All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
moja lu
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
Netty
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
Branka
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
LuLu
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
boyd
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
Maja
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
Daisy
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
aneris
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
vejanka
TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtblef11TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbcen10TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA

Go down 
+2
Phar-lap
Aleksandra
6 posters
Autor/icaPoruka
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon ruj 28, 2009 1:06 pm

Ovo me često pitaju pa da bude na jednom mjestu
( napominjem da su na listi as koje se mogu kod nas nabaviti, ako nisu onda je to naznačeno)
Top je omjer kvalitetete i cjene po nekakvom redosljedu kvalitete no možda su prva, druga i treća podjednako dobre ali ako ne sjedaju dobro u vaš auto onda nisu dobre, dakle obavezno probati proje kupnje.

[b]AS 0+[/b]
1.Concord
2. Romer
3. Recaro
4. Graco (odlična as a cjenom vrlo prihvatljiva)
4a.Cybex
5. Bebe confort
6. Maxi cosi
7. Inglesina
8. PP trifix /SIP
9. Chicco
10. PP primo viaggio ( osjetno manja i lošija od PP trifix)



[b]AS 0-18 - grupa O/I[/b]
1.Be safe - JEDINA koja ide suprotno od smjera vožnje skroz do 18 kg no i paprene cijene oko 3000kn

1a. Romer young + ( cjena oko 350E)
2. Jane racing
3. Chicco Zenith
4. Chicco Proxima
5. Bebe Confort
6. Cam/Neonato
7. Graco

[b]AS grupe I (9-18kg)[/b]
1. Romer
1a.Be Safe
2. Recaro
3. Maxi cosi ( ne TOBI)
4. Chicco Key 1
5. MC Toby
6. Brevi
7. CAM/Neonato
8. Bubu (ona od 600kn) /Piere Carden
9. Nania /Ferari
10.

[b]AS grupe I/II/III (9-36kg)[/b]
1. Kidy - kažu najsigurnija no klinci ju mrze zbog načina vezanja
1a -Cybex palas i palas x-fix sa isofixom - odlična as način vezanja kao kiddy ali kasnija sjedalica BR 1.
2. Recaro young sport /STM
3. Britax Evolva ( ima je i kod nas)
4. Chicco Neptun
4a. Nania novi model čak sa isofixom - vrlo dobra as cca 118E
5. Bubu 9-36
6. Piere Carden
7. Cam
8. Neonato
9. Nania/Ferari


[b]AS grupe II/III ( 15-36kg)[/b]
1A. Cybex solutin xfix i x2-fix ima ih i kod nas sada.
1. Concord ultimax
2. Cybex solution
3. Romer
4. Maxi cosi
5. Chicco
6. Recaro Monza
7.


Zadnja promjena: Aleksandra; sub lis 06, 2012 10:09 pm; ukupno mijenjano 3 put/a. (Reason for editing : osviježena lista 10/12)
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon ruj 28, 2009 1:13 pm

ups
Nigdi inglesine koju ja mislim kupit s kolicima 3u1 ?
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon ruj 28, 2009 1:28 pm

Podsjetite me na neke modele ako ih zaboravim pa ću ih uvrstiti - bazirala sam se na AS koje se mogu pojedinačno komado kupiti. Idme ubaciti mig
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon ruj 28, 2009 10:30 pm

pp plico 3 ? 0-13
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimepon ruj 28, 2009 11:07 pm

LuLu je napisao/la:
pp plico 3 ? 0-13

to je u novoj verziji PP tri fix a u staroj PP Primo viaggio
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 12:08 am

iznenađujuće dosta je nsiko rangirana meni je bila ok
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 12:55 am

ja imam PP tri fix(0-13kg) a imali smo i Bebe Confort: Mogu vam reći da mi je PP trifix puno bolja od Bebe Conforta i čudi me da je tu tako nisko rangirana
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 8:43 am

gle recimo da su prve 3 jednake a druge 3,4 isto ali nekako ih treba poredati.
Ono što je bitno to je sigurnost (prema crash testovima)/dostupnost/cijena/baza i na osnovu toga sam ih poslagala. No ako npr u jednom autu prve tri ne stoje kako treba onda je četvrta najbolja, nije to tako strogo, ovo je otprilike poredak ali nije apsolutno točan za svakoga, puno ovisi o autu, načinu vezanja a i djetetu - nemaju sva djeca jednako dugačak torzo.

BBC je za djete bolje zaštićena i kvalitetnija i sigurnija od PP-a ali kažem ako vam ne paše onda nije bolja.
PP Primo viaggio je odlična as bila prije 2,3 g sada ima puno boljih a ova se još uvjek prodaje no razlika naspram SIP/trifixa je zaista očita.
I meni je moja tadašnja Inglesina odlično poslužila i tada sam ju smatrala jednom od boljih, danas istu tu As nebi uzela ni slučajno ali njenog nasljednika bi. Mada vog trena da mi treba As 0+ za sebe bi izabala Graco autobaby II sa bazom bez imalo razmišljanja - dakle to je po meni br 1 u mojeru cijene, kvalitete i praktičnosti a kako vidite nisam ju stavila na 1 mjesto jer nije apsolutno najsigurnija postojeća no po meni je najbolji izbor.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 2:41 pm

ma ok svako ima pravo na mišljenje a ti se bolje ionak kužiš u to
[Vrh] Go down
deedee
Početnik
Početnik
deedee


Join date : 16.09.2010
Age : 40

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 9:58 am

Ova lista je odlična!!! svaka čast
da sam prije to našla skratila bi si muke oko proučavanja crash testova,al bar sam si sad potvrdila da smo uzeli naj!
sad sam se dvoumila, između Maxi cosi i Graco ( 0-13kg), ali nakon ovog definitvo opet uzimamo Graco grupni zagrljaj
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 2:27 pm

Mi bi još malo trebali gledat novu autosjedalicu. Do sad smo imali inglesininu zippy s bazom, koju smo dobili s kolicima 3 u 1. Alex koja je preporuka za dalje, koju kategoriju 9-18kg il one šireg raspona, dali oet inglesinu jer imamo bazu il je to nebitno scratch
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 2:32 pm

ups pssst dum, dum
Dva puta isti post...


Zadnja promjena: Phar-lap; uto ruj 21, 2010 3:19 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 3:14 pm

super lista svaka čast
(samo zar se stvarno u kategoriji 2-3 nalazi concord ultimax ? šta nije ona do 18 kg ? )
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitimesub lis 06, 2012 10:11 pm

ona je do 18 sa naslonom, poslije toga ostaje samo buster a to je bezveze
[Vrh] Go down
Sponsored content





TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Empty
PostajNaslov: Re: TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA   TOP  AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TOP AS U POJEDINIM KATEGORIJAMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: