All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
moja lu
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
Netty
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
Branka
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
LuLu
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
boyd
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
Maja
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
Daisy
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
aneris
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
vejanka
Chicco Trio For Me Complete Vtblef11Chicco Trio For Me Complete Vtbcen10Chicco Trio For Me Complete Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Chicco Trio For Me Complete

Go down 
+2
Aleksandra
vejanka
6 posters
Autor/icaPoruka
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 12:32 pm

Sa Chiccom smo imali pozitivna iskustva, osim što su kolica ( ne ovaj model ) bila povelika, a nosiljka teška, premda izvrsna i velika. Koristili smo je dugo, dok Ivan nije napunio 13 kg, a zamijenili smo je kad je prerasli s godinu i pol dana. Clik-clak sistem autostolice s bazom pokazao nam se vrlo praktičnim. E sad, ovo sa slike su novija verzija 3 u 1. opravdavaju li cijenu od oko 5 tisuća kuna. Teška su 9.5 kg? Zanima nas više od navedenog. Jesu li isplativa i kvalitetna, nađe li se što bolje od drugih proizvođača za istu cijenu?

Chicco Trio For Me Complete Trio%204%20me%20complete%20sunrise

"Dizajnirana su kako bi pratila rast i razvoj djeteta od njegova rođenja pa do treće godine života. Napravljena su od vrlo laganih materijala (aluminij) a zbog mogućnosti rotacije ručki za upravljanje kao i prednjih kotača od 360º vrlo su lagana za upravljanje i stoga praktična za roditelje.

Sastoje se od nosiljke za dijete, autosjedalice auto-fix (od rođenja do 13 kg) i kišobran kolica sa zaštitnom zimsko-ljetnom kupolom i regulacijom naslona u četiri položaja (od ležećeg do sjedećeg). Kišobran kolica nude mogućnost podešavanja podloška za sjedenje kako bi dijete do navršenih 6 mjeseci moglo biti okrenuto prema majci, a nakon toga i u smjeru kretanja kolica. Kada su sklopljena, kolica zauzimaju vrlo malo mjesta i prilagođena su i najmanjim prtljažnim prostorima automobila. Zahvaljujući Klik-Klak sistemu povezivanja, nosiljka i autosjedalica mogu se zasebno montirati na kolica.

Od sastavnih dodataka kolica su opremljena sigurnosnim sustavom zaustavljanja «Stop&Go», praktičnom torbom (u dezenu kolica) koja sadrži podložak za previjanje djeteta, zimskom termo navlakom, kišnom kabanicom i mrežicom za odlaganje. " Navod: chicco.hr

Film, tj. prezentacija ( klik na izbor jezika, ondak klik na Look at the video ):
http://trio4me.chicco.com/trio4me.asp
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 1:37 pm

5000kn ne opravdavaju
naime zadnjih godina ima dosta reklamacija na Chicco kolica i to na pohabavanje materijala ??
Kod ovog kokretnog modela po meni mana su prednji mali kotači i "napuhnuti" remeni na sporstkom dijelu.

PP switch je najsličnija dostojna zamjena ako su uvjeti za oba smjera za sportski dio, ako nisu onda izbora ima puno.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 3:02 pm

Sjedalica u sportskom dijelu i opcija da se okreće u dva smjera, nisu obavezna opcija. Naime, autosjedalica i njena baza je ono što nam zanimljivo. Interesiralo me koja bi Chiccova kolica odgovarala njoj kao kompletu.

Ovo su ta PP switch - modularni sistem?
Chicco Trio For Me Complete Peg-perego-switch-modularni-sistem-tri-fix-cedro-kolekcija-2009--1187700

Kakove su pp autostolice uz kolica? Mi ih nismo koristili, no poneki koji jesu, kazaše da su relativno malene i bebachi ih brzo prerastu? Cijena baze za pp autosjedalicu je poprilična? Ukoliko nisam u pravu, demantirajte moje sumnje. scratch
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 4:28 pm

Ako ti je zanimljivo samo AS i baza onda recimo PP switch a AS i baza Graco mig
Nove SIP trifix As su odlične i veće od starih no skupe, as + baza su skoro 2000kn.

Jel baš bitno da as bude u setu s kolicima ?
A Inglesina ? Isto as ima bazu mada bi ja opet rađe as + bazu od Graca
[Vrh] Go down
kekezvrk
Brbljavica
Brbljavica
kekezvrk


Join date : 21.08.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb tak imam te rad

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 6:42 pm

Alex a jel se može u dućanu kupiti samo PP switch ja sam nekako stekla dojam da se taj model kolica isključivo prodaje sa as-om i košarom. Jer ja imam as i bazu trifix u crvenoj boji a kolica imam PP P3 u plavoj, ono živi đumbus. A bilo bi super da mogu ubosti crveni PP switch bez dodatne opreme
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 6:47 pm

Inglesina je jedna od prvih opcija. Budući kolica nisu za mene, a buduća mama ne želi futurizam, trokoličarstvo, ni Peg Perego, nego želi nešto klasičnije i po mogućnosti u kombinaciji, no ista nije i obavezna, pretpostavljam da će inglesina kolica u uži izbor. No, osim navedenog, žele istražiti još jednakovaljanih opcija ne bi li izabrali ponajbolju za sebe.
Nije nužno da AS bude u setu s kolicima, no ukoliko bi bila, bilo bi praktičnije.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:28 pm

Ako je tako onda je meni Inglesina Zippy br 1 definitivno. njihova as isto ima bazu ako je to bitno. Imaju i model otutto kojem se okreće sjedalo.

PP switch se može kupiti zasebno, ako ne kod nas ( a mislim da može i kod nas) onda u deželli sigurno mig
[Vrh] Go down
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimeuto kol 25, 2009 8:31 am

dakle chicco ct 0.1. prerasao u širini ramena sa cca 8 mj zivota..
i to bez jakne a nije neko preveliko dijete..

nisam mogla vjerovati ali eto ...
uz to kolica su teška..

ja osobno nisam zadovoljna bila s njima...!
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimeuto kol 25, 2009 10:39 am

Mi imali Chicco 6 WD tech 2 u 1 i nama bila odlična ta kolica.
Chicco Trio For Me Complete Chit6

Istina, teška i velika, no komotna i lako upravljiva, sa svim milim dodacima uz njih. Ja u shoping košari znala nositi preko 10 kilograma svega, i voziti Ivana u kolicima bez muke kamo god. Prodala ih jer se pomamila za trokolicom Quinny Buzz-om, ali i požalila. Quinny im nije bio dostojna zamjena, premda je bio ljepši. Autosjedalicom s bazom sam bila prezadovoljna. S tkaninom nismo imali problema, dapače.
No, sve ovo bilo prije skoro 5 godina, što se u međuvremenu promijenilo, osim cijene, nisam upućena.
[Vrh] Go down
vejanka
Brbljavica
Brbljavica
vejanka


Join date : 19.08.2009
Lokacija : krk

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesri kol 26, 2009 11:23 pm

Danas u Ri pregledala ovaj model Chiccovih kolica. I moram zaključiti da su zaista tkanine upitne kvalitete odmah na prvi pogled. Daleko od onih materijala koji jamče dugovječnost i kvalitetu, kakvu u Chicca poznavala. U Vrtuljku (Korzo), na akciji, cijena kompleta malo manje od 3.500 kn.
[Vrh] Go down
soo_happy
Početnik
Početnik



Join date : 12.09.2009

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesub ruj 12, 2009 2:24 pm

mi imamo iskustvo s ct o.1 . isprobala sada nekoliko kisobranki...al uvijek se vratim na svoja chicco o.1. i nizasta ih ne bi mjenjala...patrik ima dvije godine velik je..a jos uvijekse vozi u njima svakodnevno...materijali mi se nisu pohabali..osim sto sam jednom u perilicu stavila i torbu a nisam cicak zastitila pa mi je malo pocupalo s navlake...al to se ne bi samo od sebe dogodilo...za drugo dijete ostavljam ista ako im se ista dogodi kupujem ista!
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesub ruj 12, 2009 2:49 pm

spominjete upitnost kvalitete i izdržljivosti materijala.
ja se ne bih osobno puno začudila da je to zapravo namjerno tako.
sigurno oni jako dobro znaju da im materijal preživi par pranja i postane ružani neiskoristiv.

Cam je blokirao prodaju zamjenskih djelova (navlaka za hranilice, recimo) koje se luđački paraju (nama otišlo četiri komada, dva po stolici, u godinu dana korištenja) i od njih sam dobila odgovor da je to iz razloga da sprijeće nasljeđivanje.
odnosno, da ograniče uporabni rok i prisile na nove kupnje. jer realno, neka oprema se može koristiti generacijama i generacijama mig

moja pretpostavka je i da chicco radi istu stvar sa materijalima. ne ugrožavaju sigurnost, a zamjenske navlake ili su nedobavljive ili se plaćaju zlatom, ne bi li ograničili uporabni period pojedinog proizvoda i primorali kupce da kupuju nove proizvode, a ne da se samo krpaju zamjenskim potrošnim djelovima iz generacije u generaciju.
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
soo_happy
Početnik
Početnik



Join date : 12.09.2009

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesub ruj 12, 2009 2:57 pm

da vjerujem da tu imaistine jer sam bas o tome razmisljala ako pozelim novu navlaku(u mom slucaju radi boje)...al to se dogodilo s ruckicama na rossi vrticu i kad sam ih pitala nek mi nabave nove...u tintilinicu da oni to ne mogu jer to jos niko nije trazio i nisu obavezni zakonom....tako da me ne bi cudilo da isto rade sa svom opremom
[Vrh] Go down
Sonja
Pričalica
Pričalica
Sonja


Join date : 17.08.2009
Age : 42
Lokacija : Sebenico

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesub ruj 12, 2009 3:02 pm

ovo za cam i neonato je provjereno, odgovor od zastupnika, tako da nije čak ni pretpostavka, ali ne vidim zašto ne bi drugi radili isto mig
moraju se nekako zaštititi.
ne znam daju li neku garanciju u kojem roku možeš nabaviti zamjenske djelove.
za cam i neonato je konkretno ja mislim (ako se dobro sjećam) 4 mj. od kupnje, da ti izađu u susret i naruče zamjenski dio
[Vrh] Go down
http://www.blizanci.in
magaly
Brbljavica
Brbljavica
magaly


Join date : 21.08.2009
Age : 52
Lokacija : na bregu :=)

Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitimesub ruj 12, 2009 3:21 pm

zato za quinny sve zamjenske dijelove mozes nabavit..
stvarno im kapa dolje..vrlo su ljubazni i sve što treba naručit će..!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chicco Trio For Me Complete Empty
PostajNaslov: Re: Chicco Trio For Me Complete   Chicco Trio For Me Complete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chicco Trio For Me Complete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Guralica -Chicco 4u1?
» Chicco skip kolica
» Razlika između ovih chicco kolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Kolica-
Forum(o)Bir: