All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
moja lu
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
Netty
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
Branka
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
LuLu
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
boyd
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
Maja
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
Daisy
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
aneris
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
vejanka
HRANILICE II - Page 4 Vtblef11HRANILICE II - Page 4 Vtbcen10HRANILICE II - Page 4 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 27 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 27 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 HRANILICE II

Go down 
+22
Nita3
Phar-lap
vejanka
Nenich
ira...
ani
lugo
Daisy
meri
Tara
Blondi
Lavica80
anja97
anaqxy
moja lu
Maja
soo_happy
angelina_2
magaly
kekezvrk
mišek
Aleksandra
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub kol 15, 2009 2:59 pm

First topic message reminder :

6 trenutno najzanimljivijih modela hranilica J

HRANILICE II - Page 4 Hran1



VODIĆ ZA POČETNIKE

Hranilica će vam zatrebati kada započnete s dohranom, što je najčešće u dobi od 6 mjeseci. Dok je beba manja, praktično je da hranilica ima regulaciju nagiba naslona, pa ćete tako bebu koja tek počinje papati na žličicu u hranilici spustiti u poluležeći položaj, dok će veće djete rađe sjediti uspravno. Ako mališan nakon obroka zaspi u hranilici, jednostavno mu spustite naslon u poluležeći položaj.
Koju ćete hranilicu odabrati ovisi o vašim potrebama, ukusu, novcu i stilu života. Ako želite da vam se djete pridruži za obiteljskim stolom , odabrat ćete hranilicu koja se može podešavati po visini i koja nema pladanj ili se pladanj može skinuti. Ako djete jede odvojeno od ostalih ukućana i želite ga zabaviti u hranilici dobro će vam doći veliki pladanj. Radi lakšeg održavanja i praktičnosti, zgodno je da hranilica ima dvostruki pladanj. Gornji na kojem djete jede, po završetku obroka jednostavno odstranite i ostaje čista podloga za igru. Namjeravate li hranilicu koristiti u kuhinji, blagovaoni i dnevnom djelu praktično je da ima kotačiće radi lakšeg seljenja iste. Prema novom sigurnostnom standardu više se ne proizvode hranilice sa kotačićanego samo sa 2 najčešće na zadnjim nogama hranilice. Time je osigurano da se djete nemože naprimjer odgurnuti od stola, prevrnuti dok se penje u hranilicu ili silazi iz nje. Sigurnost je veća ali je praktičnost za seljenje hranilica manja pa je sada više nije uputno seliti sa djetetom u hranilici već dok je hranilica prazna.
Pri izboru valja obratiti pozornost dali je «sigurnostni klin» na sjedalici ili na pladnju. Ako je na sjedalici, on spriječava djete da klizne iz sjedalice ali i smanjuje veličinu samog sjedala i time joj skraćuje vijek korištenja. Kod nekih modela klin se može odstraniti. Ako je klin na pladnju, onda štiti djet od isklizavanja doje pladanj u upotrebi, a kada ga odstranite u potpunosti, nema više ni klina. Hranilice s ovim rješenjem imaju prostranije sjedalo.
S obzirom na to da ćete hranilicu koristiti barem 2-3 godine dobro je izabrati model koji stilom i dekorom paše u vaš ambijent. Podešavanje sjedala najmanje ćete koristiti za bebinu igru a najviše za prilagođavanje visine sjedala visini obiteljskog stola. Vrlo su populatne i drvene trip-trap hranilice zbog svog modernog dizajna i dugotrajnog korištenja no one nisu pogodne za djecu koja samostalno ne sjede. Vrlo iskoristiva varijanta je i hranilica koja se kasnije pretvara u mali stol i stolicu te se na taj način može koristiti barem 5 godina.
Pogledajmo najiteresantnije modele trenutno na našem tržištu.

HRANILICE II - Page 4 Hranilice2




Peg Perego dinner tray – Poznata Peg Perego kvaliteta u ovom modelu plijeni pažnju već gotovo pet godina. Hranilica je čvrsta i stabilna. Kotačići se po novome sigurnosnom standardu isporučuju samo na zadnjim nogama ali je moguće poseno naručiti još dba kotačića po cijeni 18 kn/kom. Hranilica se može podesiti u 7 različitih nivoa a nagib naslona u 4 pozicije. Pladanj je dvostruki i prilično velik. Vezanje je u 5 točaka udobnim širokim remenima. Sigurnostni klin nalazi se na bazi sjedalice ali kada on više nije potreban jednostavno se može sa donje strane odšarafiti i ukoloniti. Cijena ove hranilice varira ovisno o mjestu kupnje od 1126 do 1300kn ali je i opravdana i zasigurno može u svijet fine hrane uvesti više od jednog mališana.
HRANILICE II - Page 4 Pegperegodiner





Jane Emotion -Sklopiva stolica za hranjenje EMOTION, podesiva je po visini u čak 6 položaja, ima podesiv naslon i pladanj u 3 položaja, te se pladanj može maknuti tako da vam može poslužiti kao stolica. U kompletu sa stolicom dolazi košarica zavidne veličine koja je smontirana ispos dijela za sjedenje i odlično služi kao priručno spremište za igračke.
Kada je stolica za hranjenje sklopljena zauzima jako malo prostora, a dimenzije su joj visina 87 cm, te širina samo 37 cm, te je pogodna za putovanja i male prostore. Cijena ove hranilice je 1000kn a za gotovinu se ostvaruje dodatnih 10% popusta. Sada dostupni modeli hranile Emotion dolaze sa samo dva kotačića na zadnjim nogama hranilice


HRANILICE II - Page 4 Janeemotiona





Bubu
Mada prva asocijacija na ime Bubu potiće pomisao na nešto jeftino I nekvalitetno I to se pomalo mjenja pa nam od bubua dolaze zadnjih mjeseci ugodna iznenađenja. Ovaj model hranilice dostojan je protivnik mnogo skupljim varijantama. Naslon sjedala podešava se u čak 5 položaja a spuštanjem naslona podiže se zaštita iznad glavice I skorz spuštena sjedalica tvori “gnjezdo” koje je prikladno za bebu od 2 mjeseca dalje I može se koristiti kući umjesto vipera. Navlaka je udobna I mekana, lako se održava no nemojte je prati u perilici, da nebi s vremenom došlo do pucanja, rađe to obavite spužvicom I toplom vodom. Vezanje je u 5 točaka a remenčići bi mogli biti I malo mekaniji no kopča je solidna I jednostavno se kopča. Tacna se može podesiti u bilo koji položaj I dvostruka je. Gornji pladanj je manji od baznog I ima utore za čašu. Po visini sjedalica se može podesiti na 5 nivoa. Konstrukcija je olidna I stabilna I za cijenu od 670kn ovo je odličan izbor jer nudi sve što svaka prava hranilica treba imati, pristojne kvalitete I odlične cijene. Ovo je još jedini od modela koje možete pronaći sa kotačića sa kočnicama što je onima koji će hranilicu I djete u njoj često seliti veliki plus. Sigurnostni klin nalazi se na bazi sjedalice I može se odstraniti.
HRANILICE II - Page 4 Bubup




Jane Terra -Stolica za hranjenje Terra ( I model Activa – stariji model ali još dostupan) funkcionalno je rješenje Španjolskih dizajnera.
Stolica ima mogučnost podešavanja naslona stolice i pladnja u 3 položaja, te je moguće regulitai visinu cijelokupne stolice za hranjenje u 3 položaja od najniže do najvišlje točke – jer se regulacijom nagiba sjedala pomiće cijela školjka sjedala a ne samo naslon kao kod ostalih hranilica pa se tu malo dobiva i na regulaciji visine. No relano gledano ova hranilica ima tri nagiba položaja ali nema regulaciju po visini u pravom smislu riječi. Stolica posjeduje pojaseve koji omogučavaju vašoj bebi sigurnost. Presvlaka na stolici se uklanja i lagano pere. Najveća prednost ovog seta je da kada vaše djete samo stalno hoda i već postaje pravi mali samostalni čovjek može jesti za svojim valstitim stolom ili se za njim igrati, crtati i graditi. Tako ova stolica postaje trajna investicija od 6 mj do 6 godina.
Razlike između modela Terra i Activa skoro da i nema. Funkcionalno su jednake, razlika je samo u dizajnu nogu od stola. Terra ima jednu dodatnu prečku na stoliću koja kada je hranilica postavljena «na kat» kao hranilica može odlično poslužiti da se djete samostalno popne u nju. Kod Active nema te prečke pa je samostalno penjanje u hranilicu nemoguće. Hranilica ima dvostruki pladanj koji se jednostavno podešava u tri položaja. Sigurnostnog klina nema pa je vezanje u ovoj sjedalici obavezno. Jane Terra može se kupiti po cijeni 1299,99kn a model Activa po cijeni 1239,51kn, uz popust 10% za gotovinu.
Ova se hranilica nemože sklopiti i skloniti lako ako vam smeta. Zauzet će vam u kuhinji prostor 51x67 cm.

HRANILICE II - Page 4 Janeterra

https://2img.net/r/ihimizer/img30/1194/janeterra.jpg[/img][/URL]




Stokke Tripp trapp – drvena hranilica klasičnih i jednostavnih linija spada u gategoriju «volim ili mrzim» detalja. Naime ona je sve samo ne klasična hranilica ali nudi mnoštvo mogućnosti i možda prednosti. Visina sjedala, visina naslona za nogice regulira se na desetak vidsina, vrlo je praktična za samostalno hranjenje za stolom i prati djete od dobi kada počinje sjediti pa do kraja školovanja jer se postupno pretvara u stolicu s naslonom. Svojim klasičnim stilom paše u svaki dom a kvaliteta izrade poznate Stokke marke je neupitna. Najveća mana ove hranilice je što nije za malu djecu. Djete mora moći samostalno sjediti da bi moglo koristiti samostalno ovu hranilicu. Osnovna cijena modela u boji drveta je 1269,00 kn a trend boje koštat će vas 1419kn, no to je samo osnova. Prečka za hranilicu i naslon košta ju dodatnih 323,00 kn, sigurnostni pojas 233,00kn a umetak ( jastučić za hranilicu) ovisno o dezenu košta od 233 do 293 kn. Time je ovo vjerojatno najskuplja hranilica na tržištu no uz upotrebu od recimo 18 godina ta cijena se može zanemariti.
HRANILICE II - Page 4 Tripptrappturqblazina




Brevi slex
Modernija izvedba trip-trap hranilice rekli bi mnogi. Kombinacija plastike i aluminija, odlične i kvalitetne izvedbe prati rast vašeg djeteta od 6 mj do odlaska od kuće, a onda i dalje ostaje vama.
U kompletu dobivate sve djelove za transformaciju sjedalice iz sjedala za bebu 6mj-24 mj, zatim se pretvara u sjedalo sa naslonom podesivo po visinu za djete uzrasta 2 do 5 godina a nakon toga postaje prava stolica za učenje kojoj možete regulirati visinu i koja je praktički vječna. Paleta boja je vesela i mladenačka i ovaj model hranilce isplati se kupiti za svako djet posebno jer je zaista multifunkcionalan i trajan proizvod pa nemojte računati na to da će ga starije djete htjeti prepustiti mlađem. Hranilica je dostupna u boljim dućanima dječje opreme ili direktno od uvoznika Istra d.o.o. po cijeni 899kn .

HRANILICE II - Page 4 Brevislex
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepet vel 04, 2011 12:25 am

ovo si gledala
http://media-commerce.com.hr/abchranilica.html

solidne su još :
http://media-commerce.com.hr/berbc1636.html

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-50600401.aspx

ova često bude na akciji po 50 tak E
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=212793


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=156226

ova hranilica kod nas košta 1100 kn
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/brevi-stol-jupiter/2808011250280007

ovo je solidna hranilica, odlična cijena
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/ap-otroSki-jedilni-stol-max-oranZen/549033830032054903

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/b-&-b-jedilni-stol-max-pikapolonica/558563830032055856
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub vel 05, 2011 12:07 am

Šta ABC high tover ima duplu tacnu? Na slici mi se čini kao da nema ali nekad ni slika nije realna.
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub vel 05, 2011 2:24 pm

ova bubu hranilica isto kakti ima dvije tacne, a ja uopće ne znam skinuti ovu prvu
[Vrh] Go down
Nita3
Početnik
Početnik
Nita3


Join date : 13.05.2010
Age : 38
Lokacija : Sisak

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub vel 05, 2011 2:26 pm

Tara je napisao/la:
Šta ABC high tover ima duplu tacnu? Na slici mi se čini kao da nema ali nekad ni slika nije realna.
Pa piše da da, negdje sam pročitala, ne znam gdje... scratch
Joj luda sam ko pegla sad...... samo o hranilicama razmišljam! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub vel 05, 2011 2:54 pm

obe imaju duplu tacnu
Ira - gornja se skida na klik, imaš bočno preklop - vidiš po 2 sloja i malo nadigneš rukom kraj i ide
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub vel 05, 2011 3:28 pm

slomila nokat, al ju nisam odvojila Rolling Eyes
[Vrh] Go down
tina25
Pričalica
Pričalica
tina25


Join date : 26.04.2010
Age : 39
Lokacija : Dignano

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 12:26 am

mi imamo od Peg Perega Tatamia...moram priznati da je super, sad kako je Frane još mali podešena je za ljuljačku a kad bude veći čemo je podesiti u hranilicu... u nju mogu klinci od 0do 36mj.tj. do 20kg...ima duplu tacnu.... jako zadovoljni,,,, jes
[Vrh] Go down
Nita3
Početnik
Početnik
Nita3


Join date : 13.05.2010
Age : 38
Lokacija : Sisak

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 10:29 pm

Alex, upravo sam bila u KTC-u, išla pogledati bubu hranilicu i nije je bilo, pa sam vidjela neku Apolo za 690 kn....
Mene je malo sram, jer nisam čula za nju a žena koja radi tamo je počela nabrajati kako je to najpoznatija dječja oprema.... ups Još nas je uvjeravala za MAM dudice da je to nešto naaaaaaajnovije i da tog nema nigdje u Sk osim kod njih... što nije istina, ja za MAM znam već godinama... Rolling Eyes Uglavnom, hoću reći kako po toj njezinoj spiki vidim da baš ne zna što priča pa me zanima što ti znaš o tim hranilicama!
Jako su mi lijepe i najniži položaj je niži nego kod Bubu hranilice!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 10:45 pm

ako misliš na ovu
http://adax.hr/hranilice/cijena/stolica_apollo/

njih drži adax inače. Nema nijedan kotačić i po meni ABC-ova je klasu bolja

pogledaj još u Tinitiliniću Fun4mum - tropical rain 699kn isto je odlična
[Vrh] Go down
Nita3
Početnik
Početnik
Nita3


Join date : 13.05.2010
Age : 38
Lokacija : Sisak

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 10:52 pm

Aleksandra je napisao/la:
ako misliš na ovu
http://adax.hr/hranilice/cijena/stolica_apollo/

njih drži adax inače. Nema nijedan kotačić i po meni ABC-ova je klasu bolja

pogledaj još u Tinitiliniću Fun4mum - tropical rain 699kn isto je odlična
Nije ta.... ova ima kotačiće, ima dupli pladanj i sjedište joj je onak s točkama šarenim, ima i pojas u 5 točaka... tamo je bila bijelo-roza i plav-roza...
Ma žena nema pojma šta priča... skužila sam odmah....
[Vrh] Go down
Nita3
Početnik
Početnik
Nita3


Join date : 13.05.2010
Age : 38
Lokacija : Sisak

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 10:54 pm

E da, snimam tu iz tintilinića pa sam mislila kad bude sajam....
[Vrh] Go down
angelina_2
Pričalica
Pričalica
angelina_2


Join date : 21.08.2009

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub svi 28, 2011 6:09 pm

help!!

gore imam hranilicu al posto s godinu dana Petra ide dolje na cuvanje a sveki nije osoba koja bi stavila hranilicu da je stalno na vidjelu, a ja ne zelim da mi ju nauci da se hrani na rukama i leteci po sobi kak je Luku trebam alternativu...

kaj sa prijenosnim sjedalicama? koliko je to sigurno, udobno, trajno??

http://www.myqtbaby.com/i/Booster/product2-pink.gif

[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub svi 28, 2011 6:30 pm

angelina_2 je napisao/la:
kaj sa prijenosnim sjedalicama? koliko je to sigurno, udobno, trajno??

Nama je bila super! Iz quelle-a, 150kn (više toga nema). I udobna i laka za prenošenje i sigurna i trajna (otišla dalje na uporabu)

HRANILICE II - Page 4 468_5_1
HRANILICE II - Page 4 468_3_2
HRANILICE II - Page 4 468_4_2
[Vrh] Go down
angelina_2
Pričalica
Pričalica
angelina_2


Join date : 21.08.2009

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimesub svi 28, 2011 8:45 pm

e super!! hvala ti...ima ih na ebayu cijelo cudo smile
[Vrh] Go down
eminea
Pričalica
Pričalica
eminea


Join date : 10.02.2011
Age : 34
Lokacija : Slovenija

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimepon lis 17, 2011 11:04 pm

i ovo je jedno od pitanja koja me muce jer kroz mjesec dana ju moramo kupit...zive veze nemam sta da kupim..vidjela sam nesto u BC neke od po 60€ ali posto se ne kuzim u to mogu biti i po 600
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:10 am

u BC-u ti svako malo budu Lemjeve na akciji po čak 40tak E - sasvim su solidne i imaju sve što treba i dupli pladanj i visine i položaje - slobodno kupi.
Ako hoćeš neku više fensi tu su PP , Brevi, FP
no iskreno ja bi sada da biram uzela Lemi na akciji za 40E i onda poslije sa cca 2 g Hauck drvenu ( tipa stokke) na akciji za 50E i za 90 E- povrat naravno mig imala 2 praktične hranilice i rješenje 6mj do 6 g koje možeš prodati za istu lovu koju si dala bez problema kad ti ne trebaju više. HRANILICE II - Page 4 744416
[Vrh] Go down
eminea
Pričalica
Pričalica
eminea


Join date : 10.02.2011
Age : 34
Lokacija : Slovenija

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:08 pm

super budem pratila u BC onda i kupim tu
hvala smile
[Vrh] Go down
zg_danijela
Početnik
Početnik



Join date : 19.05.2011

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimened sij 22, 2012 2:03 am

draga Alex.... jeli dobra ova hranilica?
ljepša mi je od lemi, a trenutno je vrlo dobra cijena...

pikapolonica - max
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimened sij 22, 2012 10:41 am

Jednako solidna kao i lemi, Bertone i slično.. slobodno uzmi. Ako ti je slučajno problem za preko u Konzumu su na akciji Bertone po 500 i nešto ali ova je povoljnija a ljepša.
[Vrh] Go down
zg_danijela
Početnik
Početnik



Join date : 19.05.2011

HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitimeuto sij 24, 2012 8:01 pm

hvala ti puno kiss
nije mi problem, pa ćemo se zaletit jedan dan
[Vrh] Go down
Sponsored content





HRANILICE II - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HRANILICE II   HRANILICE II - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HRANILICE II
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Hranilice-
Forum(o)Bir: