All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
Netty
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
Branka
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
boyd
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
Maja
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
aneris
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtblef11dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbcen10dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 20 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 20 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika

Go down 
+15
Tara
Tina-Tina
moja lu
Aleksandra
valac
barbii
miniminia
mp
Branka
anaqxy
marica
Netty
vejanka
josipa_zg
Sonja
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2009 7:03 pm

First topic message reminder :

Sigurno ste primjetili da sve više trgovačkih lanaca, bez obzira na strukturu ponude, nude i dekorativne naljepnice i materijale za zidove, dnevnih boravaka, soba, kuhinja...
ali su, moram priznati, ovo što sam ja vidjela, poprilično masnih cifri.

U LiL kutku naše sobe, koja nam je privremena, isprobavamo povremeno raznorazne načine dekoriranja i prije par dana u pospremanju sam naišla na jednog Vinija the pooha kojeg mi bilo žao baciti, a luce zalijepila da ga hoće kod krevetića. no, da ga ne lijepim ko poster sa selotepom na što sam alergična, palo mi pod ruku lijepilo za selvetnu tehniku i vidite rezultata

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Pa050011
dakle, složit ćete se vjerojatno da super izgleda
slikica je izrezana sa postera iz časopisa
na zid sam lagano olovkom precrtala rubove unutar kojih sam nanijela ljepilo, zalijepila sliku i prebojala drugim slojem ljepila.
na fotkici je friško nakon ljepljenja i blic je malo zeznuo dojam, jer je slika još mokra pa se preslikava pozadinski tisak. kad uslikam novu, postavit ću je.
slikica je zaštićena, uklopljena, samo ne znam baš kako se skida, ali to ću vam javiti

evo tu još jedna... nakon što se osušilo
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Deko10
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in

Autor/icaPoruka
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 9:13 am

evo malo od prošlog Uskrsa
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Thumb_47d9424b
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Thumb_0c142ce1
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Thumb_00409a8a
[Vrh] Go down
valac
Pričalica
Pričalica



Join date : 24.01.2010

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 9:19 am

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Thumb_808c516e
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Thumb_42a5b2ab
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Thumb_20262679
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 3:36 pm

Žena ima zlatne ruke
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:13 pm

svaka čast ovo je prekrasno!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 2:45 pm

Prekrasno a škrinjica je fenomenalna.
[Vrh] Go down
sarab
Početnik
Početnik



Join date : 05.02.2010

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 3:00 pm

ovo je stvarno predivno, oduševljena sam :mig:
[Vrh] Go down
Snowflake
Početnik
Početnik



Join date : 28.03.2010

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 12:29 pm

Ja sam svojim mališanima na zidove nacrtala šapice i macu uz pomoć kupljenih šablona. Nisu strašno skupe, ovisno o veličini i zahtjevnosti. Muž mi je pomogao prebojati ih i skinuti.

evo link: ria art line

Imaju liniju posebno za djecu ali i za nas ''velike''. Simpatični su i uslužni.
Moji malecki su oduševljeni svojim novim dekoracijama smjeh)
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 9:16 pm

Fora!
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:13 pm

Sonja suuper je ispao Vinie!!!!

Valac, mama je stvarno maherica!!!

Može meni pojašnjenje te salvetne tehnike scratch znači salvetu staviš na podlogu i premažeš s ljepilom za salvetnu tehniku i to je to ??
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 2:33 pm

veronika_27 je napisao/la:
Može meni pojašnjenje te salvetne tehnike scratch znači salvetu staviš na podlogu i premažeš s ljepilom za salvetnu tehniku i to je to ??
U principu da, samo ne cijelu salvetu nego samo jedan sloj salvete (onaj najgornji naravno), i bolji su manji motivi, da se ne pokida, jako je osjetljivo
[Vrh] Go down
veronika_27
Početnik
Početnik



Join date : 26.03.2010

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 3:05 pm

I koliko to ljepilo dođe??

Hvala na odg smile:
[Vrh] Go down
irena11
Pričalica
Pričalica
irena11


Join date : 09.02.2010
Age : 47
Lokacija : SB

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 3:42 pm

a kako je to kad se treba skinuti sa zida??? jel ide, mislim može li se skinuti kad za to dođe vrijeme?
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 12:42 am

veronika_27 je napisao/la:
I koliko to ljepilo dođe??
oko 50-60kn u papirnici (lak ljepilo)
Ali ne moraš sa tim, možeš drvofix ljepilo razrijediti sa vodom 1:1 i time lijepiti. Jeftinije je.
irena11 je napisao/la:
a kako je to kad se treba skinuti sa zida??? jel ide, mislim može li se skinuti kad za to dođe vrijeme?
E to ne znam, ali Sonja kaže da nije problem. No ja nisam po zidu lijepila baš iz te bojazni.
:mig:
[Vrh] Go down
Sponsored content





dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika   dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dekoracija za zidove dječje sobe/keramičkih pločica i sl. - salvetna tehnika
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NJEGA DJEČJE KOŽE
» portal sa katalogom djecje opreme
» portal sa katalogom djecje opreme
» PROIZVOĐAČI/DILERI DJEČJE OPREME
» DJEČJE OZLJEDE I KAKO IH SPRIJEČITI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Diječje sobe-
Forum(o)Bir: