu tak da sam si sve prste popišala ... i onda brzo dole na uzv...
javim se na šalter i veli mi žena pa sad vam je doktor otišo, odite brzo trčat za njim... i trčim ja do lifta i derem se doktore... i uspjela ja njega dobit natrag ... (bolje da nisam ) ....

čim sam vidla da dr šuti i niš ne govori pretpostavljala sam da nekaj nije ok, molila sam Boga samo da srce nije prestalo kucati da je beba ok... i onda doktor veli morat ćete na ranu amniocintezu... nuhalni nabor je predebeo.... (znala sam što to znači ali sam ga pametna svejedno pitala)..
uglavnom CRL je 5,93cm a nuhalni nabor je 3,3mm... kasnije sam otkrila da je granica 3mm
sva potresena idem natrag gore, sva u suzama predam nalaze i čekam... onda su mi išli mjerit tlak... velim ja nebu dobar jer sam se sad uzrujala... pa sam ukratko rekla divnoj sestri koja me kasnije vodila, ona je rekla da ćemo vidjet šta će doktorica reći kad dođe... tlak 140/90... makar su mi na otpusnom napisali 130/80 ... ali brijem da to studenti koji to pišu nisu nikog pitali i napisali bezveze... neznam... ili su tuđi tlak prepisali pošto stalno šaltaju te papire jer je stalno netko drugi hitniji pa se svi smotaju...

poslije me dr pregledala, po pregledu ok, pitala me kolko godina imam i rekla je samo da ćemo prvo napraviti triple test pa da će se onda odlučivati o amniocintezi... i to je sve... nije me tada baš puno utješilo...
to vam je tamo takva zbrka da ni neznam uopće šta koga da pitam, kad je pogodno vrijeme... ma ljuta sam sama na sebe što šutim, glupača...

nakon zadnjem mjerenja šečera 5 do 1 sam bila slobodna do pola 3 da čekam nalaze i otpusno...
da vam ne pričam da sam u međuvremenu izlazila van plakat, izbezumljena, ne razumijem zašto, stvarno... kolko puta sam ponovila da mi je ovo zadnja šansa i da još jednu trudnoću nemogu podnjet... uff... ma sto misli...

na kraju imam i dijabetes tipa 2... i dali mi djetu... 7.02. sam naručena u bolnicu da će mi napravit profil za šečer 24h, ako nisam uspjela regulirat ga s djetom morat ću na inzulin... i radit će mi taj tripl test...

sad idem uglavnom zvat privatne poliklinike da odem na uzv i da oni vide taj nuhalni i ako ima ikakvih anomalija... nadam se da će me to malo smiriti da će mi netko reći nešto više i normalno bez žurbe pojasniti ko čovjek...
eto.... wish me luck!!

bez obzira na sve moja zlato će doći na svijet, samo nebih htjela da se jadno pati, ionako se već osjećam ko grozna majka i zbog Laure, baš sam u bedu totalno... iz jednog divnog raspoloženja i sreće sam pala na živciranje a šteti i meni i bebi i ljuta sam na sebe ne mogu vam opisat... uff...
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet sij 13, 2011 11:27 am

idem sutra u 17h u polikliniku vili na anomali scan...
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet sij 13, 2011 12:18 pm

malena drži se , šaljem vibrice da bu sve o.k. vibre vibre vibre
A koliki ti je šećer ? ja sam isto u trudnoći dobila taj nesretni šećer, isto sam bila na toj njihovoj dijeti, ležala u bolnici 3 puta po 7 dana radi 24 satne kontrole šećera, i na kraju je sve bilo o.k. ..... da i cijelo vrijeme su mi govorili kako je beba ogromna ( zbog mog šećera) i poslali me na indukciju 7 dana prije termina jer kao nesmijemo čekati termin , beba je jaaako velika ..na kraju se rodio moj mišić 3440 i 50 cm dugačak smjeh stvarno ogromna beba smjeh smjeh
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet sij 13, 2011 1:08 pm

hvala kiss

prvo mi je bio 4.4 pa sam popila slatku tekućinu pa onda je bio 7.8, nakon pola sata 11.8 i nakon sat 10.2 .. s tim da su se zadnja dva mjerenja poklopila nakon uzv, moguće da mi je i stres digo šečer?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitimečet sij 13, 2011 1:21 pm

mallena, drži se. Čećer baš i ne mou dokazasti samo sa jednim OGTT-om treba te nalaze ponoviti par puta da bi to bilo sigurno.
A nuhalni nabor 3,3 mm umjesto 3, samo jedan mali pomak na uzv je razlika od par mm na slici, pitanje je koliko im je uzv točan i koliko je stručna i precizna osoba koja je to radila. Misli pozitivno, sigurna sam da će biti sve ok.

Tu nam je na forumu Tejo - ima malenu Eni (6mj) isto je bio nuhalni 3,5 a na drugom izv normalan i sve je u najboljem redu.

[img][You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krećemo opet?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo opet?    Krećemo opet?  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krećemo opet?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» evo i mene opet....
» i mi bi opet bili s vama!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Priprema za trudnoću :: Neplodnost i dnevnik trudilica-
Forum(o)Bir: