All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 13 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 13 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS

Go down 
+35
LuLu
deedee
maya
valac
Poljakinja
nileda
Branka
alekvin
Phar-lap
meštrovica
Zgodni znakić
Reni
Dea_22
astra42
osma putnica
Nenich
boyd
Tina-Tina
ira...
nice
Tara
meri
lavinia
Maria
magaly
Blondi
tinny
anka
*Nina*
lilith
anaqxy
kekezvrk
vanja
mišek
Aleksandra
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:50 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano uz autosjedalice

Ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model Autosjedalice onda ga molim postavite u podforumu autosjedalice sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 09, 2012 10:49 am

Ima kod nas ali je paprena, ako možeš uzmi preko isplati se.. kad je na akciji pa još povrat dođe osjetno manje.
Kod nas košta 2000kn ili 2350kn sa isofixom
[You must be registered and logged in to see this link.]


u BC u ti je 210 i 260E a sad ti je na akciji sa isofixom za 199E
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 09, 2012 11:19 am

vidim da si mi stavila linkove za 9-36, mi budemo uzeli 15-36, ali vidim da je situacija ista kaj se tiče cjene-tam je jeftinije... srećom imamo još vremena bar za ove za naš auto-ili dok Erik dođe do 18 kg ili dok Emily počne protestirat u jajetu, pa budem pratila za akcije....

Hvala!
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 09, 2012 1:44 pm

sa 16,7 kg ja bi ga stavila u 9-36 zato sam to stavila a kasnije onda ti ostaje ta cybex 9-36 za malu (recarica postaje rezerva) a njemu kupiš novu cybex 15-36.. time imaš max dobru kombinaciju a u konačnici 2 iste as u istom autu
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 09, 2012 1:47 pm

a 9-36 u rezervnom autu znače da uvijek mogu prevesti bilo koje dijete a ne samo mlađe ili samo starije.. jer za starijeg za silu može proći i samo buster ako se oboje istovremeno nađu u tom autu a ako je samo 1 imaš idealnu AS u cybexici npr jer je razlika samo u jastuku koji se po potrebi stavi ili makne
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 09, 2012 6:45 pm

Da to zvuči super, ali mi je to jako skupa varijanta ( a ja trenutno nezaposlena), zato bi velim uzela njemu cybexicu, a za auto od dede i bake onda 9-36 ovu nania koju si predložila...
s tim da imamo još vremena, pa budu oni natukli još bar kilu dok ih preselimo u te...
jer te dvije skupa me dođu otprilike ko cybexica 9-36...

i da, htela sam pitati kak to ide za povrat? moj muž tvrdi da ak ju prijavimo da ne da budemo dobili povrat nego budemo još tu morali platiti porez/carinu ili kaj već jer je to više od 1000kn?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 09, 2012 10:09 pm

točno, ali zato ju nećete prijaviti mig
ovjerit ćete papire za povrat nba slo strani a na našoj ćete eventualno pokazati neki račun od špeže ili ni to i nemate ništa za prijaviti, AS je u autu montiranan kao i 364 dana na godinu inače i to je to.. ne iskrcavaš as ako ideš bez djece na put
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimened tra 15, 2012 12:50 pm

Valja li išta Brevi Grand Prix T2 0-18kg? Naslijedit ću je od sestrične pa sam je mislila za auto od bake i dede. Malac ima 7mj i 10kg.
Da li da je za početak montiram obrnuto od smjera vožnje ili odmah u smjeru?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 16, 2012 12:41 pm

ako ti sam ustaje na svoje noge i korača onda može us mjeru vožnje ako ne onda ne.
To je solidna AS, ali nema crvenu kopču što znači da ju ne možeš baš jako dobro fiksirati remenom, ali tu crvenu kopču možeš kupiti u dućanima s autodjelovima ili ako netko ima od koje stare AS ili možda od AS koja je montirana uvijek na istoj strani da ti skine onu s druge strane ( obično su sa svake strane jedna ili na uzici samo jedna).. uglavnom, AS je solidna ako se dobro montira, Za montirati je suprotno od smjera vožnje treba poveći auto i dugi remen pa to ne može u svaki.

I koliko je AS stara? Od dana kad su je kupiuli dodaj bar 6 mj i ako prelazi 5 g nemoj korisititi.
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepon tra 16, 2012 8:40 pm

Aleksandra je napisao/la:
ako ti sam ustaje na svoje noge i korača onda može us mjeru vožnje ako ne onda ne.
To je solidna AS, ali nema crvenu kopču što znači da ju ne možeš baš jako dobro fiksirati remenom, ali tu crvenu kopču možeš kupiti u dućanima s autodjelovima ili ako netko ima od koje stare AS ili možda od AS koja je montirana uvijek na istoj strani da ti skine onu s druge strane ( obično su sa svake strane jedna ili na uzici samo jedna).. uglavnom, AS je solidna ako se dobro montira, Za montirati je suprotno od smjera vožnje treba poveći auto i dugi remen pa to ne može u svaki.

I koliko je AS stara? Od dana kad su je kupiuli dodaj bar 6 mj i ako prelazi 5 g nemoj korisititi.

Hvala puno! Može li umjesto crvene kopče poslužiti H kopča?
Ako ne, imaš li možda link na ebay za crvenu kopču?

AS je stara tri godine.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimeuto tra 17, 2012 9:41 am

može poslužiti i H kopča [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
lavinia
Početnik
Početnik
lavinia


Join date : 08.02.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimeuto tra 17, 2012 12:28 pm

Aleksandra je napisao/la:
može poslužiti i H kopča [You must be registered and logged in to see this link.]

Ok, super, hvala puno! H kopču imam od neke stare AS.
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimened svi 06, 2012 10:37 am

opet ja, pratim za akcije za cybexicu i našla sad ovu za 110 eura, jel ta ok ili ima neka velika razlika između tog modela i onog koji si mi ti preporučila?
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimened svi 06, 2012 10:45 am

Razlika je velika, ovo je model od pred 5 godina, još se proizvodi i na akciji taj bude 70E .. onaj drugi osjetno više čuva bočno, ovjde ramena ostanu nezaštićena. Ako kupuješ ovo ne vrijedi više od tih 70 , 110 nikako za 100 imaš na akciji solution x
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimened svi 06, 2012 11:27 am

ok, tnx!, onda čekamo dalje akciju za tu drugu...
[Vrh] Go down
maya
Početnik
Početnik
maya


Join date : 06.08.2010
Age : 41
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimesri svi 09, 2012 8:38 pm

Aleks kakva je sjedalica Concord Transformer Click...ima ih za kupiti u Adaxu smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimesri svi 09, 2012 10:43 pm

Spada u top3 u kategoriji 15-36
[Vrh] Go down
maya
Početnik
Početnik
maya


Join date : 06.08.2010
Age : 41
Lokacija : Vukovar

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimesri svi 09, 2012 11:34 pm

koliko sam čitala po netu i gledala testove i mislila sam da je tako...samo sam htjela da mi i ti potvrdiš, ipak se ti kužiš dobro u te stvari.....inače, moje djete jje oduševljeno autosjedalicom, a i ja konačno skinula brigu oko kupnje nove autosjedalice...
Hvala!
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb,Klaka

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimečet svi 10, 2012 9:39 pm

Alex, puno cura pita za ovu AS iz konzuma.
[You must be registered and logged in to see this link.]
I moja kuma se interesira. Jer joj je to o.k. cijena. Ili da kupi polovnu za te novce?
Prerasla je As grupe 0+
Malena joj ima 16kg, 2.5g
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet svi 11, 2012 12:39 am

čekaj malo 0+ je do 13 kg? U čemu se vozila između te 0+ i sada?
malena ima 16 i ona bi sad šta ? onu 15-36?
Sa 2,5 g NIKAKO nebi trebala u as 15-36 koja se vezuje pojasom od auta, to je 0 sjealica za tako malu djecu. Obavezno 9-36 ako svom djetetu žei dobro a za tih 600tinjak kn ima solidnih as 9-36 stavila sam već par put link
[You must be registered and logged in to see this link.]



[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb,Klaka

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet svi 11, 2012 7:20 pm

Ma nigdje,vozi se i dalje u toj. Ne vozi se puno,možda 1x mjesečno.
Da i ja sam joj govorila da ju neće moći vezati pojasom od auta i da
bi morala kupiti ovu do 36, al me baš ne sluša previše.
Možda je uspijem nagovoriti da kupi polovnu dok ne pređe u booster.
Hvala!
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb,Klaka

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet svi 11, 2012 7:32 pm

frendica mi prodaje ovakvu Cam AS pa sam rekla kumi kako bi bilo bolje da uzme nju[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet svi 11, 2012 8:43 pm

Ali...što nije ova as 0-18kg?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimepet svi 11, 2012 11:15 pm

ajme meni kosa mi se diže na glavi od takvih tvrdoglavih ljudi

ova slika što si stavila je as koja joj može poslužiti još godinu dana do prelaza u 15-.36 ako ikad pređe i ne zakjljuči da dijete od 3,5 ne mora više biti u AS.. dum, dum

ALI po dezenu bi rekla da je ova as jako stara, starija od 5g.. pa nije baš sigurna.. a opet bolje i to nego ništa ili veznje pojasom od auta ili as do 13 kg u koju ne stane a koju da pogađam okrenu možda čak u smjeru vožnje jer je djete veliko i nogice ne stanu iza

ajme ne želim ni razmišljati. ljut ko pas

Probaj ju nagovoriti makar na polovnu 9-36 bilo kakvu 9-36 ima onih osnovnih u Metrou po 300, 400kn sve je bolje od ništa
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb,Klaka

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimesub svi 12, 2012 10:42 am

Aleksandra je napisao/la:
ajme meni kosa mi se diže na glavi od takvih tvrdoglavih ljudi

ova slika što si stavila je as koja joj može poslužiti još godinu dana do prelaza u 15-.36 ako ikad pređe i ne zakjljuči da dijete od 3,5 ne mora više biti u AS.. dum, dum

ALI po dezenu bi rekla da je ova as jako stara, starija od 5g.. pa nije baš sigurna.. a opet bolje i to nego ništa ili veznje pojasom od auta ili as do 13 kg u koju ne stane a koju da pogađam okrenu možda čak u smjeru vožnje jer je djete veliko i nogice ne stanu iza

ajme ne želim ni razmišljati. ljut ko pas

Probaj ju nagovoriti makar na polovnu 9-36 bilo kakvu 9-36 ima onih osnovnih u Metrou po 300, 400kn sve je bolje od ništa
Da, da, ta što ima frendica je 9-18 kg, slična ovoj gore. nisam u mogućnosti uploadati sliku s moba sada pa sam uzela sličnu s neta.
Kuma me ipak poslušala pa će uzeti tu njenu i koristiti ju dok ju malena ne preraste.
Ma ja sam happy jer me ipak poslušala da ne kupi onu iz konzuma svaka čast
Nije si u mogućnosti priuštiti neku bolju i naravno skuplju pa će i ova dobro doći.
Hvala na informacijama kiss
[Vrh] Go down
DIM
Početnik
Početnik



Join date : 21.04.2010

PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitimeuto pro 18, 2012 5:08 pm

Koja je raslika izmedu Maxi Cosi Cabriofix i Maxi Cosi Cabrio sjedalice dali su isti adapteri za kolica?
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS   PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: