All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtblef11Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbcen10Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 19 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.

Go down 
+21
josipa_zg
meri
kreativna mama
Lutalica
mamaN
moja lu
ivchi
Tejo
Branka
LuLu
mišek
magaly
Mali žabac
kekezvrk
vejanka
Maja
Sonja
vanja
Aleksandra
angelina_2
sam
25 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:19 pm

First topic message reminder :

Evo drage moje.....prosao je i prvi pregled :srce: :ples: ......uglavnom, mi smo jos u soku i nevjerici i tek sad dolazimo k sebi....
Nemamo bebu nego imamo BEBE!!!! Tako je.....potvrdeno je da nosim dvojajcane blizance....sve je ok, oba srceka kucaju ko velika, jedna je bebica 17mm a druga je 23mm....sve ostalo je ok!!! Presretni smo,ali isto tako nas je i strah....samo neka sve bude ok sa bebama 🙏
Kontrolu imamo za 3tj, tada cemo dobiti i trudnicu knjizicu i termin i svu ostalu proceduru!
Eto...toliko sada od mene....nemojte mi zamjeriti jer sam presla onaj prvobitan sok, ali sad je tu i nevjerica ROTFL ...uglavnom eto....Puse svima i za 3tj ide daljnji izvjestaj!!!
Evo vam i prva slikica nasih duplica
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: sam; sub stu 28, 2009 8:18 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 11:49 pm

predivno SAM, sva sam se raznježila... ribice malene.
super za predivne zdrave i razigrane bebice koje tako lijepo napreduju. neka ti i ostatak trudnoće bude miran, ugodan i lagan.. puse
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 12:02 am

Hvala vam curke puno...je, bas smo happy!! Alex, Uskrs je 4.4.
A za doc, da, odlicna je na Uzv-u...i sa Samuelom nam je sa oko 12-13tj rekla da misli da se vidi pisko, i kasnije je samo potvrdila....
Eto...drago mi je da sam vas obradovala i probudila stara sjecanja...hahah
Puse drage moje
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 1:32 am

Pozdravljamo vas i navijamo za proljetnice dvije. Budući naš termin bio 18.4. veselimo se vašem datumu.
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 2:43 pm

Sam, bebice su prekrasne, tako se lijepo vide dragi
neka i dalje rastu i budu velike pa nam se pridruže za
naš roćkas (i moj i Lukin) 18.4. :mig:
[Vrh] Go down
Lutalica
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 3:30 pm

Prekrasan je ovaj video, bebice se tako lijepo vide! Sam, zelim ti srecu i ugodan nastavak trudnoce. Sljedeci Uskrs bit ce vam caroban. Puse Samuelu
[Vrh] Go down
kreativna mama
Pričalica
Pričalica



Join date : 26.08.2009

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:31 pm

Sorry al ja tek sada vidim ovu divnu vijest ups
Draga čestitke od srca,nek ti i ostatak prođe u miru .......veselim se tvojim bebicama navijačica
[Vrh] Go down
meri
Početnik
Početnik
meri


Join date : 21.08.2009

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 10:11 pm

drago mi je da je sve u najboljem redu...super video

ugodan ostatak trudnoće za tebe
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 9:45 pm

Evo nas curke nase sa danasnje kontrole Velika vijest je ta da se u busi kriju maleni BRACO i SEKA :srce: !!! Sve je savrseno uredno, bebaci super napreduju, curka je mrvicu sitnija od brace, ali sve je ok i zanemarivo! Gledali smo ih na obicnom i malo na 4D UZV-u i bas je bilo predivno ih gledati!!Opce stanje trudnoce je savrseno:cervix zatvoren, tlak 110/70, urin super, krvna slika prakticki savrsena(i dalje nam ne trebaju prenatali ni dodatni vitamini), kilaza, jos sam uvije na -4kg trbuscic se tek mrvicu nadzire, ali osjetim male mrve kako se namjestaju(narocito malu damicu ROTFL ) Uglavnom eto, presretni smo, Samuel isto, stize mu prava ekipa mala i biti ce im ludo i nezaboravno zajedno odrastati!!!
Puse svima od nas HUG kiss
[Vrh] Go down
josipa_zg
Pričalica
Pričalica
josipa_zg


Join date : 21.08.2009
Age : 42
Lokacija : zagreb,jarun

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:39 pm

draga iskrene čestitke na malim mrvicama
ti si jedna od rijetkih sretnica koje dobiju dečkića i curicu u blizanačkoj trudnoći
pusa velikom braci a ti se draga čuvaj
za tebe
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:49 pm

Savršena kombinacija !

Meni osobno fascinantnokad tako rano s tolikom sigurnošću kažu šta su bebe ali manje je bitno šta su važno da su žive i zdrave.

Što se vitamina i ostalog tiče - računaj da 2 bebe crpe više od jedne pa vitamina malo tipo prenatal nebi škodilo a u zadnjem tromjesečju obavezno omega3 mig
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:57 pm

Hvala vam curke....hahaha...dobra si Alex.....je, rekla je da je sigurna, mada smo i mi vidjeli, kod decka se tako fino vidila pisica a kod curke pisuljica, cak je mm skuzio :hihi: ....Za sad je rekla da nema potrebe za prenatalom jer je bas zbog toga moju krvu sliku dala vaditi i rekla da ce odrediti kad vidi stanje...i npr zeljezo mi je 26 a intervali su od 8-30, ostale vrijednosti isto su super pa je rekla da nema potrebe bar ne jos za sad. bebe uzimaju sebi koliko im treba, ja imam isto dovoljno za sad.Ako kasnije bude trebalo je rekla da uvijek mogu krenuti piti. Zeli izbjeci da bebe budu preogromne( a od silnih prenatala i vitamina ako su nepotrebni se to i dogada) jer sam ja niska(156cm) pa je rekla bolje da budu oko 2-2.5kg i doguraju cim blize terminu nego da budu velike jako i rode se puno ranije zbog nedostatka mjesta, tako da...kazem....postepeno idemo i pratimo pa cemo vidjeti kako ce biti dalje....Hvala na brizi draga!!
[Vrh] Go down
mamaN
Pričalica
Pričalica
mamaN


Join date : 25.08.2009
Age : 48
Lokacija : Zagreb,Klaka

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 11:14 pm

Čestitam Sam!! Tvoj Samuel nije mogao dobiti bolje! o da Neka rastu i doguraju do termina :mig: Sad ćeš imati 2 sina i kćer (kao ja) kiss
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 11:21 pm

Prekrasno,Sam ce stvarno imat pravo drustvo za odrastanje uistinu prava kombinacija i brata i seku.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 11:29 pm

ovo da od puno vitamina budu velike bebe prvi put čujem ??? Sve velike bebe na bliz forumu su bile od mama koje nisu uopće uzimale ništa..
Ja sam pila Prenatal 6 mj prije i cijelu trudnoću + Folnu kiselinu 3 mj prije i prvih 6 mj + omega 3 zadnja 3 mj i klinci su se rodili sa 2180 i 2200g u 36+4 - nebih rekla da vitamini imaju išta sa težinom imaju sa ukupnom fizičkom zrelošću koja je kod njih bila kao da su rođeni u terminu.
No super što ti kontorlira krvnu sliku pa će i primjetiti dali i šta fali no omega 3 nije nešto što fali a tvoja je procjena želiš li ju ili ne mig
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 11:43 pm

Vau, super! Baš lijepo. :queen: :king:
A još bitnije ... sve je OK. cheers
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimepon lis 26, 2009 11:45 pm

Ja sam cula od par ginekologa to za tezinu i prenatale....no dobro....ako bude zafalilo, uvijek mogu krenuti piti ga! Folnu sam samo pila prvih 12tj i to je rekla da je pozeljno i kad sam potrosila zalihe oko 12tj sam prestala...a da, omegu bi mogla to pred kraj uvesti :mig: Hvala za info draga smile:
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 10:27 am

Evo konačno i čestitke od mene.
Sam ako će ti bilo što trebati slati iz ZG javi.
Ili potražiti ovdje.
Ja ću možda dolaziti dolje oko Božića, a možda i prije.
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 12:02 pm

Draga Sam čestitam od srca za tebe
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 12:55 pm

superrrrr
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 6:54 pm

Joj super ljube moja za tebe

Sad će Samuel imati pravu ekipu a vi ćete uživati u dječici kiss
[Vrh] Go down
*Nina*
Početnik
Početnik
*Nina*


Join date : 26.08.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimesri lis 28, 2009 5:26 pm

čestitam i tu.. savršena kombinacija... smile)i ja bi tako...sad mi fali još jedan muškić za jedno 5godina dum, dum
od prenatala se jedino ti možeš udebelit smile:
recimo kao i ja 1.put 25kg
drugi put 34 ups o da
[Vrh] Go down
mateeaa=)
Početnik
Početnik



Join date : 21.08.2009

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimened stu 15, 2009 5:06 pm

sad vidim ovo...iskrene čestitke sam smile
lijepu trudnoću želim smile
[Vrh] Go down
sam
Početnik
Početnik
sam


Join date : 23.08.2009
Age : 37
Lokacija : Vukovar

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimesub stu 28, 2009 8:18 pm

Evo cure.....prosli ponedjeljak smo imali pregled(23.11.)..malo kasnim sa izvjestajem ali evo, konacno sjela da napisem....
Ovako....bebe su odlicno, narasli su oboje...imaju svaki oko 19cm i teze oko 150g isto...mjere glavica i bedrene kosti stimaju u dan...fino se razvijaju....Plodne vode imaju dovoljno, mjesta jos uvijek dovoljno...jos uvijek imaju privilegiju 'bjezanja' na ultrazvuku jer su mali pa ih je dr jedva jedvice uhvatila smjeh: Zvrkice moje....Spolovi su 100% potvrdeni...dakle, curka i decko.Opet smo ih gledali na 4d ali nisu slikice bas neke jer nisu se dali slikati...Decko je stalno leda okretao a curku nemozes uhvatiti ni sec da miruje da ju poslika o da Doduse, imam jednu sliku curice ali se glava ne vidi jer je prekrila ju sa rukicom..ali se vidi malo mrsavo tijelo i guza i nogice skvrcene i dio bracekove ruke....Slikala sam ju sa foticem pa bas nije skroz dobra.
Meni je tlak super(110/70), urin uredan, kile jos uvijek na -2.5..usce zatvoreno...sve je uredno...ali je dr rekla da sad laganini usporim tempo i pocnem mirovati kad god mogu jer idu veci tjedni, maternica se siri i opterecenje je jer su ipak 2 bebice.Cilj nam je sto dulje ih zadrzati unutra tak da vidjeti cemo..... Uglavnom, sve je super a ja se nadam da ce tako i ostati;) Puse svima od nas
Slikice:
[You must be registered and logged in to see this image.]
p.s. kliknute na slike da vam se otvore vece mig
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitimesub stu 28, 2009 8:21 pm

Djecica su divna!
Drago mi je da ste svi troje super!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.   Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sam ima BLIZANCE-stizu nam BRACO i SEKA! NOVO str4.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moj put do bebe...novo str.2.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Blizanci, trojčeki ...-
Forum(o)Bir: