All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
moja lu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
Netty
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
Branka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
LuLu
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
boyd
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
Maja
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
Daisy
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
aneris
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
vejanka
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtblef11PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbcen10PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA

Go down 
+32
deedee
veronika_27
tina25
ivana_bonjour
DIM
mudrica
Daisy
lena
lavinia
astra42
sarab
ira...
MISh
Branka
medic73
Blondi
Tara
Naike
mp
mimica
Zgodni znakić
mamamia
anja97
rutona
Phar-lap
anaqxy
kekezvrk
magaly
mišek
sam
vejanka
Aleksandra
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepon kol 10, 2009 9:48 am

First topic message reminder :

Ako vas nešto muči ili se dvoumite ili samo razmišljate na papiru mig ovo je mjesto gdje to možete podjeliti s nama i pitati za savjet sve vezano za kolica

ako je vaše pitanje vezano za točno određeni model kolica onda ga molim postavite u podforumu Kolica sa točnim modelom unaslovu kako bi nas ostao zbog preglednosti ljepše objašnjen. Ako su to "šarena" pitanja i nedoumice pišite tu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:36 am

Mura ima = položaj pa uz vreću ajde može proći od rođenja ako ne bude baš hladno vani.
Znaš da ti Mura ima 18kg i da je veelika kad se sklopi ?
Ako ćeš ih sama najčešće sprmati u autu ili nositi u kuću/stan onda možda i nije najbolja opcija.

MC rjetko ima popuste ćak i na lanjske modele a popust za gotovinu je obično 5% rjekto 10 na jako velike iznose. Preko se isplati ako je akcija pa još ppovrat - ako ti carinik proglda korz prste ili ako povedeš neko drugo djete u šoping ; međutim račun veće od 200E prijavljuju našima pa ..
[Vrh] Go down
Naike
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet stu 27, 2009 12:13 pm

Hvala, znam da su teška, nemam ih potrebu vaditi iz auta jer za po doma i oko kuće imamo od šogi PP pliko p3.
Mislim da ću ipak uzeti i košaru, i otić po njih u slo. Kažu da će se od 01.01. moci preci granicu s iznosom od 1000 kn po osobi bez carine i poreza.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:12 pm

Otkud ta info ? Jel to provjereno ??
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:02 pm

I ja sam načula. Ne sjećam se dali novine ili tv. Samo znam da je službena verzija sa carine da se do kraja 2009 može prevesti 300 kn a na upit za poslije nove godine nedaju nikakve informacije. Znači ako se ne ograđuju od toga ima nešto i istine u tome.
[Vrh] Go down
Naike
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet pro 10, 2009 10:38 pm

Nisam bila u mogućnosti javiti se prije. Rekao mi je prijatelj s carine da to ulazi na mala vrata.
Državljani EU mogu iz Hrvatske iznijeti robu u protuvrijednosti 300 Eur, pa su se malo pobunili da mi iz EU možemo samo 300,00 kn po osobi. E sada naši pistaju na sve samo da uđemo u Europu.
Ali.... su zato postavljene nadzorne kamere na carinskim prijelazima tako da neće više biti "švecanja" preko granice.

Evo još jedno pitanje o kolicima: Šta mislite o Jane slalom Formula Strata i Jane Slalom Pro Matrix, koja je razlika i koja su bolja??
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet pro 11, 2009 1:19 am

Naike je napisao/la:


Evo još jedno pitanje o kolicima: Šta mislite o Jane slalom Formula Strata i Jane Slalom Pro Matrix, koja je razlika i koja su bolja??

kolica sama su ista, razlika je što uz formula strata dolazi košara tvrda + AS strata koja je vrlo dobra , dakle 3u1 set a Pro Matrix je 2u1 - tj Matrix košara je u funkciji košare i autosjedalice no kao autosjedalica je iznimno loša, jedva je dobila 1 zvjezdicu na testu, teže se montira i jako je strama. U funkciji košare je ok ali ju beba brzo preraste jer je uža od klasične košare. Ja da kupujem Matrix varijantu kupila bi još i as posebno ( Graco npr)
[Vrh] Go down
Naike
Početnik
Početnik



Join date : 27.11.2009
Lokacija : Istra

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet pro 11, 2009 11:26 am

Alex hvala svaka čast , ti si pravi tata-mata za kolica
Definitivno uzimamo Jane Strata, odustali smo od Mure kad sam vidjela koliko s Jane dobijemo u odnosu na Muru a cijene su priližno iste. Mislim da cem ih uzimati u Rijeci, jer je s popustom na gotovinu cijena približna ko u Italiji, dok mi se u Slo čine dosta skuplje.
[Vrh] Go down
Zgodni znakić
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepon sij 11, 2010 11:48 pm

i ja se još jednom zahvaljujem alex na savjetima...kupili as graco i kolica abc design, u koja sam se zaljubila!!! i naručili ih preko e-baya za 220e, a kod nas u trgovini 3000kn o da
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 12:01 am

Nema na čemu :mig

Zgodni znakić stavi sliku koja ste odabrali i pričaj - kako je prošla carina/dostava ?
[Vrh] Go down
Zgodni znakić
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:13 am

http://is.gumtree.com/ad_image/live/big/275927501.jpg
ovaj model, odnosno 3 tec...crno-narančaste boje, sliku svojih stavim kad krenu u ophodnju. poštarine sam 18e platila, al to sam uračunala u cijenu kolica, koja su ustvari koštala 201 e; a naručila sam da stignu u njemačku kod prijatelja, pa su mi oni busom poslali, tako da carine nije bilo...
svaka čast
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:22 am

super!!

Kako je išlo to busom? Kao paket u bunkeru- torba? I nitko ništa nije pitao ?
[Vrh] Go down
Zgodni znakić
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:25 am

ma ne, u dvije kutije u bunkeru...orginal zapakovane! očito da nije nitko ništa nije komentirao o da
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:30 am

suuuper. Gdje si ti u HR ?
[Vrh] Go down
Zgodni znakić
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 10:36 am

slavonski brod
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimesri vel 10, 2010 10:08 pm

Mogu otvoriti temu za quinny: zapp vs senzz, možda i buzz unutra....?
Quinny općenito... baš ih malo sve gledam
dum, dum
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimesri vel 10, 2010 10:33 pm

to su 3 kategorije kolica, vrlo različite

buzz - se kupuje kao prva kolica, ima školjkasto sjedalo mekano i udobno ALI je sjedalo tj ne izravnava se da bi beba odmorila več se naginje kao školjka. Ima dobar sistem rasklapanja

sennz - knjiga sklapanje, lagana i okretna, naslon se podešava 1 rukom u 3 položaja takođe mogu kao prva kolica a mogu i kao druga

zapp - su kolica za djecu stariju od 2 g šta god oni napisali o tome. Djete koje još zaspi u kolicima nije spremno za zapp koji nema regulaciju nagiba ni mrvu, sjedalo mi nije baš prekomotno, prednju prečku nema i u biti mu je jedina prednost male dimenzije kad je sklopljen i kvaliteta izrade, sve ostalo je mana
[Vrh] Go down
Blondi
Pričalica
Pričalica
Blondi


Join date : 26.09.2009

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:07 am

hmmm očito nema potrebe za temom o da

znači senzzz bi bio ok da je cijena manja...?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet vel 11, 2010 10:00 am

za prosječne ljude da
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet vel 11, 2010 3:01 pm

skroz povoljna kolica
pa i s carinom full jeftina

http://cgi.ebay.de/Buggy-Oscar_W0QQitemZ220533872017QQcmdZViewItemQQptZDE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies?hash=item3358d7d591
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:03 pm

Baš i nisu
Naime s poštarinom i carinom doći će i na 1000 kn

A nevalja to što su
1.teška
2. nemaju okretne kotače
3. kad se sklope velika su

jedina prednost je beba gleda prema mami dok je mala ali nikako ne preporučam da u šetnji 3333puta morate nadignuti kolica na zadnje kotače da bi skrenuli
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimečet vel 11, 2010 4:09 pm

sto ti je oko sokolovo svaka čast
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet vel 26, 2010 4:44 pm

moze jedno glupo pitanje aleks..

primijetila sam da na tl stranici ne postoji više hauck kao brand...

pa tko je sad uvoznik za hr ako ga i uvoze ups
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet vel 26, 2010 5:43 pm

nitko, Hauck je i dalje recimo od TL ali nikad baš nisu imali puno njihovog svega 2,3 artikla a ponekad se pojavi u Lidlu neka pošiljka, sve u svemu slabo
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimepet vel 26, 2010 5:53 pm

baš bezveze jer je ok firma i imaju kvalitetnu opremu :mig:
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitimesub vel 27, 2010 1:47 am

Ja sam gledala u Spioni(robna kuca) u Dubrovniku neka Hauck kolica. Ali koliko sam razumjela, oni i postoje samo tamo?! I ne znam od koga su ih nabavljali i da li ih jos imaju, ovo je bilo prije pola godine scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA   PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PITANJA ,NEDOUMICE ,SAVJETI O KOLICIMA
[Vrh] 
Stranica 6 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» PITANJA ,NEDOUMICE I SAVJETI O AS
» SAVJETI I PITANJA O DOJENJU
» SAVJETI PEDIJATRA
» VRSTE DIJETA,VJEŽBANJE I SAVJETI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: