All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
osip od vrućine ?? Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
osip od vrućine ?? Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
osip od vrućine ?? Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
osip od vrućine ?? Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
osip od vrućine ?? Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
osip od vrućine ?? Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
osip od vrućine ?? Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
osip od vrućine ?? Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
osip od vrućine ?? Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
osip od vrućine ?? Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
moja lu
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
Netty
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
Branka
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
LuLu
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
boyd
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
Maja
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
Daisy
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
aneris
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
vejanka
osip od vrućine ?? Vtblef11osip od vrućine ?? Vtbcen10osip od vrućine ?? Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 osip od vrućine ??

Go down 
+2
ena
Tina-Tina
6 posters
Autor/icaPoruka
Tina-Tina
Početnik
Početnik
Tina-Tina


Join date : 08.03.2010
Age : 43
Lokacija : Dugo Selo

osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitimepon lip 14, 2010 1:58 pm

mali je dobio osip po prsima,ramenima,nadlakticama i vanjski dio pelene,ne u peleni nego onaj dio gdje je "volančić" od pelene,sitni prištići,osjete se pod prstima kao hrapavo,da li je to od znoja i vrućine ili nešto drugo!!!

od hrane ništa novo nije probavao,a omekšivač i prašak koristim uvijek isti i u minimalnim količinama.

za sad ga samo istuširam vodom i ujutro i navečer namažem bepantenom da li je to dovoljno ili da još nešto probam!?
ima to već par dana i ne povlači se,jedino mi se čini da je ujutro kad ustane malo slabije vidljiv,a kroz dan postaje crveniji.
ima li nešto da to ublaži
[Vrh] Go down
ena
Početnik
Početnik
ena


Join date : 25.08.2009

osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: Re: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitimepon lip 14, 2010 2:24 pm

ako je to osip od vrućine imala sam ga ja ko mala i ništa nije pomagalo povuklo se kad bi na jesen pale temperature, al mom mališu je osip izbacio jedino kad je imao onu trodnevnu virozu al s obzirom da nisi napisala da je imao temp ili ikakvih drugih smetnji ne vjerujem da je to. jesi bila u pedijatra
[Vrh] Go down
Tara
Brbljavica
Brbljavica
Tara


Join date : 03.10.2009
Lokacija : Istra

osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: Re: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitimepon lip 14, 2010 2:51 pm

I meni je kad su počele vrućine dobila osip po rukicama koji je nestao kad je zahladilo pa mislim da se ne trebaš zamarati s time. Osip se povlačio kada je bila manje aktivna (čitaj samo kada je spavala) i kada nije bilo sunca. Sada ga još nismo dobili ali nismo ni bile previše vani na suncu jer smo imali trodnevnu groznicu pa sada čekam onaj drugi osip koji se polako počeo javljati.
Sestrična mi je rekla da je njena mala lani isto imala pri pojavi prvih visokih temperatura taj osip a da je kasnije tokom ljeta dobivala sve manje pa predpostavljam da je to reakcija na sunce na koje još naša dječica nisu navikla.
[Vrh] Go down
aneris
Brbljavica
Brbljavica
aneris


Join date : 20.12.2009
Lokacija : jaaako blizu :-)

osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: Re: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitimepon lip 14, 2010 4:25 pm

ja sam mojega kupala - puno i dugo - ujutro more i tuširanje poslije, poslijepodne isto - ako nismo ma more išli onda ja bio u kadici po pola sata i više na igranju - čim je bilo manje kupanja od toga pojavio bi se osip od znoja... pomogla je malo termalna voda od Avene (http://www.aveneusa.com/thermal-spring-water/ ) kada nismo mogli se tuširati (put ili slično)- ali mislim da nije bitna ta voda, vjerojatno može bilo koja -samo da razblaži taj znoj
(i sada kad je veći isto tako ima te probleme, ali u manjoj mjeri - tj. još se ovo ljeto nije toliko znojio )
[Vrh] Go down
Daisy
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
Daisy


Join date : 06.11.2009
Age : 44
Lokacija : Između mora i gorja....

osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: Re: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitimepon lip 14, 2010 6:36 pm

moja je uvijek starija imala po ljeti osipe od vrućine,malo bi se jače vidio kad je friško iz vode,okupana..njoj je prolazilo s uljem kantariona,kad bih namazala,najprije bi prošla crvena boja prištića,samo bi ostali onako hrapavi pod rukom,i onda bi pomalo za dan dva prošlo i sve..i tako svako ljeto i vrućine...
[Vrh] Go down
Mali žabac
Brbljavica
Brbljavica



Join date : 23.08.2009
Age : 46
Lokacija : Sisak

osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: Re: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 2:42 am

vjerojatno je od vrućine

probaj ga malo raskomotit, ne znam šta ima na sebi al mi mame znamo pretjerat s malim bebicama
[Vrh] Go down
Sponsored content





osip od vrućine ?? Empty
PostajNaslov: Re: osip od vrućine ??   osip od vrućine ?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
osip od vrućine ??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PELENSKI OSIP I CRVENILO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Roditeljstvo :: Dojenče (0-12mj)-
Forum(o)Bir: