All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
moja lu
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
Netty
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
Branka
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
LuLu
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
boyd
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
Maja
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
Daisy
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
aneris
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
vejanka
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtblef11Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbcen10Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica

Go down 
+13
MK
flash
mp
miniminia
Ljubica_zubica
sam
leobaby
moja lu
josipa_zg
kreativna mama
LuLu
Netty
Aleksandra
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimesub lis 03, 2009 4:48 pm

First topic message reminder :

Konačno nešto za klince 3-6 g na hrvatskom, sviđa mi se što sam vidjela jako , samo mu je i cjena krasna ali.. 399,99kn

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Aleksandra; sub lis 03, 2009 9:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 3:12 pm

Mi smo i tomicom oduševljeni, Dino se jako voli igrati na njemu svaka čast
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 10:32 pm

Dodić isto ima Tomicu i uz to čudo je naučio slova dobar posao
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 12:15 am

titirlica je napisao/la:
Koliko ja znam dora laptopa ima u svakom TL, ja sam ih vidjela na žitnjaku, ilici, cc1
Ne znam za ZG, ali ja cekam laptop Dora u dubrovackom TL vec neko vrijeme :uf: Prodavacice kazu da ce dolazit sad pred praznike, ali sve se mislim da ne muljaju nesto scratch
[Vrh] Go down
smotana
Početnik
Početnik



Join date : 11.11.2010

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 9:31 am

I ja mislim da ništa od toga, ali nadala sam se da je netko možda zamijetio koji šta se sakrio negdje u dućanu!!!
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimepon stu 29, 2010 1:25 am

I dalje nista od laptopa Dora u dubrovackom TL. Suspect
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimesri pro 29, 2010 1:42 am

Samo da tu napisem. Kaze prodavacica u TL da ce dolaziti laptopovi tek poslije Nove godine. Pih. Bas sam se nadala da ce doci ranije, ali nista. A imaju jedan u radnji kao eksponat, L se odusevila i sad mi je bas krivo sto nema. Kod nas ima da se kupi, ali na engleskom. Premala je ona i za ovaj, a kamoli na eng. I sad nemam pojma sta da joj kupim za NG? confused
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimesri pro 29, 2010 11:21 am

a laptop na My litle pony ? Isto je na HR i slične funkcije ima, imaju ga u O2P
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimesri pro 29, 2010 11:53 am

O2P je rasprodao SVE laptope My litle pony , nemaju niti u trgovinama niti na webu No
[Vrh] Go down
mp
Brbljavica
Brbljavica
mp


Join date : 05.11.2009
Age : 43
Lokacija : Castelnuovo

Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitimečet pro 30, 2010 2:09 am

Aleksandra je napisao/la:
a laptop na My litle pony ? Isto je na HR i slične funkcije ima, imaju ga u O2P
Ne znam da li se to odnosilo na nas, ali mislim da O2P nema u DU, a i L nije zainteresovana tako da bi radje DOru. Ma nema veze, nego bzvz je sto nema za NG i Bozic [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica   Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Laptop na HRVATSKOM !!! Dora i Tomica
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Recenzije igračaka-
Forum(o)Bir: