All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
upisi u vrtice? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
upisi u vrtice? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
upisi u vrtice? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
upisi u vrtice? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
upisi u vrtice? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
upisi u vrtice? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
upisi u vrtice? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
upisi u vrtice? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
upisi u vrtice? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
moja lu
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
Netty
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
Branka
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
LuLu
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
boyd
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
Maja
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
Daisy
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
aneris
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
vejanka
upisi u vrtice? Vtblef11upisi u vrtice? Vtbcen10upisi u vrtice? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 upisi u vrtice?

Go down 
+5
marica
titirlica
magaly
leobaby
moja lu
9 posters
Autor/icaPoruka
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:07 pm

Kad ono pocinju uopisi u vrtice znam da je negdje krajem 4 i pocetkom 5 mjeseca?

I da ja vec zaboravila sto ono treba od papira,

potvrda od ljecnika za klince
potvrda prebivalista
prosjek zadnje tri place
i njihov formular
jesam li sto zaboravila?

Hvala
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:20 pm

nasla evo za Viskovo

Upis djece za pedagošku godinu 2010/2011. u Dječjem vrtiću Viškovo vršit će se od 03.05.2010. do 07.05.2010. svakodnevno od 17.00-19.00 sati u prostorijama Dječjeg vrtića Viškovo.

Upisi djece za Dječji vrtić Klana vršit će se od 03.05.2010. do 07.05.2010. svakodnevno od 13.00-15.00 sati u prostorijama
Dječjeg vrtića Klana.

Dokumentacija potrebna za prijavu:

-potvrda o prebivalištu djeteta,
-potvrda o zaposlenju roditelja,
-domovnica za dijete,
-izvod iz matice rođenih za dijete,
-potvrda o invalidnosti ili samohraniteljstvu.

Obrasce za prijavu roditelji će dobiti u prostorijama Dječjeg vrtića Viškovo i Dječjeg vrtića Klana.

Rezultati upisa objaviti će se 17.05.2010. na oglasnoj ploči vrtića.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:26 pm

evo za djecicu u Zagrebuž

Dječji vrtići Grada Zagreba primat će zahtjeve za upis djece predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i naobrazbe za pedagošku godinu 2008./2009. od 2. do 16. svibnja, rezultati upisa bit će objavljeni na oglasnim pločama dječjih vrtića do 21. svibnja, a roditelj ili skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu upravnom vijeću vrtića do 6. lipnja.
[Vrh] Go down
leobaby
Brbljavica
Brbljavica
leobaby


Join date : 30.10.2009
Age : 42
Lokacija :

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 1:10 am

confused Mi dali zahtjev prije 2 mjeseca i čekamo 6.mj.da je pozovu da je psiholog pregleda pa ćemo vidit kako dalje...
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 10:45 am

a dobro to nis novo tu kod nas ima jedno 5 privatnih vrtica i na listi cekanja smo vec 2 i pol godine
tako da me nis vise ne iznenaduje
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 2:28 pm

moja lu je napisao/la:
evo za djecicu u Zagrebuž

Dječji vrtići Grada Zagreba primat će zahtjeve za upis djece predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i naobrazbe za pedagošku godinu 2008./2009. od 2. do 16. svibnja, rezultati upisa bit će objavljeni na oglasnim pločama dječjih vrtića do 21. svibnja, a roditelj ili skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu upravnom vijeću vrtića do 6. lipnja.

Bogu hvala da više nemoram tu agoniju proživljavat svaka čast
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 3:12 pm

Mi imamo dobro iskustvo s upisima, predali zahtjev i odmah dobili mjesto živo, živo
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 3:39 pm

titirlica je napisao/la:
Mi imamo dobro iskustvo s upisima, predali zahtjev i odmah dobili mjesto živo, živo

sapreporukom tj, vezom il bez icega
jer ako ste bez pomoci svaka cast i ja bi takvo iskustvo :mig:
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 4:07 pm

magaly je napisao/la:
moja lu je napisao/la:
evo za djecicu u Zagrebuž

Dječji vrtići Grada Zagreba primat će zahtjeve za upis djece predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i naobrazbe za pedagošku godinu 2008./2009. od 2. do 16. svibnja, rezultati upisa bit će objavljeni na oglasnim pločama dječjih vrtića do 21. svibnja, a roditelj ili skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu upravnom vijeću vrtića do 6. lipnja.

Bogu hvala da više nemoram tu agoniju proživljavat svaka čast

mi imali sve prioritete pa nas odbili tek nakon žalbe smo upali dum, dum
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 6:03 pm

moja lu je napisao/la:
a dobro to nis novo tu kod nas ima jedno 5 privatnih vrtica i na listi cekanja smo vec 2 i pol godine
tako da me nis vise ne iznenaduje

evo moj mateo će ovo godine 6 godina i još nismo uspjeli upasti u vrtić. nadam se da ćemo ovaj put uspjet
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 9:45 pm

marica je napisao/la:
moja lu je napisao/la:
a dobro to nis novo tu kod nas ima jedno 5 privatnih vrtica i na listi cekanja smo vec 2 i pol godine
tako da me nis vise ne iznenaduje

evo moj mateo će ovo godine 6 godina i još nismo uspjeli upasti u vrtić. nadam se da ćemo ovaj put uspjet

Marice pogledaj dobro kad su upisi,ja sam eliminirala mazu i lopticu ( bez obzira sto bi kod njih mogla upasti ove godine tamo je pri vrhu) pricam ti na kavi zasto
drzim fige za Malik ( cisto sumljam jer je 35 na listi a primaju ih 7) i Viskovo nema listu pa se nadam cudu.
I stavih je na Marinice, Zametu na Vezici, ma bolje ne pitaj.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 9:46 pm

Mora ove godine u vrtic
Ima li koja teta da ima veze u vrticima :hihi: :hihi:
Moram pocet raditi sad je mnogo vremena proslo zeljna sam radnih ljudi
sad su mi svi poceli faliti i oni manje dragi :hihi: :hihi: :hihi:
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 10:13 pm

Misliš da će ti veza pomoći? Kod nas je katastrofa za jaslice ali kasnije nije više toliki problem. Moja frendica koja radi u vrtiću i kojoj i mama radi u vrtiću nije uspijela upisati djete u jaslice pa kud ćeš bolju vezu.
[Vrh] Go down
marica
Brbljavica
Brbljavica
marica


Join date : 21.09.2009

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 11:09 pm

moj mateo je išao u lopticu na moju veliku žalost, kad je imao godinu i osam mjeseci. tad i nikad više. radi posla se neke stvari moraju žrtvovat al nikad djeca. da besplatno možemo u lopticu ne bi išli.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimepet tra 09, 2010 11:57 pm

marice ali Mateo ove godine MORA po zakonu u vrtić, dakle ne smiju vas odbiti
[Vrh] Go down
Dea_22
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.12.2009
Age : 41
Lokacija : Kastav - Opatija

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 12:04 am

Strasno..... pricaju o nekakvoj pronatalitetnoj politici a u vecini gradova ogroman manjak kapaciteta u vrticima. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 12:08 am

Kod nas ove godine nema ljetnog ispisa. Inače smo mogli u 7 i 8 mj ispisati klince i kako su "stari" koristnici automatksi upis u 9 mj, sad je vrtić toliko prebukiran da ako se netko ispiše 10 njih ćeka na to mjesto tako da nema ispisa,a u cijeli vrtić primit će ove godine samo 6 djece u jaslice i predškolce koje zakonski moraju, u drugim grupama nijedno jedino mjesto nije slobodno.
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 2:11 am

Nemam vezu inace bi Lucija vec bila u vrticu.
Koliko znam u nekim ovdje neznam za druge veza dobro pali mislim na Viskovu.Zato i jesmo toliko na listama.
Jer nemoguce da 2 godine se u jednom vrticu nismo pomakli ni za jedno mjesto, naprijed vec prema nazad. Bili smo 15 pred 2 godine a sada smo na 26.

A znam i ovo za ispis. Kad smo se mi ispisivali bilo ih je 20'tak na cekanju a jedna mama mi se zahvaljivala :uf: jer je dobila nase mjesto. Zenu nit znam nit vidjela ikad.

Kada je Lucija navrsila godinu i mjesec dana uspijeli smo je cudom upisat u drzavni na Vezici.
No kako sam vise na kraju bila na bolovanju jer od 3 mjeseca u vrticu je bila 20 dana i to ne u komadu, pao je dogovor sa mojim poslodavcem da ostanem kuci do 3 godine.

Tako da naravno neke stvari su prioritetne a to su dijete njegovo zdravlje itd...
No jednako tako raditi se mora i ona mora u vrtic koliko god se ja kao mama trudim da joj nis ne fali.

Tako da smatram da svako djete nakon navrsene 3 godine mora ic u vrtic minimalno 4 sata.
Zato i je na listama u nekoliko vrtica.
:mig:
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 8:01 am

Aleksandra je napisao/la:
marice ali Mateo ove godine MORA po zakonu u vrtić, dakle ne smiju vas odbiti
ne mora u vrtić ići..

moji stariji dečki su ispisani iz vrtića godinu prije škole a drugi dve godine prije škole i nisu išli..i nikom ništa

ionako su došli pismeni u školu..dakle doma naučili čitati i pisati
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 8:54 am

Meni se isto čini da predškola više nije obavezna. scratch Bila je prije par godina.
A i to nije isto što i vrtić jer se ona održavala 2-3 dana tjedno po par sati, ne kao vrtić.
Inače, djeca koja idu redovno u vrtić imaju u svom programu predviđenu predškolu (brojke, slova...) u godini koja prethodi upisu u školu.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 8:59 am

moji su dečki krenuli jedan 2004 u školu drugi 2005

dakle 2003 ispisani iz vrtića i nikom ništa..

NIJE OBAVEZNO..
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 10:16 am

Moja lu , mi nismo trepali nikakvu vezu, nikakvu preporuku, jednostavno predali zahtjev sa svim papirima ( i ja i mm zaposleni) i dobili obavjest da smo upali :uf: ja sam isto bila šokirana jer sam se pripremila na to da to baš i neide tako lako, ali eto u našem slućaju bez ikakvih intervencija.
Možda je kod vas na moru takva situacija ,a u Zagrebu očito kako gdje Rolling Eyes
Napominjem da smo mi predali zahtjev u vrtić u koji pripadamo po mjestu stanovanja i s obzirom da smo i ja i muž zaposleni ispunili smo njihove uvjete živo, živo
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 11:07 am

Bas mi je drago zbog Vas
ja sam uvijek ispunjavala uvijete sve pa nis
nadam se da ce ove godne bit vise srece :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitimesub tra 10, 2010 11:15 am

za djecu koja do 6 g nisu išla u vrtić obavezna je ili zadnja vrtićka godina ili "mala škola" to je ziher. Magaly vas to nije kačilo jer jeste prije išli u vrtić pa ste zadnju godinu preskočili, to ćemo možda i mi ali za one koji nisu znam da je uvjet. No ako baš nikako nema mjesta u vrtiću onda je mala škola obavezna a kod nas pak nema male škole u Kostreni pa zato vrtić MORA upisati svu djecu koja iduću godinu kreću u 1 razred.
[Vrh] Go down
Sponsored content





upisi u vrtice? Empty
PostajNaslov: Re: upisi u vrtice?   upisi u vrtice? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
upisi u vrtice?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Vrtićka dob (2-5 god.)-
Forum(o)Bir: