All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
moja lu
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
Netty
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
Branka
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
LuLu
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
boyd
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
Maja
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
Daisy
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
aneris
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
vejanka
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtblef11Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbcen10Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
lucija
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimečet kol 27, 2009 2:04 pm

Jel netko bio u njoj, imate li kakva iskustva.
Naime, Antonio ima problema kod hodanja i trenutna dijagnoza koja se još istražuje je ATAKSIJA te po preporuci dječijeg fizijatra nam je preporučen boravak u navedenoj ustanovi Kalos u Vela luci gdje se boravi tri tjedna i intezino radi sa djetetom. Za sada idemmo na daljnje pretrage te na vježbie da očvrsne zdjelične mišiće koji su najvjerojatnije uzrok poteškoća koje ima.
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 3:56 pm

žao mi je da to čitam draga,
i vjerujem da ćete smetnjice brzo korigirati.
znam samo odrasle koji su boravili u Kalosu, pa eventualno mogu prenijeti njihova iskustva, samo ne znam koliko ti je to interesantno.
sveki mi je tamo bila, pa ako hoćeš pitati štogod, nismo daleko mig
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 4:21 pm

Kako je sada, jel mu pomažu te vježbice na koje idete?
[Vrh] Go down
lucija
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 5:42 pm

Njegov problem bar za sada nije velik no treba raditi i korigirati stanje. Ima nekakav problem s "ravnotežom-koordinacijom" a kako je sam u nekom điru i ubrzan malo si je sam podesio neispravno držanje i ukrutio mišiće zdjelice da bi održavao ravnotežu. Sad radimo na tome da mu mišići zdjelice budu flejksibilniji pa tete preporučavaju trampulin, jahanje, korigiranje kad sjedi, vježbice na velikoj lopti, da ga malo sputavamo u brzini ....
Kako je u fazi da nije tako malo da mu namećemo puno toga već se koji put opire, problem ga je privoliti da radi što mu se kaže. On bi jedan trenutak igrao loptu, drugi bi slagao puzle i sl, a pogotovo kad odemo navježbe kod tete koja je mlada i njemu nije dovoljan autoritet.
Magnetna nam je najvažnija, nju moramo napraviti u Šalati gdje imaju najjači aparat pa ćemo to vjerojatnoo uspiti tek koncem godine jer su velike liste čekanja
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 5:48 pm

vibram da se uz što manje "muke" korigira stanje, prihvatit će, no ko što i sama kaže. valjda mu je puno sve od jednom.
imaš loptu za njega, malu, kao za pilates??
ili one za skakanje (samo su sve što sam viđala malo prevelikog fi za njegovu dob)??
to može biti turbo super zabavno, samo bez pritiska mig
žrtvuj krevet pa mu pusti da divlja po njemu geek
imaš di i na jahanje, terapijsko, fala bogu otići.... nije daleko, samo treba vremena i za to... kad je za njegovo dobro.
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
lucija
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 6:16 pm

Imam za ne falit dvi velike lopte za pilates koje svojedobno kupila da sjedimo ja i mm na njima i vježbamo kad stignemo, no kako ih dica počela koristiti za ludosti neko vrime ih spakirali u ormar.
Idemo na trampulin češće, na terapijskom još nisam bila- bilo me strah zmija dok ne zaladi,a još moram pokupiti mob i viditi njihove uvjete ( cijene, termine ...)
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 8:43 pm

ima mala lopta sa ušima u Plodinama za 17 kn ima na sebi negi snježni motiv plave je boje ali manje bitno, ako ne nađeš javi ja ti pošaljem
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 8:51 pm

evo pitala sam dunda za kalos i kaze da je odlicno dole i da je uvijek bio na odlicnom glasu :mig:
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:10 pm

ima tih lopti, ali im je fi malo too much za njegovu dob mig ako će služiti za skakanje, samostalno. uz pomoć sigurno bi mogao.

naše još čekaju da malo porastu pa ako hoćeš. posudim ti da probaš.
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:15 pm

ma ova uPodinama mi se ne čini velika. Baš ću bacit oko šta piše. Majo tvoji dčki imaju onu plavu s ušima, jer skaču ?
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:26 pm

mi imamo te, iz plodina. zato kažem... zapravo nisam ih izvukla već godinu dana, možda su sad ok mig
tad su bile puno prevelike. da ne mogu nožicama do poda pa gube ravnotežu. malo opasno mada jako zabavno mig
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:28 pm

skacu ali im je jos velika pa brzo izgube interes
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:33 pm

koliko je promjer. nekih 50-55 jel tako majo. to je preveliko. da je 30-40 max. bilo bi idealno.
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:34 pm

idem izmjerit
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 11:38 pm

40cm
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:08 am

hm... a moguće. ode to kad sjednu. treba obujmiti nožicama loptu i doći do poda. znam samo da nam je sa 2-3 god. bila prevelika i otad tražim manje, ali nisam našla (sa tim "ušima")
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:10 am

baš ću pogledati kolika je ova ako piše na kutiji
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:22 am

vidi, piše sigurno, mada mislim da je pisalo gore 45 cm
no... nema veze. ima i malih pilatesica koje su bez ušiju i odlične su za vježbe.
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri ruj 16, 2009 2:21 pm

i za ne falit sve otišle ljuta a gledam ih već mjesec dana i prolazim pored jer su kao zimski motiv i ... i sad kad sam krenula po jednu nema nijedne. a bile na akociji za 14,99 i 18,99 znači možda čak i 2 veličine

Pitat ćemo Ani da pogleda na Viškovu dali ima koja.
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri ruj 16, 2009 2:32 pm

danas sam bila u plodinama. kod nas su 21 kn (akcija)!!!!!
sram ih bilo!!
ne piše koji je promjer.
al koliko sam vidjela na net-u najmanje su 45 cm
tako da je to vjerojatno to.
ispuhana 40 mig
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
lucija
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009

Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:46 pm

seke imaju i takve , no ipak su mu još prevelike,a one velike koristimo za vježbu jer ga moramo pridržavat dok on skakuče....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Empty
PostajNaslov: Re: Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA   Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Specijalna bolnica KALOS- VELA LUKA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Mama i tata :: Škrinjica zdravlja by Lulu :: U bolesti i zdravlju-
Forum(o)Bir: