All4kids
All4kids
All4kids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All4kids

Interaktivni savjetnik za roditelje i sve koji to žele biti
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» MLJEČNI ZUBIĆI- BAŠ SVE O NJIMA
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet tra 03, 2015 12:25 pm by Kreativka

» CARSKI REZ
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimesri oľu 25, 2015 1:31 pm by Kreativka

» AUTOSJEDALICE GRUPA I-II-III 9-36kg
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet kol 22, 2014 1:10 am by moja lu

» Iskrivljena stopala
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimesub svi 17, 2014 11:28 pm by moja lu

» Graco-Evo kolica...
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 16, 2014 9:51 pm by janaelena

» INHALATOR I INHALIRANJE
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimeuto svi 06, 2014 10:26 am by tina25

» buggypod
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimeuto oľu 11, 2014 9:54 pm by tina25

» TOP 10 POKLONA ZA 5 ROĐENDAN
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepon pro 23, 2013 11:43 am by leobaby

» UČILICE, SUNČICE, HLAPIĆ I SL.
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepon stu 25, 2013 1:08 am by Branka

» hello...
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimečet stu 14, 2013 6:06 pm by leobaby

Top posters
Aleksandra
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
moja lu
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
Netty
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
Branka
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
LuLu
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
boyd
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
Maja
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
Daisy
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
aneris
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
vejanka
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtblef11Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbcen10Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Vtbrig10 
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 16 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 16 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 73, dana pon kol 07, 2017 8:11 am.

 

 Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 1:00 pm

Alex, savjetuj..

evo polako prerastamo staru i kupujemo novu, veću .
Curka je do sada bila u ISEOS ISOFIX OXYGEN , bila nam je super i još je, ali polako gledamo prema nećem većem.
A u njenu ćemo staviti bracu, ko nova je, nikada udarana, koristila se dvije godine...

Koju da kupimo? Koja je preporučljiva i koju ima nabaviti u RH, (Split-Zagreb). S dobrim omjerom cijene i kvalitete, naravno...Na što gledati kod tih većih AS...
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 1:32 pm

malac u nju nesmije dok ne bude mogao sam ustati i koračati i naravno imao više od 9kg ali to najčešće nije problem, važnije je hodanje mig

a za malenu - koliko kg ima ?
[Vrh] Go down
boyd
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
boyd


Join date : 21.08.2009
Age : 46
Lokacija : Petrinja

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 1:39 pm

Aleksandra je napisao/la:
malac u nju nesmije dok ne bude mogao sam ustati i koračati i naravno imao više od 9kg ali to najčešće nije problem, važnije je hodanje mig

a za malenu - koliko kg ima ?

U naslovu piše 15kg :mig:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 1:43 pm

sory, malo lebdim pa ne vidim :mig:

Ok s obzirom da ima tek 15 kg očito je mršavica pa bi ja preporučila AS 9-36 kg i to Recaro young sport ili STM ( indentične AS) (AMOC Zg --šalju poštom ili TL ali 400kn skuplja) ili Britax evolva 1,2,3 ( Bebi media shop)
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 3:32 pm

Alex kiss nisi bez veze na glasu faca
ma, naravno,mali sisavac je u svojoj AS, nasljeđenoj ofkors...

ali polako skupljam informacije i novce za ovu njenu velikecure AS

recaro je znači oko 1700 kuna, a ovi drugi?
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 3:36 pm

i koji je keč u razlikama- koliko vidim krpe, microfibra i ovo drugo trendline?
[Vrh] Go down
moja lu
Forumska ovisnica
Forumska ovisnica
moja lu


Join date : 03.09.2009
Age : 45
Lokacija : Blizu mora

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 3:52 pm

ja imam recaro young divna je izmedu ostalog i za odrzavanje,
moja cura ima 14 kg i zakon nam je
platila je u Tl 1800 kuna na par rata

:mig:
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 4:02 pm

kiss znači još jedan glas za recaro, održavanje mi je itekako bitno, ali ne kužim ovako na slijepo razliku između te microfibre i ovog nečeg drugog, i jel ima uopće razlike...

nisam ni vidjela gdje su oni u zgb-u, kad ću ići doma, onda bih mogla direkt pokupiti kod zastupnika
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepet svi 14, 2010 4:29 pm

AMOC šalje i poštom ako treba, cjena je cca 1500kn kod njih. Razlika u materijalu je po 2ugodnosti na dodir" ja bi mikrofibru rađe ali još bi rađe pmuk/poliester koju ima STM ( indentina AS ali nej u HR nema nego preko) jer je ugodniji djeci i manje se znoje.

A što se glasova tiče jedno 10 mojih prijateljica ima tu AS na moju preporuku ( neke i po 2 kom mig ) i nijedna nije požalila .
[Vrh] Go down
miniminia
Pričalica
Pričalica
miniminia


Join date : 25.08.2009
Lokacija : sjever i jug

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepon svi 17, 2010 12:22 pm

0vo preko znači Slovenija, prerpostavljam... pa dalo bi se i to iskombinirati...Ima li Brežicama, Novom Mestu čega takvoga?
STM, jel to znači ista firma isti model, ali u pamuk verziji? Nemoj se ljutiti, plavuša sam u duši smile:
[Vrh] Go down
Aleksandra
Admin
Admin
Aleksandra


Join date : 08.08.2009
Age : 47
Lokacija : Tamo gdje je srce

Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitimepon svi 17, 2010 3:02 pm

Isti proizvođač, drugi natpis idrugi materijal, pogledaj na [You must be registered and logged in to see this link.] i naruči mailom na poštu najbližu granici - funkicionira provjereno, dućane je tek u Ljubljani
[Vrh] Go down
Sponsored content





Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Empty
PostajNaslov: Re: Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)   Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Imam 15 kila,bracu i mama mi mora kupiti novu A-sjedalicu :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» koju sjedalicu
» kad ću i ja biti mama?
» i ja postajem mama
» mama po drugi put!
» nedoumica - koju AS 9-36 kupiti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All4kids :: Oprema za bebe :: Autosjedalice-
Forum(o)Bir: