All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
moja lu
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
Netty
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
Branka
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
LuLu
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
boyd
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
Maja
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
Daisy
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
aneris
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
vejanka
kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtblef11kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbcen10kad ću i ja biti mama? - Page 2 Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 14 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 14 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 kad ću i ja biti mama?

Go down 
+10
kekezvrk
Mare555
kreativna mama
miniminia
meri
iwa
Tejo
Kim
mlana
bubi
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimeuto kol 25, 2009 3:18 pm

First topic message reminder :

evo moje pričice
lagano teće godina i pol a naše bebice nema... prije 2 mjeseca smo uspjeli izvuć jedan folikul koji je vjerojatno puko al niš se nije primilo i sad kad sam dobila M trebala sam se naručit kod doktora na folikulometriju. zovem ja njega, zovem a on se ne javlja. otišao čovjek na godišnji i cijeli svijet stao. ja nisam znala jel da počnem piti klomifen opet il ne, ak ne počnem jel gubim sve kaj smo do sada napravili ak počnem tko će me kontrolirati... i tako ja ipak odlučila početi piti 5dc i sad imam kao samo jednu kutiju i treba kupit još jednu.. obišla sam cijeli grad zagreb i okolicu, zvali smo ljekarne do karlovca nebi li našli još jednu kutiju klomifena, a od njega ni K. i tako sam ja pila klomifen 2,5dana da bi... moja šogi...koja radi u austriji u bolnici (od muževom brata žena)lijepo popričala samnom i rekla da ja uopče ne bi smjela piti taj klomifen tako dugo. ja ga pijem 6 mjeseci. kaže da što se duže pije zapravo su manje šanse da ostanem trudna...

tako sam ja čekala da se moj ginić vrati i kad se napokon vratio rekao mi je da se naručim za folikulometriju kad dobijem M.
danas evo 12dc upravo se vratila od ginića, folikula nema niti jednog, jedina dobra stvar je to kaj je napokon počeo radit preko hzzo-a tako da ne oram plačati sve i to kaj se moj endometrij drži super na 9-10mm unatoč silnim klomifenima.
napokon smo malo popričali kaj ćemo dalje i sad mi je prepisao neke tablete slične klomifenu ali kao malo bolje ali ih nema u rh nego idem van po njih. živjela moja šogi u austriji svaka čast
spomenuo mi je i još neke al su jako skupe oko 700kn kaže i ne mogu ih dobit na recept jer ih inače koriste samo žene koje su imale rak dojke :uf:
taj dio smo preskočili. uglavnom ja sam opet pijem dabroston og 16-25 dc da dobijem M na vrijeme pa onda te tabletice, klomid ako se ne varam, i onda opet folikulometrija.
a valjda ću i ja dočekati taj plusić na testu i malo srčeko koje će kucati uz moje
molim te
malo sam se tipkam najte zamjerit. za tebe
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Korina
Početnik
Početnik



Join date : 15.09.2009
Lokacija : Zagreb

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 10:28 pm

e bubi, koliko sam se samo puta u posljednje tri godine pitala isto što i ti ... ali ne smijemo se dati, nada uvijek postoji i sve ćemo mi jednom osjetiti to srčeko ispod svoga i biti ponosne mame malih ljepotica i ljepotana kiss
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 10:31 am

evo mene da prijavim 2 dc. 29.09. sam naručena na folikulometriju pa će,o vidjeti. mislim, znam da neće biti niti jednog folikula jer mi ne pada na pamet piti klomifen opet pa ću lijepo tražit ginića da mi da uputnicu za zajčevu da vidimo kaj će dalje biti.
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 12:16 pm

BUbi, molim te vibre vibre vibre za ipak folikulić!

Sve će na kraju dobro ispasti, vjeruj mi!
dragi kiss kiss
[Vrh] Go down
Netty
Admin
Admin
Netty


Join date : 09.08.2009
Age : 47
Lokacija : Rijeka

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 2:16 pm

Bubi draga kiss

Jedva čekam našu prvu forumsu bebicu, da ju pratimo od + do rođenja, biramo ime i zajedno mazimo... želim ti ju od srca i dao predragi Bog da bude tako.
[Vrh] Go down
Mare555
Pričalica
Pričalica
Mare555


Join date : 21.08.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatna Dolina

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 5:27 pm

draga bit će sve super..imamo dogovor..znaš!!!! za tebe
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 6:33 pm

Nettuna je napisao/la:
Bubi draga kiss

Jedva čekam našu prvu forumsu bebicu, da ju pratimo od + do rođenja, biramo ime i zajedno mazimo... želim ti ju od srca i dao predragi Bog da bude tako.

još bute me i raspekmezile :sad:
ljubim vas a ovu "želju" moram ispuniti molim te
[Vrh] Go down
Phar-lap
Početnik
Početnik
Phar-lap


Join date : 18.09.2009
Age : 41
Lokacija : Dalmacija

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 6:45 pm

Draga ideš ma folikulometriju kad i ja na pregled mah, mah
Meni su rekli da klomifen probudi jajnike i da djeluje i kad se ne pije, pa se ja nadam da ćeš ti 29. ugledat koji folikulić koji ćete uspješno oplodit ! molim te
[Vrh] Go down
bubi
Pričalica
Pričalica
bubi


Join date : 23.08.2009
Age : 38
Lokacija : zagreb

kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 9:21 pm

meni nije klomifen djelovao ni kad sam ga pila kak treba a ne vjerujem da će mi djelovati i sad kad ga nisam pila. morala sam promijenit termin za petak jer nemrem smjenu promijenit a ionak mi se ne žuri kad znam da mi niš ta folikulometrija ovaj mjesec ne znači. idem s namjerom da mi da uputnicu za dalje a sutra ujutro zovem zajčevu da pitam kaj mi treba.
niš.. nema predaje spermići
[Vrh] Go down
Sponsored content





kad ću i ja biti mama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kad ću i ja biti mama?   kad ću i ja biti mama? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kad ću i ja biti mama?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Priprema za trudnoću :: Neplodnost i dnevnik trudilica-
Forum(o)Bir: