All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
Netty
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
Branka
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
boyd
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
Maja
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
aneris
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtblef11Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbcen10Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 14 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 14 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Koje pelene vaše bebe koriste?

Go down 
+38
lilyana
lugo
maren
nileda
Zara2605
Nenich
titirlica
Pemale
ira...
ogy
Tina-Tina
snjeguljica*
lenčica_01
boyd
Netty
sarab
luda mala
tamaraM
anaqxy
Daisy
miniminia
mp
Tara
moja lu
Blondi
meri
mlana
lucija
anka
josipa_zg
shady
LuLu
nestrpljiva
magaly
Aleksandra
kreativna mama
mišek
kekezvrk
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimened kol 30, 2009 11:13 pm

First topic message reminder :

Mi smo isprobali sve vrste pelena i najbolje su nam Beauty Baby i Pampers. Za dan koristimo BB preko dana ju češće i premotavam (sad kad smo počeli sa dohranom češće kakamo tako da se premotavamo i do pet puta dnevno), a za noć pošto ju ne premotavam po noći ( jedino ako se pokaki -
što je fakat rijetko) koristimo Pampers premium Care. One su puno mekše, kad smo jednom probali BB ponoći odmah joj se pikica zacrvenila zato što su tvrđe. Sve u svemu za jedan mjesec nam treba dva paketa BB i jedan paket Pampersa, mada uvijek u rezervi imam višak BB-a.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
luda mala
Početnik
Početnik



Join date : 11.01.2010
Lokacija : zg

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 11:56 pm

mi koristimo razne pelene. najcesce beauty baby i super sam s njima zadovoljna.

libero su nam isto dobre, kao i Lumpi (mercatorova marka)
[Vrh] Go down
sarab
Početnik
Početnik



Join date : 05.02.2010

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 4:03 pm

nama su najdraže libero, njih sam koristila sa svo troje djece i stvarno su se super pokazale :mig:
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 9:21 pm

Pampers smo koristili dugo godina i jako sam bila zadovoljna međutim njihova XL 6 mi je puno manja od Libero 7 koju sada koristimo za noć i jako sam zadovoljna.
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 9:25 pm

anka je napisao/la:
je li netko probao iz lidla pelene zovu se nekako sa t?


Toujours? Jesi mislila na te?

Probala sam i te,ali nisu bile dobre, propuštale su nam. Najbolje su Pillo iz Plodina be-be iz Konzuma (imaju istog proizvođača kao i Pillo) i Beauty baby iz Mullera ( i njihove vlažne maramice su mi odlične), te 3 vrste su jedine koje ne propuštaju, a mogu podnijeti puno tekućine i povoljne su.
[Vrh] Go down
lenčica_01
Pričalica
Pričalica
lenčica_01


Join date : 07.12.2009
Age : 37
Lokacija : Varaždin

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesri vel 17, 2010 1:09 am

mi probali svašta , od Pampersica, Baby love, Beuty beby, ma neznam koje sve ne, uglavnom, za sad su nam pampersice super i ove iz mullera, jedino nisam probala Libero, morala bi i njih probat smile
šta se tiče dm-ih pelena, super su nam bile 2 i 3. sad kad smo na 4. nisam zadovoljna nikako, uopće nemaju pasicu i to je koma za nju...
morat ču i ja kombinirat kao keke, pampe po noći a mullerove ili liberove po danu :mig:
u vrijeme ove recesije čovjek svakako kombinira
[Vrh] Go down
anka
Brbljavica
Brbljavica
anka


Join date : 24.08.2009

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:11 pm

Moram i ja malo popljuvati pampers, prije su mi bile the best, ali odnedavno ove kao mekane active baby, nije da propuštaju pretjerano, ali nakon što bebi samo jednom malo nešto u nju obavi, na dodir imaš osjećaj da će sve prsnuti ako malo jače stisneš.
Probali smo i Lidlove Toujours, nisam im odolila i dobre su stvarno. JEdino što su manje pa dok Violeta mogu još se švercati na br. 3, ove br. 4 su taman taman.
[Vrh] Go down
snjeguljica*
Početnik
Početnik
snjeguljica*


Join date : 08.03.2010

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 9:12 pm

mi smo također na pampersicama od početka i jako sam zadovoljna svaka čast
koristili smo i paket babylove(koje smo dobili) no nimalo mi se ne sviđaju,prekrute,predebele i ne upijaju
[Vrh] Go down
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 3:08 pm

Mi smo isprobali skoro sve koje smo dobili,do nedavno su sve promočile bočno pa prema leđima,a zadnjih par tjedana jako rijetko promoči iako smo na istim pelenama,preko dana koristimo bambolina,a kroz noć alana iz dm jer su puno mekanije,i zadovoljni smo i on i ja smile:
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 12:15 am

Koja je razlika između pampersovih active baby i sleep & play?
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 2:33 am

Koliko ja znam activ ima neki dodatni suhi sloj za razliku od sleep and play i ako se dobro sjecam caka je i u onom cicku za rastezanje sa strane
da razlika ti je u cijeni ako se ne varam i to poprilicna.

Mi probali bili sve i drzali se plavih activ ( uvijek kupila mrvu vece ako je bila za 4 kupila sam 4+) a kasnije presli na one njihove gacice 5 - i bili smo zadovoljni nikad mokri i nikad nam nis nije pobjeglo van

:mig:
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 1:16 pm

nema do pampers aktiv, sa svim drugima je promocilo, pobjeglo vani,bilo s leđa ili sa strane....e da i huggies su jako dobre,samo da su koju kunu jeftinije..
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 39

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 11:00 pm

mi smo na pampersu, prvo na premium care, a sad smo uzeli active baby, zasad zadovoljni....
probali smo i od dm-a babylove, u početku odlićne, ja bila zadovoljna jer ću uštedit koju kunu, nakon par dana sve i jedna promočila....
tako da smo i dalje na pampers....
moje dijete fina guza vrag
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:10 am

Nagovorila sam mužića da mi skoči do konzuma u Pulu po njihove Bebe pa ćemo da vidimo. Sada sam u fazi isprobavanja pelena. Probati ću ih sve! geek
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:40 am

Bebe iz konzuma = Pilo iz Plodina oboje su često na akciji pa pikiraš di su trenutno snižene mig
nama su se pokazale odlične ali smo ih probali tek u dobi 2+ prije ih nije bilo.
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:44 am

meni su konzumove Bebe najlosije od svega sto sam probala......alana iz dm nisu lose, to su im neke nove , navodno ekoloske
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:50 am

Vidjeti ću kako će biti sa tima iz Konzuma jer u Kopar u Muler moram ići ciljano po pelene (naravno da mi to paše jer uvijek krivudam po Kopru o da ) a muž mi je dva puta tjedno u puli pa mu je to usput. Probala i Pilo i nisu loše a Plodine imam u gradu. Vidjet ćemo.
[Vrh] Go down
Pemale
Početnik
Početnik
Pemale


Join date : 04.03.2010
Age : 47
Lokacija : Zabreg

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 1:59 am

ogy je napisao/la:
meni su konzumove Bebe najlosije od svega sto sam probala......alana iz dm nisu lose, to su im neke nove , navodno ekoloske

Vidiš, nama su najbolje, već drugo dijete.
Probali smo sve-Pampers,Libero,DM-ove,Huggies itd., ali ove BeBe su nam najnaj.
Nikad nisu promočile, niti su se cure osipale.
A cijena im je - mljac. živo, živo
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 2:16 am

ogy - koja je to lokacija molim te "otok mrtvih" :uf:
alana nije novs postoji već bar 3 g. Ima već neke 2 g da sam ja radila testiranje pelena i nisu se proslavile na testu.

Tara - šta ljepoga još ima u Kopru ?
[Vrh] Go down
ogy
Početnik
Početnik



Join date : 26.02.2010
Age : 52
Lokacija : island of death

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 9:16 am

glede lokacije, pogledati
[You must be registered and logged in to see this link.]

u sibeniku u dm te pelene alana stigle tek prije 2 mjeseca (naravno uvijek posljednji u svemu) inace i nije neki izbor tako da uvijek zavrsimo na plavom pampersu....anyway, sad mi je zao sto sam bila takva ljenčuga da nisam od pocetka koristila platnene pelene,..... a stare navike se tesko mjenjaju...sad s drugim opet cu naci izgovor da nemam vremena za to, da je s jednokratnima elegantnije,i sl. ......a km2 šuma nestaju i nestaju......
[Vrh] Go down
anaqxy
Pričalica
Pričalica



Join date : 11.09.2009
Age : 38
Lokacija : ZAGREB

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 12:40 pm

meni su se pampersice pokazale najlosije...
isprobala sam sve vrste i jedino mi bambolina odgovaraju za gabi...u svim drugima izleti sve van

a viki trenutno koristi babylove..zasad su mi ok...
dobila sam na poklon huggies, pa cu i njih probati
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 1:00 pm

Aleksandra je napisao/la:


Tara - šta ljepoga još ima u Kopru ?

Nisam već dugo bila ali brzo se otvara novi shoping centar na samom ulazu cca preko puta Obi-a. Pa morat ćemo ići vidjeti. Načula sam da će tamo biti veliki beba centar i da su zato zatvorili onaj u Merkatoru. Inače kad idemo do Kopra većinom produžimo do monte doro-a u trst a i famila je blizu tako da napravimo maleni izletić.
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 7:41 pm

Samo vam se želim pohvaliti da moja Antea kaka u bukalin! živo, živo
Pretpostavljam da nezna šta radi ali valjda joj ta pozicija odgovara pa veliku nuždu već mjesec dana obavlja u bukalinu i naravno uvijek popraćeno pišanjem. Svaki put kad je previjam stavim je na bukalin pa se malo zaigramo i obavimo nešto. Rekla bih ja zbogom pelene ali još uvijek su i one u opticaju i nažalost znam da će još dugo biti.
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 9:25 pm

Mi smo probali sve moguće pelene i Pampers nam se pokazao najlošiji osim u prvih 2-3 mjeseca, a kao definitivno najbolje mogu izdvojiti Beauty baby iz Mullera ( nikad nisu promočile po noći) i Bebe iz Konzuma , ni Violeta nam nisu bile loše ali ipak ne tako dobre kao ove dvoje!
Ipak najbolje su mi gačice iz c&a jer više netrebamo pelene ...čak ni po noći vibre
brojimo već 3 mjeseca u gačicama živo, živo
[Vrh] Go down
Nenich
Početnik
Početnik
Nenich


Join date : 22.04.2010
Age : 37
Lokacija : Pula

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimepet kol 06, 2010 3:58 pm

Libero smile:
[Vrh] Go down
Zara2605
Početnik
Početnik
Zara2605


Join date : 05.08.2010

Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitimesub kol 07, 2010 11:03 pm

MI koristimo Pampers Activ Baby, imali smo jedan paket onih Konzumovih,ali mi se nisu sviđale jer su dosta tvrde...
Koja cijena je ovih iz mullera, baš bi mogli te probat! vrijednica
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje pelene vaše bebe koriste?   Koje pelene vaše bebe koriste? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje pelene vaše bebe koriste?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» gačice ili pelene za kupanje
» sling marame, mei tai nosiljke, platnene pelene
» ogradica za bebe
» Čuvanje bebe ?
» MASAŽA ZA BEBE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Dojenče (0-12mj)-
Forum(o)Bir: