All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
HOMEOPATIJA Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
HOMEOPATIJA Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
HOMEOPATIJA Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
HOMEOPATIJA Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
HOMEOPATIJA Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
HOMEOPATIJA Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
HOMEOPATIJA Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
HOMEOPATIJA Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
HOMEOPATIJA Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
HOMEOPATIJA Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
moja lu
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
Netty
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
Branka
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
LuLu
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
boyd
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
Maja
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
Daisy
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
aneris
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
vejanka
HOMEOPATIJA Vtblef11HOMEOPATIJA Vtbcen10HOMEOPATIJA Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 21 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 21 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 HOMEOPATIJA

Go down 
+14
titirlica
Branka
ira...
nestrpljiva
kreativna mama
Maja
mlana
engls
Aleksandra
mišek
Twin
vanja
LuLu
lugo
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesub kol 22, 2009 11:03 pm

Pozdrav svim sadašnjim i budućim korisnicima homeopatije.
Ja je a sebe osobno koristim već godinama i doslovce me je spasila.
Isto primjenjujem i na Luku i spašava nas kod viroza, pomogla nam je kod izbijanja zubića i svega i svačega.
još samo da MM-a uspijem preobratiti. Rolling Eyes

Ako netko ima pitanja u vezi homeopatije, primjene i ostalo slobodno pitajte.
[Vrh] Go down
LuLu
Supermoderator
Supermoderator
LuLu


Join date : 10.08.2009
Age : 44
Lokacija : tamo tamo daleko

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened kol 23, 2009 9:50 am

pa evo možeš savjetovati cure šta točno daješ luki kad je bolestan i koliko to dođe
[Vrh] Go down
vanja
Pričalica
Pričalica
vanja


Join date : 13.08.2009
Age : 47
Lokacija : Zagreb/Dubrava

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened kol 23, 2009 11:30 am

evo i mi se liječimo homeopatijom i samo svaka čast . Mi smo bili 2x na dnevnom liječenju na Srebrenjaku , 1x ležali ,popili u 6 mjeseci 5 antibiotika i onda sam pukla i otišli smo kod jedne tete i od tad smo na homeopatiji i čim poččnu neki čudni kašljevi sa homeopatijom liječimo i za sad (hvala Bogu ) sve super prolazi bez ikakvih drugih lijekova. Sad još jedino IB dižemo imunitet , i onda još u 1o mjesecu cijela family ide na pripremu za zimu.
[Vrh] Go down
Twin
Početnik
Početnik
Twin


Join date : 21.08.2009
Age : 41
Lokacija : Zagreb-Dubrava

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened kol 23, 2009 3:11 pm

Lugo uzimaš li samapreparate prema potrebi, tipa od Homeolaba ili baš idte kod homeopata koji za svakog individulano daje proskripciju?
ajde, napiši što koristite, gdje nabavljate i kolikoplaćate, korisno je to znati. i ja sam u zdravstvu,čak u neposrednom doticaju s tim preparatima, ali toliko malo, a osobno ih nikad nisma koristila pa je jako lijepo ovako iz prve ruke čuti nečije iskustvo.
samo daj, raspiši se jer to puno znači!
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened kol 23, 2009 3:16 pm

A jel može netko meni neznalici napisati koju rečenicu više o tome :?:
Nisam se nikad informirala jer mi nismo nikad bolesni....

Ali voljela bi znati...

Znači, šta je to točno, kakvi su to pripravci, di kupujete, .......sve sve sve sve..........

Ako nije problemčić.... geek
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened kol 23, 2009 3:57 pm

probat ću ukratko odgovoriti.
Glavno ajmo reći geslo homeopatije je "slično se liječi sličnim", što znači da se organizam potiče da se bori sam sa bolestima.
Važno je imati dobrog i kvalitetnog homeopata jer ni homeopatija nije bezazlena, a najviše iz razloga jer neki "ljekić" može pokrenuti neke simptome, pa se dogodi lavina, klupko se počne odmotavati....
Mi osobno koristimo klasičnu homeopatiju, dok većina kod nas koristi akutnu homeopatiju i to je uglavnom ono sa čime se najviše susrećemo.
Prema nekom mom iskustvu akutnu homeopatiju uglavnom koriste liječnici.
Klasična homeopatija radi na principu da uzroke bolesti riješava dubinski, dok akutna uglavnom riješava simptome trenutno, pa se obično događa da odjednom uzimate 2-3 vrste ljekića što ponekad nije dobro, dok se klasična homeopatija protivi tom načinu liječenja.
Ne kažem da akutna nije dobra, ali mi smo pristalice klasične, pa ću se onda i bazirati na nju.
Teško je napisati koje vrste smo koristili, jer kad se pojavi problem idemo kod homeopata i detaljno opisujući simptome, ona nam daje terapiju.
Što se tiče Homeolaba i preparata, oni su industrijski i općeniti, a preparati koje dobijete kod homeopata određeni su isključivo prema vašim simptomima i konstituciji.
Najvažnije od svega je pridržavati se uputa homeopata i dobro opisati simptome.
Pripravke ne kupujemo nego ih dobijemo na kontrolama/obradama.
Preparati se nikada ne smiju uzimati na svoju ruku nego uvijek i isključivo u konzultaciji sa homeopatom.
Ja osobno s obzirom da imam veliko iskustvo s homeopatijom ponekad svoju homeopaticu kontaktiram telefonom i ona mi kaže što da uzmem ili ako je Luka u pitanju što da mu dam.
Mogu navesti X primjera kada nas je spasila, ali to bi predugo trajalo.

Što se cijena tiče, a kao i sve drugo što je dobro nije baš jeftino.
Kod naše homeopatice preparati se ne plaćaju, ali se plaća obrada i kontrola.
Ona ima svoj cjenik,ali to ne znači da ćete kontrolu svaki put platiti, sve je individulano.
Po meni zdravlje nema svoju cijenu.

eto toliko za sada da ne udavim previše
probat ću odgovoriti na svako pitanja, a vidim da nas ima više koji to koristimo, pa će mi biti drago da podijelimo svoja iskustva sunny
[Vrh] Go down
mišek
Brbljavica
Brbljavica
mišek


Join date : 16.08.2009
Age : 38
Lokacija : Kc

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened kol 23, 2009 4:09 pm

di naći dobroga homeopata :?:
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimepon kol 24, 2009 12:12 am

mišek teško mi je dati odgovor na to pitanje.
mi smo prezadovoljni s ovom našom, ali znaš onu 100 ljudi 100 ćudi.
osobno znam cure koje su išle kod nekih drugih homeopata pa nisu bile zadovoljne i iz tog razloga su odustale od homeopatije.
važno je da homeopat bude prije svega dostupan, pogotovo kad se koristi terapija.
najviše iz razloga jer se nekad kod uzimanja terapije može dogoditi da se simptomi prvo pogoršaju a onda krenu nabolje, što je nezgodno pogotovo kod djece.
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimepon kol 24, 2009 2:36 pm

daj nam ipak reci koliko koštaju ti pregledi i jel onda baš sve potreben "kuglice" dobiješ kod nje ili ipak ideš i u apoteku.

I Ispričaj curama par primjera iz prakse, znam da vam je puno pomoglo.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:14 pm

Dakle, sve potrebne kuglice ili čak i kreme dobijem kod nje, ništa od toga ne kupujemo u apoteci. Uglavnom su kuglice kod nje iz Indije.+ dobijemo jako puno korisnih savjeta.
Joj Aleks, sad si me dala na 100 muka ali evo pokušat ću navesti par friških primjera.
1. primjer
Luki je dijagnosticiran bruh negdje u travnju, dijagnoza: operacija
bila sam totalno u komi. U dogovoru sa homeopaticom i konzultacijom sa liječnikom odobrio je da ipak probamo sve što mislimo da je ok. Krenuli smo odmah sa terapijom, ali za početak sa bioenergijom uz potporu homeopatije.
Rezultati su bili i za mene neočekivani. Stvari su se na očigled mijenjale.
Nije da se skroz povukao, ali pojavljuje se sve rijeđe, i ja sam jednostavno uvjerena da ćemo to riješiti bez operacije.
Najteže u tome svemu je boriti se s okolinom, gdje nemam nikakvu podršku i svi su uvjereni da će ipak morati na operaciju. Vidjet ćemo. Izvjestit ću vas kad dobijemo krajnji rezultat.
2. primjer
Isto u travnju Luki se upalio pimpek. Izgledalo je grozno. Otišli kod liječnika, neka koza mu to stisnula i dala naravno antibiotik, ali ni sama nije znala dali da nam da to ili ne. Ma nije vrijedno spomena.
Otišli do homeo dobli antibakterijsku kremicu i ispirali kaduljom (prema savjetu naše homoepatice) i na očigled bilo bolje.

a da ne pričam o tome koliko nas je spasila jer se Luki nakon cijepljenja kao reakcija 2 puta strašno upalilo oko i kod razno raznih viroza, ali moram ostaviti nešto i za drugi put.

A cijene, hm..........
Nisam baš sigurna jer nismo dugo bili baš onako za ozbač, ali mislim da je za dijete oko 300 kn 1. pregled (u to su uključeni ljekići) a za odrasle oko 400 kn.
Ta prva obrada traje cca 2 sata. Kontrole su kraće i nisam stvarno sigurna za cijene.
Ono što je važno da su u tu cijenu uključeni ljekići i stalna dostupnost homeopatice.
npr. kad sam rađala Luku onda je bila sa mnom na telefonu skroz dok nisam ušla u rađaonu, a rodila sam u 5 ujutro.

eto za početak
[Vrh] Go down
engls
Početnik
Početnik
engls


Join date : 21.08.2009
Lokacija : Sesvete

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimečet ruj 17, 2009 7:39 pm

Liječi li probleme hormona?
[Vrh] Go down
http://picasaweb.google.hr/home
mlana
Pričalica
Pričalica
mlana


Join date : 23.08.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb-Knežija

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimečet lis 15, 2009 4:08 pm

Evo i mi smo se odlučili za homeopatsko liječenje. Inače nisam baš previše znala o tome i zapravo uvijek sam odbijala bilo šta vezano uz to, niti sama
ne znam zašto. No kako nas je ulovilo niz boleština, odlučila sam se za ovu metodu.
Malo si dala truda, raspitivala se i jučer smo bili na prvom pregledu. Homeopatica mi se dopala na prvu. I moram priznati da je to meni jako važno.
Bili smo s njom punih sat vremena. Odredila im je terapiju i za 10 dana moramo doći ponovo na pregled i onda će im dati drugu terapiju.
Koja bi trebala biti dužeg perioda.
Za sada mi se sve to skupa dopada, e sad....ako će još se i pokazati dobro, nitko sretniji od mene.
Vidjet ćemo šta će vrijeme pokazati.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesub lis 17, 2009 4:11 pm

engls je napisao/la:
Liječi li probleme hormona?

I nema me i nema i nikako na zelenu granu sa vremenom, pa evo pozdrav svima. mah, mah

Engls prije svega da ti odgovorim.
Da, homeopatija liječi probleme hormona, ali naravno ovisno o problemu.
Treba samo biti uporan i ustrajan. Ovisno od slučaja do slučaja, negdje treba dugotrajnija terapija, a negdje se sve vrlo brzo riješi. To sve naravno ovisi i o tome kako će čiji organizam reagirati.

(Meni se osobno najviše kod moje homeopatice sviđa to što ako nema u nečemu iskustva otvoreno to kaže i ne obećava brda i doline.)

mlana zašto vas je naručila već za 10-ak dana po novu terapiju?
Dali im je sada dala nešto da izbaci jače simptome ili?
Dali si sa oboje dječice bila unutra sat vremena to mi se čini nekako malo jer 1. razgovor po djetetu obično traje bar sat vremena, ali sve opet ovisi o tome kakvi su problemi u pitanju.
Kod koga ste bili?, ako nije tajna može i na PP.

pozdrav svima i pucajte ako imate pitanja

opet sam tu mah, mah
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesub lis 17, 2009 4:25 pm

pucam smile:

zanima me homeopat u rijeci. ako imas neku preporuku ili ako tvoj homeopat ima preporuku
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesub lis 17, 2009 10:26 pm

Maja pitat ću je.
Mislim da sam je već prije pitala za nekog u Rijeci ali da nije imala nikog od povjerenja.
Možda su se sada stvari promijenile.
Pitam pa javim, ali unaprijed te molim za razumijevanje ako se malo oduži jer prođu tjedni a da uopće ne stignem na forum.
[Vrh] Go down
Maja
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Maja


Join date : 24.08.2009
Age : 42
Lokacija : Na pravom mjestu

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesub lis 17, 2009 10:30 pm

nije problem. nismo bolesni, nije nam nista. ja to onako da imam :mig:

imam hasimoto hipotireozu pa trazim nekog tko ce mi rec da mi moze pomoc :mig:
[Vrh] Go down
kreativna mama
Pričalica
Pričalica



Join date : 26.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened lis 18, 2009 1:43 am

Imali netko preporuku za homeopata u Osijeku?
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesri stu 11, 2009 12:22 am

nisam zaboravila na vas i na ono što dugujem.
Prošli tjedan smo se borili sa nekakvim virusnim laringitisom i temperaturom.
Dok nije ništa prepisala jer smo odbili kortikosteroide, preventive radi, nije bila takva situacija da su neophodni, pa smo naravno stvar opet riješili homeopatijom.
Ne znam, dali sam negdje prije napomenula, pa ću onda i ovdje (soryte ako ponavljam).
Kod korištenja homeopatije zna doći i do pogoršanja trenutnog stanja, ali onda je važno to nekako pregurati jer nakon toga krene na bolje.
[Vrh] Go down
nestrpljiva
Pričalica
Pričalica



Join date : 23.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesri stu 11, 2009 12:43 am

mi smo na homeopatskim lijekovima već godinu dana.
p je s 9 mj. dobio pneumokok u nosu i oku. crp je bio 140, sedimentacija 120, temperatura tjedan dana preko 38,5,
a nakon 1,5 dan korištenja tih kuglica sedimentacija je bila 20,a crp 7
[Vrh] Go down
nestrpljiva
Pričalica
Pričalica



Join date : 23.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesri stu 11, 2009 12:49 am

kreativna mama

mislim da u osijeku nema homeopata, ali znam da dolazi jedna homeopatkinja iz mađarske u Beli Manastir.

mi idemo za zagreb. jednom bili na pregledu,a sve ostale preglede smo rješavali telefonski.

i meni je moja homeopatkinja rekla da mi može pomoći tj. olakšati i skratiti porod. budemo uskoro vidjeli o da
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesri stu 11, 2009 1:03 am

Ma mora biti homeopata i u Osijeku.
Nestrpljiva, i ja sam na porodu koristila homeopatiju i poslije poroda.
Točno dobiješ kuglice, i plan poroda kada što uzeti.
[Vrh] Go down
ira...
Pričalica
Pričalica
ira...


Join date : 20.01.2010
Age : 40

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimesub vel 06, 2010 11:51 pm

mi koristimo, tj.koristili smo homeopatske kuglica protiv grčeva.....
i kad nam krenu zubi, kupit ćemo opet kuglice
[Vrh] Go down
Branka
Supermoderator
Supermoderator
Branka


Join date : 11.08.2009
Age : 49
Lokacija : Pula

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened vel 07, 2010 12:52 am

I ja sam nedavno prvi put bila kod homeopatice i baš je onakva kakvu je lugo opisuješ, jako ugodna i baš tako, ona daje pripravke, dostupna je... Moj problem je malo teži (sa kožom) pa će i ozdravljenje biti dugotrajnije, no iskreno se nadam da će mi pomoći jer mi ništa drugo ne pomaže.
[Vrh] Go down
lugo
Pričalica
Pričalica
lugo


Join date : 14.08.2009

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimepon vel 08, 2010 10:30 am

Branka nadam se da će pomoći. Obično homeopatija pomogne tamo gdje je ništa drugo ne, pogotovo kod kože.
Meni je tako pomogla kod sinusa, čireva na želucu i ko zna čega još što nisam ni znala da imam.

Samo malo upozorenje za sve koji to kupuju na svoju ruku u ljekarni.
To baš i nije prava homeopatija, to je industrijski proizvod namijenjen za široke mase.
Dakle, uputstva o primjeni koja su tamo napisana nisu za sve i ne mogu se primjenjivati na sve isto.
Ne kažem da ne pomaže, ali vrlo često zna napraviti i štetu, pa nije baš za uzimanje na svoju ruku, odnosno ako se bilo što negativno primjeti, ODMAH treba prekinuti terapiju.

evo primjera iz moje okoline:
poznanina je malenoj za zube davala Camomillu prema dozama napisanim na uputstvima, i dijete se uredno osipalo i dobivalo proljev, da bi na kraju kad je otišla homeopatici ova odredila totalno drugu terapiju, jer malenoj konstitucijski taj lijek nikako nije odgovarao.
Ne želim vas plašiti, nego samo reći da treba biti oprezan kao i kod svakog drugog lijeka.

ako imate pitanja vičite i dalje sam tu

mah, mah
[Vrh] Go down
titirlica
Brbljavica
Brbljavica
titirlica


Join date : 27.03.2010
Age : 43
Lokacija : zagreb

HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:21 am

Ja sam još jedna mama koja prakticira homeopatiju i na sebi i na djetetu...mužića još nisam nagovorila ( kaže netreba njemu ništa ).
Uglavnom da skratim..preee pre zadovoljna ,od kad cuclamo kuglice niti jedan dan nismo izostali iz vrtića a samo su nam 2,5 godine o da
[Vrh] Go down
Sponsored content





HOMEOPATIJA Empty
PostajNaslov: Re: HOMEOPATIJA   HOMEOPATIJA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HOMEOPATIJA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Mama i tata :: Škrinjica zdravlja by Lulu-
Forum(o)Bir: