All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
moja lu
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
Netty
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
Branka
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
LuLu
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
boyd
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
Maja
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
Daisy
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
aneris
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
vejanka
Preporuka socijalni ginekolog Vtblef11Preporuka socijalni ginekolog Vtbcen10Preporuka socijalni ginekolog Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Preporuka socijalni ginekolog

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimečet tra 22, 2010 12:31 pm

Pozdravček drage moje! slabo se javljam ali vrijeme mi ide preprebrzo ...

već neko vrijeme tražim i onda čujem liše preporuke da se prebacim kod nekog socijalnog ginekologa a da mi je bliže, najbliže mi je Zaprešić ali baš nisam čula nikakva dobra iskustva od tamo....
e sad ja bi eventualno da je zapad grada ili eventualno centar jer to mi je blizu poslu...

uglavnom mi bi negdi na ljeto počeli raditi na drugoj bebi pa bi definitivno prije toga ošla negdje drugdje, kod svoje se nebi više vračala jer mi se i na zadnjem pregledu zamjerila i ono... ma koma... a da ne pričam o trudnoći i njenim propustima i kako nigdje mjere bebe nije pisala a moglo se sigurno i prije vidjet da nekaj ne štima... a to se i mene tiče...

ja bi vrlo rado kod privatnika, njih preporuka kolko oćeš ali naravno da love nemam za njega... makar ću morati ako ne nađem ništa pametno socijalno....

znam da će mi trudnoću od početka kontrolirat strogo na sv.duhu, mislim bar se nadam jer se bojim svega ali mislim pozitivno :mig:

hvala svima na preporukama thanks
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:11 pm

dr. Suzana Bokić DZ Prečko , divna žena, ja sam doduše išla samo po uputnice dok sam bila trudna i jedan ultrazvuk sam tamo napravila, ali ogroman broj mladih žena koji njoj dolazi iz svih djelova grada dovoljno govori o njoj, ugl svi ju jaaako hvale svaka čast
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 23, 2010 10:43 am

ona je u petrovoj specijalizirala
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:42 pm

a di dođe dz prečko? thanks
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:47 pm

Pa u prečkom :hihi: ...to ti je novi dom zdravlja bliže Horvačanskoj, neznam kako da ti objasnim , ukucaj u google ulica Prečko 2
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 23, 2010 1:03 pm

našla sam, zna di je... ali kolko vidim tamo je užasna gužva i dugo se čeka... to sam imala i kod zadnje dr... živčanu sestru čekanje satima i na kraju brzinski pregled...

u svakom slučaju hvala na infu... vidjet ću, možda odem ipak kod te u zaprešić... valjda će mi davat sve uputnice za bolnicu...
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:55 pm

je istina gužva je uvijek, ali baš zato što pregled nije brzinski, ženska je fakat temeljita i onda se zna zagužvati Rolling Eyes ...ja sam imala sistem da bi se uvijek naručivala za zadnji termin popodne u 19 ili prvi ujutro u 7 :30 i onda nema čekanja smile:
[Vrh] Go down
malena2008
Pričalica
Pričalica
malena2008


Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Bistra

Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:46 pm

jel mi možeš molim te na pp poslati radno vrijeme ako znaš i broj telefona da pitam jel ima mjesta za tebe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporuka socijalni ginekolog Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka socijalni ginekolog   Preporuka socijalni ginekolog Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preporuka socijalni ginekolog
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» preporuka.. :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Priprema za trudnoću-
Forum(o)Bir: