All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
moja lu
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
Netty
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
Branka
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
LuLu
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
boyd
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
Maja
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
Daisy
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
aneris
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
vejanka
Kišobran kolica - Page 10 Vtblef11Kišobran kolica - Page 10 Vtbcen10Kišobran kolica - Page 10 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 14 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 14 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Kišobran kolica

Go down 
+26
Zgodni znakić
Mali žabac
tanjadj
Rora
larazg
bubamara
mp
titirlica
veronika_27
pcelica
moja lu
lugo
kekezvrk
boyd
sarab
Tara
Blondi
lavinia
aneris
ira...
Daisy
magaly
anka
MMI
Aleksandra
tamaraM
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
tamaraM
Početnik
Početnik



Join date : 22.11.2009
Age : 44
Lokacija : zg

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened stu 22, 2009 9:47 am

First topic message reminder :

Razmišljam o kupovini kišobran kolica.Kupila bih dobra,komforna kolica za duge šetnje a neznam koja.S obzirom da je maleni još mali(6mj) bitno mi je da se daju spustiti.Cijena nije bitna.
Dvoumim se između Inglesina Zippy,PP Pliko ili Houch.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 8:32 am

pa kupi zapp za dvogodišnjeg sina..
smile 1000 kunića je...a vrijedi svake kune
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 10:15 am

magaly je napisao/la:
pa kupi zapp za dvogodišnjeg sina..
smile 1000 kunića je...a vrijedi svake kune

Teta u beba centru mi je rekla da su dosta nestabilna, kao ako staviš vrećice na ručku se mogu prevrnut?? :uf:

Koja ja rezlika cijene i kvalitete quinny zapp-a i brevi ginger??
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 10:20 am

Brevi ginger (TL) = Pikolo= Beb welth = bubu - to su sve praktiki indentične trokolice samo razlike u dezenima i natpisima i prednjoj prečki ponekad. cjena od 700 do 1200kn
Kišobran kolica - Page 10 Breviginger69kg
Kišobran kolica - Page 10 Moon110160
ili Zapp no on je "markiran" ali za razliku od gore navedenih nema položaje i to mu je najveća mana.
Kišobran kolica - Page 10 Zapp166124

Ja bi izabrala nešto od gornja 4 modela ILI kupi malcu bagy pod što bi ti bilo puno praktičnije kad si sama. 163E
Kišobran kolica - Page 10 Bugypod163esonek


muru sa dvoje djece zaboravi, to je tenk i prisjest će ti jako brzo.
imap još par šminkerskih trokolica
Romer Mars 187E
Kišobran kolica - Page 10 Romermars187e

Mutsy spider 239E
Kišobran kolica - Page 10 Spidermutsy239e
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 10:22 am

a kad dolazi beba?
da možda ipak malo pričekaš, jer tko zna do tada dali će se veći htjeti voziti u kolicima.
doduše, ako je ko ovaj moj da i sad sa 3 god kusur još uvijek zaćori u kolicima, bit će veselo.
a uvijek imaš i one opcije sa dodacima koji se mogu staviti na kolica.
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 10:34 am

Hvala cure!!

Mislim da će past odluka na brevi ginger! Izgledaju mi stabilnija nego zapp, šire su postavljeni kotači a i jeftinija su smile
Aleks, zanš li da li u Riječkom TL-u ima ovih crvenih i daju li popust na gotovinu??

Sin ima točno 2 godine i 3 tjedna, i obožavao se voziti u kolicima sve dok nije prohodao, onda je imao faze kad bi mama stala popričat s nekim on hoće odmah van, ili kad vidi da smo negdje sjeli ili blizu igrališta oće van...do jeseni kad se dogodilo to da bi izdržao 20m u kolicima i to je to....
Onda smo na 2--3 mjeseca spremili kolica i u šetnju išli s onim trokolicama šta mama upravlja dugačkom ručkom (nadam se da znate o čemu pričam ) i sad zadnja 2-3 mjeseca opet hoće kolica...
Beba nam stiže za 8 dana, 3.4 je termin o da
Mislila sam mu kupit sad da zna da su to sad njegova kolica a ne kad dođe beba ajde marš iz kolica sad su bebina dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:02 am

i toweru u TL imaju jedna Brevi, mislim baš crvena bar su bila prošli tjedan. Nemam popusta za gotovinu.
Zovi telefonom pa ako nađeš rezerviraj, da ne obilaziš na blef

ili
http://www.istra-webshop.com/DJECJA-OPREMA/Kolica/Djecja-kolica-Ginger-Brevi_pr101412ct5945.html
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:22 am

veronika_27 je napisao/la:
magaly je napisao/la:
pa kupi zapp za dvogodišnjeg sina..
smile 1000 kunića je...a vrijedi svake kune

Teta u beba centru mi je rekla da su dosta nestabilna, kao ako staviš vrećice na ručku se mogu prevrnut?? :uf:

Koja ja rezlika cijene i kvalitete quinny zapp-a i brevi ginger??

Ja ga imam..istina je nesmije se pretrpati ali sam ja to riješila shoping kosarom

tako da više nisu nestabilna..meni su predobra..
ne bi ih za ni jedna druga mijenjala..
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:23 am

Šta su i u TL 999kn?

Kao da sam negdje pročitala da su oko 800 kn.

Reci mi molim te svoje mišljenje brevi ginger/quiny zapp? Omjer kvalitete i cijene??

Hvala puno na info :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:47 am

ja nebi nikad uzela Zapp ali to je moje mišljenje, prvenstveno zbog nagiba naslona.
Kvalitetna dovoljno su i jedna i druga i izdurat će 2,3 bebe bez problema, zapp i je za starije od 2 g koji više ne spavaju u kolicima ali moji su znali zaspati i kasnije ako su umorni ako je to šetnja navečer na moru... ja bi s nagibom da biram sebi i to bi uzela pikolo - zato jer jedina od svih imaju čvrsti naslon leđa a ne mekani što je zdravije.

Inače na svaka od tih light kolica ako okačiš težu vrećicu a kolica su prazna prevrnut će se. S djetetom nutra neće se prevrnuti nijedna.

Ja bi u tvojoj situaciji uzela bagy pod, malac može sjesti i voziti se ili trčkati okolo, kad mi ne treba sklapa se i ne zauzima mjesta, a kad mi treba tu je. Za njeja postoji isto i krović i navlaka za kišu i svašta od dodatne opreme.
Ako imaš nekoga da nejčešće šeta s tobom onda 2 kolica ali ako nemaš i većinom ćeš ipak biti solo s njima onda razmisli još jednom kako ćeš npr preko ceste ili u šoping ili na duž
u turu s dvoje djece i 1 kolicime jer dvoja ne možeš gurati sama a stariji će se umoriti pa će kenjkati pa bi se vozio pa ćeš bebu uzeti u klokanicu ili maramu a njega u kolica pa će ti riknnuti kičma, pa će beba spavati u kolicima a on trči ko muha bez glave di je opasno .. ovako ga staiš u njegovu sjedalicu i idemo mig

ILI
kupiš ovakva kolica ako si sama
Kišobran kolica - Page 10 Marcoskytandembuggy149f
zadnje sjedalo ide u = za bebu a prednje za frajera, sklapaju se u kišobran kolica i koštaju cca 1500kn pa kombiniraš

to su samo ideje a ti morađ odabrati šta je tebi najpraktičnije, ja bi sve te faze prošla i promjenia 5 x ali to sam ja


:mig:
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:56 am

Hvala Aleks ali neću 4 kotača oću drukčija od PP o da

A i ne pada mi napamet ić sama s njima u šetnju, par dok A. malo ne poraste.
MM i ja volimo šetat, tako da svakome jedna kolica, a dok on bude na poslu ću s prijateljicama, tako da neću ić s oboje sama.

Pikolo, jesu to ova: http://www.buba-mara.eu/img/1525/370/kolica-pikolo.jpg, i koliko su u TL?

A Ginger su 700-800 u TL-u, šta ne?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 11:59 am

ne ta pikolo, izgledaju ti indentično kao ova gore moon, samo drugi natpis, ima ih u beba exclusivu, A u TL Ginger je mislim isto 799kn
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 1:21 pm

Eh meni Pave ne spava vani..
iako je par puta zaspao nakratko ali mu to nije smetalo..

meni je zapp ZAKON (ima dodatnih stvari kupit za njega i rezervnih dijelova ) budući da su to kolica koja se jednim prstom mogu voziti za razliku od drugih koja nisu tako mobilna i moraš koristiti obje ruke ..!!!! To znam jer sam mnoga probala ..

jedino se quinny zapp (a i buzz) moze upravljati jednim prstom..meni su super..i malena su da manja nemogu biti..

kišna navlaka je mrak..puno smo puta išli po kiši s njima...ja s kišobranom u jednoj ruci i zapp vozila s drugom..
to se s drugim kolicima nemoze..
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 12:02 am

pa buzz nije uopće nestabilan, dapaće
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 8:21 am

ira... je napisao/la:
pa buzz nije uopće nestabilan, dapaće

pa nije nitko pisao za buzz da je nestabilan nego su veroniki rekli u dučanu da se zapp prevrce..pa prevrce se kad natrapaš par kg stvari na ručke..
ali kad je shoping kosara dole to se ne dogadja
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 10:14 pm

veronika_27 je napisao/la:
Pozz svima!!

Imam kolica PP Pliko 3 u 1 model 2008. I zadovoljna sam njima ali uskoro dolazi beba i dvogodišnjem sinu moram kupiti druga kolica a ne znam koja.

Ona po 200-300 kn su mi oprostite na izrazu ružna, tako jadno izgledaju da ne bi njih :p
Danas sam bila u Media shopu i gledala Meclaren isti vrag samo su skuplja, a isto jadno izgledaju, one tanke šipkice ....

I onda su mi za oko zapela MC Mura, prekrasna, ali 3000kn dat za druga kolica mi je too much i čitala sam da su jako teška ali su mi prekrasna, šminkerska o da

Quini Buzz su mi također lijepa ali sam čula da nisu baš stabilna.

Sviđa mi se i brevi ginger ali u beba shopu nemaju i teta mi rekla kako ona kao nisu nešto...

A ne da mi se kupit opet PP ista kao šta imam, baš bi htjela neku lijepu trokolicu o da

Savjet o da
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 12:51 am

veronika_27 je napisao/la:


Teta u beba centru mi je rekla da su dosta nestabilna, kao ako staviš vrećice na ručku se mogu prevrnut?? :uf:

Ja sam samo rekla ono što sam i čula a danas sam i probala malca vozit u njima jer ih je prijateljica nedavno kupila...

Pa ono, ne možeš se ni malo oslonit na ručke (dok se na PP mogu svom težinom), i dosta treba pazit pri baratanju jer se stvarno lako prevrnu....

Jedino što su lagana i lako sklopiva, ne zauzimaju puno mjesta.

Ovih dana ću do TL da vidim taj brevi ginger, izgledaju mi malo stabilnija pošto su prednji kotači ipak malo razmaknutiji....

Znam da nije trokolica nije ono što i kolica na 4 kotača, tu stabilnost neću nać, jednostavno se trebam priviknut na to jer sada želim trokolicu smile
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 12:55 am

Quiny Buzz su jako lijepa i jako nepraktična kolica, stabilna jesu ali im je prednji kotač u banani, stalno zapinje, nakon nekog vremena počne ružiti kao traktor i dosta teško se upravlja s njima. Sjedalo je jako udobno ali samo ako djete sjedi , položaj za spavanje je katastrofa ...totalno neprirodan jer su bebi noge u zraku, moj mali nije mogao 20 min ospavati u nijma dok je recimo u quiny spedy spavao po 2 sata smile:
Sori nisam pregledavala sve postove pa mi nije jasno jel tražiš kišobran kolica ili normalnu trokolicu?

Mi imamo i zapp i mogu reći da sam zadovoljna s njima , jedino je ipak mana taj naslon koji se nemože spustiti za spavanje Rolling Eyes
Eto ak te još nešto zanima pitaj..quini mi je bila bolest pa ih imam sve pssst
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:54 am

zanimljivo, moj Vito je počeo u polusjedeči iči i spava u njima bez problema, prezadovoljan je...
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:24 am

ira... je napisao/la:
zanimljivo, moj Vito je počeo u polusjedeči iči i spava u njima bez problema, prezadovoljan je...

u Zappu spava u polusjedečem položaju??? confused
Pa zap ima jedan ,jedini položaj i to sjedeči
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:36 am

ira nema zap mig a polusjedeć ili sjedeći položaj nije isto, zato i samo jedan zub polusjedećeg položaja je vellika razlika za udobnost

a za buzz se slažem - ali drago mi je čuti da to netko potvrdi jer kad ja to kažem ljudi ne vjeruju na prvu. NIJEDNO sjedalo koje se naginje kao cijela stolica a neda se izravnati nije za djecu pun opogodak ma koliko tapecirano bilo. prirodan položaj za spavanje je na relativno ravnom a ne s nogama u zraku.
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:46 am

Aleksandra je napisao/la:
ira nema zap mig a polusjedeć ili sjedeći položaj nije isto, zato i samo jedan zub polusjedećeg položaja je vellika razlika za udobnost

a za buzz se slažem - ali drago mi je čuti da to netko potvrdi jer kad ja to kažem ljudi ne vjeruju na prvu. NIJEDNO sjedalo koje se naginje kao cijela stolica a neda se izravnati nije za djecu pun opogodak ma koliko tapecirano bilo. prirodan položaj za spavanje je na relativno ravnom a ne s nogama u zraku.

buzz nije za malene koji puno spavaju..uistinu je neprirodan polozaj..
moj maleni je imao blizu godine dana kad je bio u buzz-u srećom nije puno spavao..

lijepa su na oko ta kolica..ali totalno nepraktična i radi svoje veličine..
široka su i ne mozes s njima u autobus i u dučan dum, dum
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:46 am

Ma ja sam se totalno s njima razočarala, osim što su kao fensi, ništa drugu mi nije bilo dobro na njima, zaboravila sam da je i otići na tržnicu s njima nemoguća misija dok mi je u spedy košaru fino stalo.
E da buzz su i nepraktična za sklapanje jer se sjedalo mora skinuti , pa posebno konstrukciju spremaš ,pa posebno sjedalo ...ma užas

Spedy su mi bila odlična , nemam niti jednu zamjerku osim ajde da su malo glomazna ( ali ja takva volim), mi imamo veliki auto pa nam bez problema stanu , a u bakin punto već moramo skinuti jedan kotač ako mislimo da stanu mig No
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:47 am

eh ovo je istina za sklapanje..

moraš imati ogroooman auto za njih...
a nepraktična totalnooo za sklapanje..
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:55 am

postoje i praktičnije trokolice a jednako velike i još bolje mig
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:58 am

Aleksandra je napisao/la:
postoje i praktičnije trokolice a jednako velike i još bolje mig

meni je osobno izgledom buzz najljepši..puno mi je ljepši od onog Bob revolution..
ali mi je i jane trokolica lijepa a vjerujem praktičnija od buzz-a Kišobran kolica - Page 10 744416
ajajajaj koji sam ja freak za kolica...
sve me jeza lovi što više neću moći isprobavati :sad:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kišobran kolica - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Kišobran kolica   Kišobran kolica - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kišobran kolica
[Vrh] 
Stranica 10 / 17.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Kišobran kolica- trokolica
» Neonato kolica
» Graco-Evo kolica...
» concord kolica
» graco kolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: