All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
moja lu
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
Netty
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
Branka
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
LuLu
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
boyd
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
Maja
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
Daisy
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
aneris
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
vejanka
IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtblef11IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbcen10IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 IZ OSOBNOG ISKUSTVA...

Go down 
+5
Aleksandra
mišek
mlana
magaly
Netty
9 posters
Autor/icaPoruka
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimened kol 16, 2009 10:31 pm

S obzirom na veću četicu mališana i raznovrsne modele kolica
koje sam koristila dala bi veliku pohvalu BUBU kolicima koja su me uistinu oduševila.
Naravno da je njihova cijena stvarno povoljna stoga se mogu kupiti i dvoja , lakše za održavanje.
Oduševila su me svojom jednostavnošću i svrsihodnom ponudom. Lagana su , imaju malu košaricu ispod sjedala za osnove, zaštitu od sunca, a jako dubok položaj za ležanje ako beba zaspi. Kvaliteta nije vrhunska, osobito plastika na kotačima koja može puknuti ali smo se isto tako jako ugodno iznenadili kad smo prodavačicama u TL objasnili problem i istog trena dva rezervana besplatno dobili za zamjenu.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimeuto kol 25, 2009 8:30 am

ja bih dala pohvalu Jane Carrera kolicima..prelagana kolica..lako upravljiva..

takodjer bih pohvalila quinny zapp..

to dvoje kolica su mi the best bila...
a uistinu sam imala s njih četvero puno modela i proizvodjaca..
[Vrh] Go down
mlana
Pričalica
Pričalica
mlana


Join date : 23.08.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb-Knežija

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimeuto kol 25, 2009 11:12 am

Moj glas ide peg peregu.
Kolikca koje je imala Lana su nezamjenjiva. Odradila su nju,
kasnije i njega i evo sada moju malenu nečakinju.
Kolica su stara 9 godina a potpuno su kao nova.
Niti su se rasklimala, bilo gdje poderala, potrgala.....ma ništa.
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimeuto kol 25, 2009 11:18 am

hahaha kolica.................

imamo ona BUBU kao kišobran kolica ili kak se već zovu i super su...
Lagana, jednom rukom sklapamo i rasklapamo...
stanu u bilo koji auto...

jedino kaj nema košaru ispod...ali šta sad... dobivenom konju se zubi ne broje.... :haha:

a ona prva kolica 2u1 s AS - Pikolo.... super nama jer se L nije dugo vozio u njima...
čim je mogao u kišobran on ova neće ni vidjeti...
tu i tamo hoće kad ih ne vidi dugo, ali inače ne...

tak da da smo uzeli neka turbo skupa žalili bi jer su ova vožena svega ma ni 6 mjeseci pravo....

:haha:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimesri ruj 02, 2009 4:00 pm

iz osobnog iskustva ( neću komentirati samo testirana)

Inglesina Zippy - br 1 - definititvno fantastična kolica, lagana , okretna, sklopiva jednom rukom, bolja još nisam našla nakon toga. Novi modeli imaju i poboljšanu AS sa bazom tako da je sada zaista idealna. - ocjena 5

Foppapedreti duobaby - vlakić kišobran kolica - moja najpametnija investicija - sklapaju se u kišobran, čvrtsa i robusna mogu voziti dva malca do 18kg, zadnje sjedalo ide u ležeći, prednje nema nagibe i to je jedina mana, fantastično su nas služila skroz do 3 rođendana i sad voze druge blizance - ocjena +4

Litlle friend - trokolice - odličan omjer cjene i kvalitete, voze se jednim prstom, mekano tapecirane, = položaj, lako slopive u knjigu, ocjena +4

Bubu kišobran kolica - koristili smo ih jedno ljeto kod bake, za cjenu koštanja sasvim solidna kolica, s 2 položaja, jednostavna, ultralagana - za jedno ljeto sasvim ok. ocjena +3

Bob revolution - trokolica - definitivno najbolja trokolica na našem tržištu. Lagana, voze se malim prstom, offroad, lako sklopiva, komotna i široka djete od 3,5 u njima može spavati. Ocjena -5
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimesri ruj 02, 2009 4:59 pm

peg perego plico 3 naša kolica jako smo bili zadovoljni
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimesub lis 03, 2009 7:33 pm

I moj glas za Inglesinu. lagana, lako upravljiva sa puno opreme koju ne treba nadoplatiti. Baza od AS zakon. Još smo u košari pa sportski dio neću komentirati. Jedina mana je košara jer je iznutra bijela ko snijeg pa se rubovi dosta brzo zaprljaju. Ali može sa skinuti ta navlaka za oprat pa i to prolazi.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimepet sij 22, 2010 11:17 am

Već dugo namjeravam napisati i naše iskustvo, pa nikako, ali evo konačno, možda nekome pomogne.
Dakle, kao i mnogi 1. kolica smo birali u neznanju, inspirirani bojom i sl., nekim totalno krivim parametrima.
Izabrali smo Peg Perego Veneziu (tada još nismo znali da Alex postoji pa da nju pitamo za savjet)
vrlo brzo uvidjeli da je izbor krivi, i to iz više razloga:
1. živimo u mjestu gdje nema pješačkog kolnika, pa je svaki izlazak u šetnju bio borba
2. L je mrzio kolica, tako da je svaka šetnja uglavnom završila u marami i to prije nego što je započela
3. vrlo brzo kotači su se iskrivili
4. bilo je teško voziti ih i u gradu gdje su uvjeti "idealni", jer su kotači stalno vodili neku svoju šetnju.......
I mogla bih tako u nedogled..........
A onda se MM bacio u traženje.
surfao je i surfao, pretraživao vanjske forume sve dok nije našao ono što nam odgovara. Tražili smo kolica za šetnje, trčanje i sve moguće i nemoguće uvjete vožnje.
Moćna trokolica BOB Revolution. (http://www.bobgear.com/)
Jedva smo dočekali da L malo naraste, jer je naš model bio stari gdje se naslon nije dao polegnuti, pa je mogao u njih tek od 6 mjeseci na dalje, u ove nove modele, bebač može od rođenja.
I tako ukratko preporodili smo se........ (dobro, malo smo se namučili dok smo ih dopremili u lijepu našu, ali uspjeli smo nekako preko frenda koji je išao u USA)
MM je mogao trenirati i ujedno se družiti sa L.
Ja sam konačno mogla normalno u šetnju, a da ovaj ne urla............
Što da kažem, i danas nakon skoro 3 godine korištenja ta kolica su savršena, doduše malo su prljava i pohabana, jer gdje su sve bila i što su sve prošla..., ali to je neka druga priča.
Uglavnom, L ih još uvijek obožava i voli se voziti u njima, vidjet ćemo do kada, a vidim da ih ima sve više i više na cesti, što me jako veseli.

eto to je "ukratko" naša priča.



mah, mah
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitimečet sij 28, 2010 3:41 am

Mi imamo dvoje:
PP Pliko P3
mane: losi tockovi; kupola spada sa sportskog dijela kolica; na kosari (0-6mj) se ne moze kupola spustiti jednom rukom sto nekada zna biti zeznuto ako u jednoj ruci drzite bebu i zelite je spustiti; kabanica za sportski dio je na rajsferslus sto se meni licno ne svidja.
prednosti: divan dizajn i boje, materijal odlican; lagana za voznju; sklapanje; ne zauzimaju puno mjesta; korpa prostrana; AS je OK.
Brevi B light
mane: pojas izmedju nogu je na samome rubu sjedista, pa kad se dijete zakopca, sklizne skroz naprijed; kad smo kupili kolica kupola je bila iskrivljena (pa ne znam je li to mana samo nasih ili je to kod svih tako?)
prednosti: laaaaaaaaaaaaagana(4.8kg) svaka čast
[Vrh] Go down
Sponsored content





IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Empty
PostajNaslov: Re: IZ OSOBNOG ISKUSTVA...   IZ OSOBNOG ISKUSTVA... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
IZ OSOBNOG ISKUSTVA...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iskustva sa pulmologom?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: